INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 23-10-2009, 07:22 PM   #1
danielstan
Member
 
danielstan's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Timisoara
danielstan is an unknown quantity at this point
Default Cu cine vei incepe cariera + transferuri

Ok .. numele topicului spune totul :
-Cu cine vei incepe cariera la Fifa Manager 2010 Full ? ;
-Ce jucatori vei aduce ?
danielstan is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009, 07:40 PM   #2
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Nu cred ca voi incepe vreo cariera cu o echipa din afara Romaniei.
In ce priveste jucatorii, mai greu de adus pe cine vrei ca avem o cota mica si nu prea vine nimeni de valoare.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009, 08:05 PM   #3
littlelionblue
Member
 
littlelionblue's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Rosiorii de Vede
littlelionblue is on a distinguished road
Default

Voi incepe cu U. Craiova , iar despre transferuri nustiu ce sa spun ... sa vad ce lvl , talent , experienta au jucatorii.Oricum mie imi place sa am echipa tanara.
littlelionblue is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009, 08:15 PM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

1. Astra Ploieşti.
2. Greu de spus. Depinde de buget si de jucatorii disponibili pentru un club de talia Astrei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009, 08:46 PM   #5
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Dinamo Bucuresti . Si primele transferuri or sa fie viitoarele talente de la echipele de juniori (MOCA).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009, 08:48 PM   #6
LoLzZz
Member
 
LoLzZz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
LoLzZz is on a distinguished road
Default

Prima oara o sa incep cu Arsenal pentru ca imi place sa lucrez cu pustii si sa-i aduc la un nivel mondial sau cu echipa mea de afara , adica Ac Milan si dupaia incep cu Fc Dinamo si sa custig Champions League .

Cred ca o vand ceva jucatori daca incep cu Arsenal pentru ca au multi jucatori defensivi si eu joc cu 3 fundasi si un mijlocas defensiv . Cred ca o sa iau unu-l sau doi jucatori f. buni si de viitor. Cred ca la Arsenal imi trebuie cel putin un atacant si l-as lua pe unu dintre Bojan Krkic(Barcelona) , Pato(Ac Milan) sau Balotelli (Inter Milan) ... la Milan nu m-am gandit inca ... dar trebuie intinerit lotu si e loc de multe schimbari
LoLzZz is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009, 09:11 PM   #7
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

1. Dinamo
2. Cum a zis papimig, jucatori de la juniori
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009, 09:48 PM   #8
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Alexis si danielstan, v-am sters postarile pentru ca erau off-topic. Incercati sa continuati discutia cu argumente on-topic!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2009, 08:31 AM   #9
Stefy333
Member
 
Join Date: Oct 2008
Stefy333 is on a distinguished road
Default

Voi incepe cu Steaua si o sa aduc jucatori tineri in special, insa nu gratis adica nu din pepiniera mea ci de la echipele straine:

Deja stiu primele transferuri:
- Kavlak de la Rapid Viena(l-am avut si la FM09 si juca exceptional)
- Defour de la Standard Liege(Idem Kavlak)

Last edited by Astristul; 24-10-2009 at 11:50 AM.
Stefy333 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2009, 10:52 AM   #10
serjiulik
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Radauti
serjiulik is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to serjiulik
Default

Voi incepe cu Rapid Bucuresti

In primele sezoane voi aduce ceva jucatori batrani iar apoi dupa ce domin campionatul voi incerca sa promovez ceva tineri
serjiulik is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:28 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL