INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > UEFA Champions League 2004-2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-12-2004, 03:22 AM   #11
Valy
Member
 
Join Date: Dec 2004
Valy is on a distinguished road
Default

si cand va aparea joku ??
Valy is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2004, 04:02 AM   #12
Ronaldo
Guest
 
Default

apare in februarie 2005
  Reply With Quote
Old 22-12-2004, 02:00 PM   #13
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Default

Salve!!

Am citit cu maaare atentie specificatiile tehnice al viitorului produs easport, si nu mica mi-a fot mirarea cand am vazut ca multe din lucrurile pe care cei de la EA le introduc in acest joc, sunt deja existente in PES4 ...Nu vi se pare ciudat?!
Mie da
Meditati asupra aspectului....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2004, 02:26 PM   #14
killaw
Member
 
Join Date: Dec 2004
killaw is on a distinguished road
Default

Cred ca va fi si Steaua printre echipe in mod sigur deoarece este calificata in primavara europeana...cat despre celealte echipe ssa-mi fie cu iertare dar nu prea vad motivul pt care ar putea sa fie bagate ca de vreo 12 ani nu s-a mai dus nimeni departe in Euroa.Cred ca jocul va fi mai mult decat util pt ca are darul de a imbunatatii actualul Fifa 2005 si cred ca pe platforma lui se va face TCM 2005 deci cred ca macar din acest punct de vedere si va fi util.....ca sa nu mai spun ca va marii considerabil r de ore petrecute in fata unui joc de la EA ceea ce de fapt ii si intereseaza pe baietii din Canada .Nu inteleg de ce spuneti ca UEFA Euro a fost dezastruos (dupa parerea mea in jocul ala EA a reusit sa realizeze cel mai realistic mod de a centra din toate jocurile scoase de ei...si vreau sa spun ca am jucat toate jocurile fifa aparute, inclusiv cel din 1994 sau 95 care se numea simolu "Fifa").... atunci ce sa mai zicem de Fifa 2004 care pe langa faptul ca a fost jocul cel mai lent scos de ei jucatorul mai raspundea si greu la comenzi.
Oricum din ce se anunta pare misto....dar sa asteptam si sa vedem.
killaw is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2004, 03:53 PM   #15
Ronaldo
Guest
 
Default

Eu m-am uitat pe site-ul lor oficial si nu prea mi-a placut grafica fata de fifa 2005, adica nu au imbunatatit-o. Cat despre tricouri, nu sunt ca in realitate, de exemplu sunt screenshoturi cu echipa lui Arsenal imbratisandu-se dupa ce a dat gol. Le scrie numerele pe tricouri, dar nu ca in realitate, ci cu un font amarat pus din "word". <_<
  Reply With Quote
Old 24-12-2004, 05:21 PM   #16
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Mah, puii mei, din 239 de echipe trebuie sa fie si una romaneasca, daca nu e, astia sunt chiar bulangii :P ... Teoretic, Steaua ar fi intre primele 48 de echipe ale Europei sezonul asta...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2004, 07:20 PM   #17
Ronaldo
Guest
 
Default

Cred si eu ca o sa fie, dar daca sunt cele 3 mari (Dinamo, Steaua si Rapid) sunt multzumit.
  Reply With Quote
Old 25-12-2004, 12:31 PM   #18
Am@DEUS
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest,Romania
Am@DEUS is on a distinguished road
Send a message via MSN to Am@DEUS Send a message via Yahoo to Am@DEUS
Default

Nu va asteptati la mare lucru de la EA Sports...
Cine a zis ceva de PES4 a zis bine..au copiat de acolo tot.
__________________
MASTERS OF FIFA [MoF]


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Am@DEUS is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2004, 08:39 PM   #19
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

Jocul acesta din cate am inteles eu de la voi are si UEFA Champions League si Cupa UEFA!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2004, 12:08 AM   #20
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Default

Quote:
Originally posted by Am@DEUS@Dec 25 2004, 02:31 PM
Nu va asteptati la mare lucru de la EA Sports...
Cine a zis ceva de PES4 a zis bine..au copiat de acolo tot.
Eu zisesem de PES4 si de faptul ca au copiat baietzii de le EAsporst multe din lucrurile deja existente in jocul celor de la Konami(apropo..konami lucreaza la pes5 cu grafica imbunatatita fata de ultimul joc).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:48 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL