INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-2013, 02:55 PM   #6851
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Dupa ce ramane de doua ori repetent in clasa a patra, Bula trece in clasa a cincea. In prima zi de scoala diriginta il intreaba:
- Bula, cati ani ai?
- 11 ani doamna diriginta.
- Bula, sa nu ma minti!
- Sa moara mama doamna diriginta!
Merge Bula acasa si o gaseste pe masa moarta. Dupa ce termina cu toate formalitatile inmormantarii Bula se intoarce la scoala. Diriginta ii pune aceeasi intrebare:
- Bula, cati ani ai?
- 11 ani doamna diriginta.
- Bula sa nu ma minti!
- Sa moara sora-mea doamna diriginta!
Merge Bula acasa si o gaseste pe sora-sa moarta. Dupa ce termina cu toate formalitatile inmormantarii Bula se intoarce la scoala. Diriginta ii pune aceeasi intrebare:
- Bula, cati ani ai?
- 11 ani doamna diriginta.
- Bula sa nu ma minti!
- Sa moara tata doamna diriginta!
Merge Bula acasa si il gaseste pe tat-su facandu-si bagajele.
- Ce faci tata?
- Bula, trebuie sa plecam pentru ca aici este o epidemie: a murit mata, a murit sora-ta si acum a murit si vecinu.
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 03:07 PM   #6852
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

le stiam ambele, vot asd
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013, 03:14 PM   #6853
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Vot asdeqwe.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 09:46 AM   #6854
Andreyyy77
Member
 
Andreyyy77's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Andreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really nice
Default

Vreau revansa,am si uitat de asta ))

Vot asdeque
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Andreyyy77 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 11:22 AM   #6855
asdeqwe
Member
 
asdeqwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
asdeqwe will become famous soon enoughasdeqwe will become famous soon enough
Default

Hai andrey
asdeqwe is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 12:56 PM   #6856
Andreyyy77
Member
 
Andreyyy77's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Andreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really nice
Default

Un oltean trece pe langa un stand unde un taran vindea oglinzi. Luand una in mana, olteanul intreaba: - Ce este asta? - Pai este o oglinda. Se uita olteanul in ea si isi zice: "Mama ce seamana asta cu mine!" - Cat costa? - 1 leu. - Aaaa.. e ieftina. O cumpar. Pe tot drumul spre casa, olteanul s-a privit in oglinda. Cand a ajuns acasa a bagat repede oglinda in buzunar. Nevasta-sa intreaba: - Ce ascunzi acolo, draga? - Aaa... nimic... e doar o oglinda. Dupa ce se schimba, nevasta se duce pe furis, ia oglinda, se uita in ea si zice: "Aha! Deci asta e ***** cu care ma inseala barbatu-meu!". Nervoasa, se hotaraste sa se duca la maica-sa sa ii arate. - Uite, mama, asta e ***** din cauza careia iau eu bataie de la barbatu-meu! Se uita si ma-sa in oglinda si zice: - Eeee... las-o mama, ca si-asa e batrana!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Andreyyy77 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 05:00 PM   #6857
asdeqwe
Member
 
asdeqwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
asdeqwe will become famous soon enoughasdeqwe will become famous soon enough
Default

Satul era amenintat de viitura. Toata lumea alerga disperata sa-si salveze bunurile si pe ei insisi din calea prapadului, numai Bula, mai credincios din fire, nu se agita deloc. Vecinii lui il intreaba:
- Ce faci, Bula? Nu vezi ca vin apele peste noi? Fugi, salveaza-te!
- Nici nu ma gandesc! Eu stau aici cuminte, ca ma salveaza Dumnezeu...
Zis si facut. Vin suvoaiele peste sat. Bula, se urca pe acoperisul casei si sta si asteapta. Un grup de oameni trece pe langa casa lui intr-o barca de salvare.
- Ce faci, Bula, acolo sus? Sari in barca, ca ai sa te ineci!
- Nu, raman aici! Dumnezeu e mare si puternic si ma va salva!
- Treaba ta!
Mai sta ce mai sta, trece si cea de-a doua barca pe langa el.
- Hai, Bula, sari in barca si salveaza-te!
- Nu, nu! Dumnezeu e mare si ma va salva!
- Ma, Bula, esti nebun, hai odata, ca te ia apa!
- Nu!
Pleaca si a doua barca. La cea de a treia barca, povestea se repeta. Apoi, Bula moare inecat si ajunge in Rai. Ajuns la portile Raiului, furios nevoie mare, bate cu putere si cere sa fie lasat sa vorbeasca cu Dumnezeu.
- Pai bine, Doamne! Eu ma rog atata la tine... iti dau toata increderea mea si tu ma lasi sa mor?!?
- Cum ziceai ca te cheama? intreaba Dumnezeu.
- Bula.
Cauta Dumnezeu in registrul lui si gaseste numele lui Bula.
- Mai, Bula, nu stiu cum sa-ti spun... dar la mine aici scrie ca ti-am trimis trei barci!
asdeqwe is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 05:31 PM   #6858
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

al lui asd e vechi, vot Andrey
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2013, 03:27 PM   #6859
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Vot asd.
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2013, 11:43 AM   #6860
Andreyyy77
Member
 
Andreyyy77's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Andreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really nice
Default

Mai votati fratilor :|
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Andreyyy77 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:28 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL