INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-2012, 05:30 PM   #1
F.z.R
Member
 
Join Date: Apr 2012
F.z.R is on a distinguished road
Default Career Mode Be A Player ?!

Salut la toti .. nu de ceva timp mi-am cumparat un pc nou compatibil pentru fifa 2012 .
Sunt un begginer daca pot sa spun asa .
Mi-am facut o cariera , bun .. sunt slab bata .. am sters-o , am dat sa joc cu un player si am luat deja unul facut ( Messi - eu sunt fan Ronaldo , ma rog .. nu asta este important ).
eram pe locul 1 cu barca si nu imi placea campionatul .. si am dat numai la forfeit match pana ma demis .
In 30 de jocuri aveam doar 3 goluri date si 4 assisturi
dupa aceea am primit 2 oferte
de la sunderland care era pe la mijlocul campionatului pe locul 12 si cu Reggina care nici nu incepuse sezonul .
Am acceptat Reggina , in meciurile friendly am dat forfeit .. si cand am jucat ma rog , am dat dubla cu lazio , assist vs milan si gol vs juve ( un inceput mult mai bun decat la barca tot sezonu )

Acum vine intrebarea mea : Daca Messi la 33 de ani sa zicem se retrage , mie o sa mi se incheie cariera la fifa 12? sau o sa pot sa iau alt jucator ?
si intrebarea 2 : cum pot sa demisionez de exemplu de la un club , sau , cand voi primi oferte de a ma transfera ?

Va rog , cei care ati jucat doar ca playeri , nu manager nu nimic , sa imi raspunde-ti si mie la aceste intrebari .
Multumesc.

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

Si mai am o intrebare , scuzati ca fac 2x post ..
daca instalez RLSP o sa mi se duca cariera? adica nu o sa ma mai lase sa intru in ea? sau o sa pot continua ?
F.z.R is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2012, 05:47 PM   #2
asdeqwe
Member
 
asdeqwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
asdeqwe will become famous soon enoughasdeqwe will become famous soon enough
Default

Da ,daca se retrage Messi la 33 de ani se termina cariera si trebuie sa incepi alta.
Cat despre RLSP se daca ai jocul original poti sa il descarci cu DBCHANGER si sa alegi cand sa intri cu RLSP sau nu.

P.S : Joci Triburile.ro?
asdeqwe is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2012, 06:32 PM   #3
F.z.R
Member
 
Join Date: Apr 2012
F.z.R is on a distinguished road
Default

a , ce aiurea .. deci nu pot sa mai schimb echipa sau jucatorul ..
Dar fifa online cum pot juca? trebuie neaparat ca jocul sa fie Original ?

Ps-> nu joc triburile .. am jucat grepolis dar m-am lasat ca imi manca viata daca vroiam sa fiu in top ..
F.z.R is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2012, 07:54 PM   #4
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Trebuie sa ai jocul original ca sa poti juca online.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2012, 12:39 PM   #5
Danny69
Member
 
Join Date: Apr 2012
Danny69 is on a distinguished road
Default

Salut! Am inceput si eu de ceva vreme be a player carrer cu Neymar de la Santos si sunt la al treilea sezon si la fiecare sfarsit de sezon primesc oferte de la echipe fantoma... Joc pe cel mai usor nivel si am cele mai bune rezultate din campionat+golgheter Se poate face ceva sa primesc oferte de la cluburi mai mari?
Danny69 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL