INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-2003, 03:22 PM   #161
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Mai treb sa zici ca dinamo cand a pierdut cu grasshoper iar steaua cu st gallen au fost tot blaturi ... tot surse sigure <_< ... fratemeu e prieten cu sepp blatter (sugestiv nume )
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2003, 02:29 PM   #162
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Daca nu crezi, e treaba ta.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2003, 09:07 PM   #163
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

pai si aynci ce ne mai futeti la cap cu steaua si dinamo in cupele europene, merita sa mearga?
ce p**a mea binele fotbalului romanesc, ajung si ei in turu 3 si iau 200.000 de parai si se lasa.
si cand va spuneam ca sunt o rusine pentru fotbalul romanesc,,,spuneti-mi ce e asta daca nu e rusine.
nu stiu cum mai puteti sa va mai duceti la stadion cand stiti de blaturile astea si va sa va dati rotunzi cu cele doua legende ale fotbalului romanesc.
pe toata istoria lor numai din blaturi si furturi au trait, am citit ca dinu ala vrea acum functia de general ca iordanescu.
niste f****i toti , cand il vad si pe danilescu ala , grasu pulii el n-are treaba pleaca de la steaua la dinamo si inapoi.numai niste profitori.

respect pentru Lupescu ca juactor si ca om.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2003, 10:11 PM   #164
Bin
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: Craiova
Bin is on a distinguished road
Default

binneeeeeeeeeeee!!!!!!!assssssaaaaaaaaaaaaaa!!!!! le-ai zis-o omule !! niste milogi sunt cu totzii!
__________________
CRAIOVA & REAL & RAUL RULLES
Bin is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2003, 01:00 AM   #165
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Nu stiu de ce am impresia ca o sa-ti iei un mic ban pt. postul asta... Oricum trebuie sa recunosc ca in parte ai dreptate, dar, doar pt. ca nishte oameni de kkt, au facut bani din "performantele" stelei si ale lui Dinamo, nu inseamna ca trebuie negate performantele lor. Tine minte ce tzi-am mai spus, daca nu infiinta regimul cele 2 echipe, si felul in care ele transferau jucatori, azi nici nu se punea problema fotbalului la noi. Eram toti o natie de gimnashti sau canotori. Si vrei sa-ti zic ceva? Pt. noi participarea in Cg. Leagueva fi posibila doar daca la noi, la o echipa va veni un Abramovici, care sa ia cei mai valorosi jucatori din campionat. Sau daca se unesc Dinamo steaua si rapid. Din pacate nici una din variante nu e posibila.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2003, 02:14 AM   #166
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

mda fara marile puteri ale europei steaua bukres si dynamo nu ar mai fii existat fotbal in lume. ma uitate la in lotu echipei tale vezi cati olteni sunt ,cati moldoveni,cati ardeleni si cati bucuresteni, fara voi am fii duso mai bine, dar ma rog pe voi la meciul va spala creierii si va baga in cap ca voi sunteti cei mai tari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2003, 01:52 PM   #167
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Poezia aia noua din semnatura ai inventat-o tu, sau chiar cantati asa ceva la meciuri? <_<

Nu zice nimeni ca Stoican, Niculescu, Danciulescu, Burca, poate si Grigorie, nu sunt fotbalisti buni, peste media campionatului, primii doi chiar de nationala. N-am zis ca in oltenia nu sunt fotbalishti buni, ba chiar per total, daca-l scoatem pe hagi si vreo trei sferturi din generatia de aur, as zice ca acolo se nasc majoritatea talentelor din fotbalul romanesc. Dar din pacate, daca nu pleca de acolo, raman oameni care s-au nascut talente ca sa moara sperante. Asa stau lucrurile, asa s-a implementat ideea. Sava se jura ca de la craiova nu pleaca decat afara. Anu' asta a intors-o. Plesan a zis ca nu pleca de la craiova. Sa vedem la vara. Asta daca o sa joace bine. Nu e vina lui Dinamo sau a stelei , mai nou si a rapidului. Pur si simplu la noi s-a furat mult in trecut iar acum raman nishte "resturi" din care se mai aduc unul doi fotbalishti. La voi de abia au intrat hotii in casa. Va bucurati ca ati scapat de gigi, stati sa-l vedeti pe dinel peste un an, maxim doi, daca nu luati campionatul. Ceea ce trebuie sa recunoshti e greu de realizat.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2003, 02:15 PM   #168
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Aici treb sa-ti dau dreptate dinel asta e un mafiot mai ceva ca 8 netoiu la un loc ...
Ca tot vb de abramovici (dar la proportii reduse) cica netoiu cu nicu gheara cu dinu si mai are careva vor sa sponsorizeze fc national (asta da hotie pe fata )
voi ati auzity am auzit azi la stiri
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2003, 09:17 PM   #169
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

bv blue boy imi place semnatura
caine vrei mereu sa fii
sa o sugi asa cum stii
sa iei m**e in giulesti
in banie si-n ploiesti

peste 20 de ani
fara titlu fara bani
in divizia 5-ea
voi faceti foamea
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2003, 04:50 AM   #170
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Sep 5 2003, 10:17 PM
bv blue boy imi place semnatura
caine vrei mereu sa fii
sa o sugi asa cum stii
sa iei m**e in giulesti
in banie si-n ploiesti

peste 20 de ani
fara titlu fara bani
in divizia 5-ea
voi faceti foamea
Imi place cum scrii, nu stiam ca Albastreala vrea sa fie "caine". Da' noi nu acceptam looseri ca el!

Daca tot vrei sa faci pe Paunescu, alt oltean rasuflat, schimba rima ultimelor 2 versuri, din a-2-a strofa. Si folosehte ritm trohaic, nu iambic. Cand termini, sa nu uiti sa o publici in revista oficiala a clubului din Banie: "Prostia Maxima"
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:44 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL