INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Editare

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-10-2005, 02:58 PM   #11
soimu_deargint
Member
 
Join Date: Oct 2005
soimu_deargint is on a distinguished road
Default

imi spune si mie careva cu ce program fac si eu mingi? plz? .............pote reusesc eu saf ce va frumos ca alta treaba nam decat sa stau toata ziulica pe calculator asa mai imi bat si eu capul cu ceva...............poate va mai ahut? Si daca stiti si programele cu care se face divizia A va rog sa-mile spuneti si mie? plz? ...........................
soimu_deargint is offline  
Old 31-10-2005, 05:26 PM   #12
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

io mingile le fac in paint mi-am facut niste cercuri si dungi si le colorez si pe la pun intr-o foaie 512x512 si inporteez.... divizia a se face cu dbeditor, si tre sa faci kits, bannere, ... etc .. plm! ... e greu :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 31-10-2005, 05:41 PM   #13
soimu_deargint
Member
 
Join Date: Oct 2005
soimu_deargint is on a distinguished road
Default

mersi ca miai raspuns la intrebare dar poti sami sami trimiti si mie o schita pentru mingie si dupa ce site se ia programul ala ...............care se face divizia uite id Soimu_deargint sa vb...............astept raspunsul tau.................
soimu_deargint is offline  
Old 05-11-2005, 12:11 AM   #14
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

Adidas UEFA Champions League Ball Silver .... astept pareri
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 05-11-2005, 09:05 AM   #15
[K4]RedDog17
Member
 
[K4]RedDog17's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Bucuresti
[K4]RedDog17 is on a distinguished road
Default

au iesit f bine...
bv!!!!!
[K4]RedDog17 is offline  
Old 05-11-2005, 09:47 AM   #16
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

logo-ul adidas, mai micsoreaza-l un pic in rest arata bine! bravo!
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline  
Old 05-11-2005, 11:54 AM   #17
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

Am mai lucrat la stelele alea .... cred ca astea-s mai bune
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 05-11-2005, 12:01 PM   #18
marius_maxym
Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: Lisburn
marius_maxym is on a distinguished road
Send a message via AIM to marius_maxym Send a message via MSN to marius_maxym Send a message via Yahoo to marius_maxym
Esti tare Figo faci niste echipamente si mingi de nota 10
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
marius_maxym is offline  
Old 07-11-2005, 11:10 AM   #19
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

As vrea sa fac niste mingi adidas Roteiro, dar dk pun dungile pe diagonala, nu ies egale distantele dintre ele... iar dk le pun pe vert. si orizont. zice FIFARO ca le-am furat de la ei.... deci dk fac eu de la zero pe V-O dungile, are ceva .... ? ca oricum, fac cu alte culori ... deci nu ziceti ca vi le-am furat, da ???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 07-11-2005, 12:21 PM   #20
stefan
Guest
 
Default

mingea adidas roteiro nu trebuie neaparat sa o faci pe templateul Nike total 90, metoda aia de a face roteiro a fost descoperita de razvan, da tu poti face mingea pe orice structura 3d si poti aranja alea si in alte moduri, ca tot esti mare patchmaker si zici ca o sa faci kituri ca alternativa la cele din rlsp :P
 
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:50 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL