INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-05-2004, 03:50 PM   #1
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Eu zic ca de acum incolo sa bagam aici tot ce apare nou despre Fifa 2005 (poze, trailere...)

Nici nu a aparut bine Euro 2004 ca deja la E3 au aparut multe poze (cam vreo 40) dar si trailerul de la Fifa 2005 !

30 de poze noi cu Fifa 2005 le puteti gasi aici !
trailerul Fifa 2005 il puteti gasi aici !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2004, 04:04 PM   #2
danutz_andrey
Guest
 
Default

Pozele arata deocamdata destul de bine!
  Reply With Quote
Old 14-05-2004, 06:22 PM   #3
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

da... erau misto si alea pt fifa 2004 :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2004, 10:20 PM   #4
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Am vazut si eu filmul cu Fifa 2004 si pot zice ca m-a impresionat prima parte. Mi-au placut miscarile, golul lui Zidane, care semana cu cel din finala UCL de acum doi ani parca. Grafica e frumusica, luminarea publicului la fel, dar miscarile jucatorilor mi s-au parut mult prea nenaturale. Mai ales la ultima faza cand un jucator de la arsenal dribleaza pe unu, m-am speriat ca isi rupe picioarele cu schema aia.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2004, 10:46 PM   #5
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

cred ca vroiai sa zici Fifa 2005.. :P
intre timp a mai aparut un filmuletz cum unu joaca dar l`am luat si nu mai stiu de unde

super misto mi sa parul golul lui Rooney !!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 09:10 AM   #6
ovidiu
Member
 
Join Date: Nov 2003
ovidiu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by mns@May 15 2004, 11:20 PM
Mai ales la ultima faza cand un jucator de la arsenal dribleaza pe unu, m-am speriat ca isi rupe picioarele cu schema aia.
Vezi ca Bergkamp(ca despre el e vorba in trailer) i-a dat gol lui Juve acum 2 ani in CL cu exact aceasta schema!!!
Deci e reala...(crede-ma, sunt fan Juve si nu o sa uit niciodata golul ala...).
__________________
You will never walk alone!
ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 03:31 PM   #7
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

misto atunci... cum si Zidane il da pe ala exact ca in finala am putea spera ca fiecare jucator sa aiba stilul sau de joc ca in realitate
cam greu insa pentru EA sa faca asha ceva, sa nu uitam ca in genul asta era si trailerul pt fifa 2004
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 07:52 PM   #8
danutz_andrey
Guest
 
Default

http://www.breamster.com/articles/EplulplEpZ.php
10 poze noi
  Reply With Quote
Old 17-05-2004, 09:08 PM   #9
pauleta
Member
 
Join Date: Jan 2004
pauleta is on a distinguished road
Default

Daca esti asa mare fan Juve are trbui sa stii ca golul ala a lu Bergkamp a fost intr-un meci cu Newcastle.
pauleta is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 09:28 PM   #10
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

prima poza imi place, se obs claritatea stadionului
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL