INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 10-09-2011, 10:08 PM   #231
sH`
Banned
 
sH`'s Avatar
 
Join Date: Aug 2011
sH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nice
Default

Atunci e ca si cum n-ar fii
L-am auzit pe Mugur ca vrea sa faca un film despre istoria Vacantei Mari (cea originala,cu Dan Sava).Zicea ca filmul o sa cuprinda patru parti :
- Amintiri din copilarie
- Ani de liceu
- Viata de facultate
- Viata de turneu

Fiecare parte aratand exact ce spune si titlul fiecareia.Daca ,chiar ar aparea filmul cred mai mult ca sigur ca o sa faca o audienta mare in Romania.Pentru ca sa nu uitam ce a zis io0 pe prima pagina.Oricine a placut,place sau va placea Vacanta Mare.(ma rog..ceea ce a fost din ea)
sH` is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 08:08 AM   #232
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Asta inseamna ca o sa reia intalnirile cu Radu Pietreanu...
Poate ca dupa atat de mult timp petrecut departe de scena, o sa le revina pofta si umorul de odinioara...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 03:03 PM   #233
sH`
Banned
 
sH`'s Avatar
 
Join Date: Aug 2011
sH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by gianni View Post
Asta inseamna ca o sa reia intalnirile cu Radu Pietreanu...
Da,asta e un lucru bun pentru ei ! Au nevoie de asta dupa felul in care merge relatia lor de amicitie acum.



Quote:
Originally Posted by gianni View Post
Poate ca dupa atat de mult timp petrecut departe de scena, o sa le revina pofta si umorul de odinioara...
Asta nu cred nici in ruptul capului.Mugur e "om serios" , politicianul poporului,nu se mai baga el "in prostii" . O sa vezi ca asa o sa fie cum spun eu.El pur si simplu nu mai vrea sa faca umor.
sH` is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 04:40 PM   #234
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Cine stie...acum cu aceasta criza parca ar functiona "reteta secreta"...iar oamenii abia astepta o revenire a lor...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 04:43 PM   #235
Hook™
Nick vechi: Loco22
 
Hook™'s Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Craiova
Hook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by gianni View Post
Cine stie...acum cu aceasta criza parca ar functiona "reteta secreta"...iar oamenii abia astepta o revenire a lor...
Ar fi ceva fantastic Sunt un mare fan al lor,mai ales Leana si Costel. In Puii mei reprezinta 20% din umorul VM ! Nu zic ca ce face Bendeac nu este frumos,este un actor foarte talentat,unul dintre cei mai buni ai noii generatii .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hook™ is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 04:48 PM   #236
sH`
Banned
 
sH`'s Avatar
 
Join Date: Aug 2011
sH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nice
Default

Sa va zic.Vacanta Mare nu mai e in stare de ceva nou si asta s-a vazut si pe la tv.Au luat multe din poantele din turnee si doar le-au transpus pe ecran.
Bendeac e un actor bun,nu un umorist.Atat e de zis despre el.
sH` is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2011, 08:09 AM   #237
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Oricum sunt de parere ca trebuie sa-si faca si un spectacol de adio...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:42 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL