INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Editare

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-08-2006, 12:38 AM   #21
.:bâzy:.
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Home
.:bâzy:. is on a distinguished road
Default

exista un inceput pentru toate, asa ca ar trebui sa ne incurajati pe toti de pe forum care facem diferite chestii pentru fifa sa le distribuim de dragul jocului.stiu de ce nu va convine asta, dar sa stiti ca lumea nu stie de bazy, sau de alt fraier care face o fata, stie de baietii de la fifa romania, si probabil considera si fetele postate aici ca fiind ale voastre.....oricum, nu am sa mai postez nici o fata pe acest forum, dar dupa cum ai vazut userii au cerut fata la download, nu am oferit-o eu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Trup si suflet pentru Steaua
.:bâzy:. is offline  
Old 03-08-2006, 12:40 AM   #22
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Poti sa postezi linistit, cat timp creatiile sunt ale tale, nu iti face nimeni nimic. Stefan a fost reticent de faptul ca tu ai vrea sa editezi practic RLSP.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 03-08-2006, 12:44 AM   #23
.:bâzy:.
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Home
.:bâzy:. is on a distinguished road
Default

nu vad fata de ce a avut retinere, din moment ce pur si simplu nu am modificat nimic!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Trup si suflet pentru Steaua
.:bâzy:. is offline  
Old 03-08-2006, 12:48 AM   #24
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Trebuie sa intelegi un lucru. Noua nu prea ne mai multumeste nimeni pentru patch. Asta e cel mai mare patch facut vreodata pentru Romania.

Aveam aproape 100 de echipe, am scos anul asta vreo 12 stadioane. Toata lumea vede insa numai partea negativa. Stelistii ne injura ca nu am bagat fetze la Steaua si ca celelalte stadioane inlocuiesc Ghencea, altii ne injura ca mai stiu eu cine e prea rost si favorizam Steaua.

Acum ca tu ai facut o fatza, lumea e si normal sa te laude, dar in acelasi timp ne scoate noua ochii dupa ce am facut peste 100 de echipe, 300 si ceva de echipamente, 12 stadioane si mii de alte fisiere modificate, ca de ce nu l-am facut noi pe Nicolita.

EDIT

Si o sa vezi si tu, dupa ce ai facut mai multe fete cum toata lumea nu o sa mai vada ca ti-ai luat din timpul tau sa le faci, ci o sa vada ca l-ai facut pe X de la echipa Z si NU pe W de la echipa Q.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 03-08-2006, 12:48 AM   #25
stefan
Guest
 
Default

mda, din moment ce eu am facut cea mai mare parte din RLSP nu scote nimeni nici un patch pentru el.
 
Old 03-08-2006, 01:00 AM   #26
.:bâzy:.
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Home
.:bâzy:. is on a distinguished road
Default

eu nu v-am scos ochii cu nimic, ci chiar va stimez, pentru ca in loc sa stati sa "o ardeti la femei" (scuzati exprimarea dura) voi va chinuiti sa faceti un patch cu 100 de echipe, fiecare cu echipamente si alte chestii proprii, totul fara sa fiti platiti.eu m-am chinuit o saptamana intreaga sa fac un patch (CARE NU ARE NICI O LEGATURA CU RLSP!!!!!!) cu o singura echipa....asa ca imi imaginez cat va chinuiti voi!!cat despre lauda, pe mine nu m-a laudat nimeni, doar au zis ca seamana cu banel!oricum sunteti nr.1 in Romania la fifa, si cei care stiu cate ceva despre joc va apreciaza, si voi o stiti!stefane, nu mai asculta la cei care iti reproseaza chestii tampite, cum ar fii chestia cu tabela de pe ghencea, si etc...totusi, dupa cum ziceam, ar trebui sa introduci fetele noastre in patch, nu numai rahatul meu de fata, ci ale tuturor, pt. ca oricum cei care iau patch-ul cred ca sunt facute de voi.....eu habar n-am cine a facut fata lui Petre Marin, asa ca consider ca autorii sunt "aia de la fifa romania"...sper ca nu am fost prea ambiguu, si ai inteles ce vreau sa zic...
am scris aici cat un roman, asa ca nu mai am de gand sa scriu nimic, caci sunt offtopic!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Trup si suflet pentru Steaua
.:bâzy:. is offline  
Old 10-08-2006, 04:14 PM   #27
Korben
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Buc
Korben is on a distinguished road
Send a message via MSN to Korben Send a message via Yahoo to Korben
Default

mi se pare f aiurea faza asta
nu cred ca incearca nimeni sa ia o parte din meritele pt patch
eu ma rog de altii sa ma ajute sa fac un mod si nu prea vrea nimeni (nu fifa)

in locul tau stefan as accepta toate contributiile (ce merita normal) pentru ca in felul asta patchul tau va avea numai de castigat

asta bineinteles daca scopul final este ca jucatorii sa fie cat mai multumiti de el
__________________
slfhq-dot-net/RotLC
Korben is offline  
Old 10-08-2006, 04:55 PM   #28
stefan
Guest
 
Default

in locul tau eu nu m-as mai baga in treburile altora
 
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:14 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL