INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Online Play si Console

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-2013, 04:39 PM   #1
alin_afronie
Member
 
Join Date: May 2006
alin_afronie is on a distinguished road
Default Buguri Fifa 14

Salutare

AM deschis topicul asta pt a auzi parerile voastre despre bugurile FIfa 14 care pe mine uneori ma scoate din minti.Pt mine cele mai obositoare ar fi:

1. pre multe goluri primite si date cu capul din centrare de pe banda..foarte usor de dat si de luat...fundasii pur si simplu zici ca paralizeaza,75% din cazuri se da gol sau se ia gol
2. cand bati out de poarta si dai mai tare atat cu portarul cat si cu jucatorul mingea pleaca parca din tun si se opreste de parca ar rupe plancardele din spatele portii adverse.
3. penalty cateodata dat pt nimic,pur si simplu simpla atingere a adversarului sau mai degraba deposedarea lui in regula jocului totusi ceva mai atenuat in comparatie cu Fifa 13 care la un momentdata ti-era frica s amai deposedezi ca era penalty.
4.pe timp de ploaie jucatoii parca sunt pe gheta .se misca parca ar fi in `moon walker`,parca ar avea niste patine in picioare,lucru hilar si enervant,totusi e apa pe gazon nu gheata pe carosabil
...restul va las pe voi sa postati sau sa comentati la cele relatate de mine mai sus care cateodata ma face s ama las de jocul asta.0726388839 I
alin_afronie is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2013, 06:16 PM   #2
nicaromeo
Member
 
Join Date: Oct 2005
nicaromeo is on a distinguished road
Default

Pai ce sa zic , eu m-am umplut de cartonase rosii primite pt faulturi "de joc" , zici ca e nebun arbitrul ala cateodata
nicaromeo is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2013, 10:46 AM   #3
alin_afronie
Member
 
Join Date: May 2006
alin_afronie is on a distinguished road
Default

aia nu e nimic...eu imi vine sa arunc jocul cand vad ca orice ce ntrare din tusa sau din corner...e gol...fundasii mei sunt in fata adversarului cate 2 si nu sar la cap sau daca sar..o fac degeaba..iar ala fara eziatre o baga in ate...apas pe D apas.pS pe toate butoanele si nimic...mi s-a scarbit...aproape toate golurile le iau si le dau din centrare de pe banda..unde fundasii parca paralizeaza in ,momentul in care trebuie sa sara al cap...e un cacat de jco care te face sa renunti...parca e FIFA 07..acealeasi faze..aceleasi goluri mereu
alin_afronie is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2014, 11:07 AM   #4
lopez23
Member
 
Join Date: Dec 2013
Location: Iasi
lopez23 is on a distinguished road
Default

alin sunt niste tutoriale pe youtube " how to defend ...etc" cauta si o sa vezi ca o sa te aperi mai bine la centrari/cornere ..eu m-am mai calmat putin dupe ce am dat de ele.
lopez23 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:52 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL