INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-01-2010, 05:18 PM   #1
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Exclamation RLSP V.2 2010 - Discutii !

Salut , ai se vor pune toate intrebarile despre RLSP V2.0 2010 ! Va rog sa nu mai dschideti o multime de topicuri pentru fiecare intrebare ! Postati orice discutie !
Skat™ is offline  
Old 22-01-2010, 05:29 PM   #2
SHooTeR
Member
 
Join Date: Jan 2009
SHooTeR is an unknown quantity at this point
Default

Se va instala corect RLSP V2 daca il instalez peste RLSP V1???....
SHooTeR is offline  
Old 23-01-2010, 04:29 PM   #3
uli
Member
 
Join Date: Jan 2010
uli is on a distinguished road
Default

nu se poate...
uli is offline  
Old 23-01-2010, 05:12 PM   #4
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

sper ca la v.2 sa bagati si liga a2 ca la v.1 nu ati bagato :9
cristy21 is offline  
Old 23-01-2010, 11:34 PM   #5
Cristi none
Member
 
Join Date: Jan 2010
Cristi none is on a distinguished road
Default

o sa fie si a treia probabil ca acu este mai mult timp pt lucru
Cristi none is offline  
Old 24-01-2010, 02:06 AM   #6
DjCristy
Member
 
Join Date: Jan 2009
DjCristy is on a distinguished road
Default

sper ca la v2 nu o sa va mai bateti joc ... pt ca ati facut multi jucatori complet aiureah ...latovlevici de la timisoara lati facut cu vreo 6 ani mai batran ... pe luchin fundas dreapta (desi el este central) pe traore de la cfr cu 10 ani mai batran ...pe torje lati facut stangaci (si lati facut cu viteza mica ... desi fix asta ii cea mai mare calitate a lui ...)si mai multe greseli de genu asta ... cu piciorul de baza pus gresit la jucatori si la unii iati supraevaluat (paduretu de la urziceni,bilasco,gabi muresan si altii dar nu imi vin acum) sper ca toare astea si celelalte multe greseli au fost facut pt ca patchul a fost facut in graba si ma astept sa fie corectate ... spor la munca
DjCristy is offline  
Old 24-01-2010, 09:44 PM   #7
yonutzmangalia
Member
 
yonutzmangalia's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
yonutzmangalia is on a distinguished road
Default Sal!!

Sal baieti......se vor face stadioane din liga a 3-a?pt ca mi-as dorii f.mult stadionul de la FC Callatis Mangalia....astept raspuns......daca aveti nevoie de ajutor voi incerca sa va ajut cu ce pot....aaa si daca puteti sa faceti mai multe reclame....addboard-uri pe stadioanele deja existente
yonutzmangalia is offline  
Old 24-01-2010, 10:58 PM   #8
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Quote:
Originally Posted by DjCristy View Post
sper ca la v2 nu o sa va mai bateti joc ... pt ca ati facut multi jucatori complet aiureah ...latovlevici de la timisoara lati facut cu vreo 6 ani mai batran ... pe luchin fundas dreapta (desi el este central) pe traore de la cfr cu 10 ani mai batran ...pe torje lati facut stangaci (si lati facut cu viteza mica ... desi fix asta ii cea mai mare calitate a lui ...)si mai multe greseli de genu asta ... cu piciorul de baza pus gresit la jucatori si la unii iati supraevaluat (paduretu de la urziceni,bilasco,gabi muresan si altii dar nu imi vin acum) sper ca toare astea si celelalte multe greseli au fost facut pt ca patchul a fost facut in graba si ma astept sa fie corectate ... spor la munca
Cam tot ce ai spus tu se poate modifica foarte usor direct din joc.


P.S. : Postul 100
Theo1948 is offline  
Old 25-01-2010, 12:40 AM   #9
DjCristy
Member
 
Join Date: Jan 2009
DjCristy is on a distinguished road
Default

stiu ca se poate ... dar nu cred ca ii prea fain sa stai sa cauti la fiecare echipa fiecare greseala ... pt ca astea sunt putinele greseli care leam observat eu ... si plus de asta majoritatea nu arata real dintre jucatori ... unii arata chiar caraghios
DjCristy is offline  
Old 25-01-2010, 02:09 AM   #10
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

in primul rand sa fi-e stadioane mai multe fetzele jucatorilor putin mai mult lucrate fatza de v.1 si ma faceti deplin de multumit
cristy21 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:23 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL