INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sectiunea IT
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-2010, 08:41 PM   #1
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default Ajutor!

Deci, am o mare problema cu lactocuț meu. Asa, manca Timi niste castravete cu sare si deodata cade o picatura pe tastatura laptopului. Bun, si Timi, prin atitudinea sa specifica, da cu mana peste toate butoanele. Problema cu picatura a fost rezolvata, dar so intors imaginea laptopului. Deci in loc sa stea cum are trebuii la un laptop(partea lunga a paginii in jos si partea scurta in sus) acum sta exact ca la iPhone. Am incercat sa dau cu mana la fel, nu vrea sa se schimbe. Va rog sa ma ajutati, mi-am rupt gatuț sa scriu mesajuț asta

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

Gata, gata. Am cautat mai mult pe gugle si mi-am dat seama ca s-au schimbat setarile de la placa video. Era bifat "rotate with 90.o" pana la urma, am setat "Normal" si mi-am facut pagina asa cum trebuie. Va rog sa ma scuzati pentru acest subiect deschis
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:46 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL