INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-10-2009, 09:20 PM   #111
Dealer
Member
 
Join Date: Oct 2008
Dealer is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Omega View Post
Păcat că nu a dat o notă de trecere .
Sa fiu mai aspru
Dealer is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:27 PM   #112
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Acum serios, nu ai idee cātă muncă a fost necesară pentru finalizarea patchului. Spuneţi că nu e complex, cred că ai folosit cuvāntul greşit. Nu este mare, dar nicidecum nu poţi spune că nu e complex, findcă cele 18 echipe nu duc lipsă de absolut nimic. Au sunete, stadioane, steaguri, ceva feţe, (cele generice sunt făcute īn aşa fel să semene cāt mai mult şi aici e muncă grea), este şi grafica GSPTV, au numerele personalizate şi nu sunt "aproape ca cele din realitate" sunt exact ca cele din realitate, au echipamente şi minikituri (şi fie vorba īntre noi sunt pretty awesome).
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:29 PM   #113
busy
Member
 
Join Date: Mar 2009
busy is on a distinguished road
Default

abea astept sa apara
busy is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:31 PM   #114
Dealer
Member
 
Join Date: Oct 2008
Dealer is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Omega View Post
Acum serios, nu ai idee cātă muncă a fost necesară pentru finalizarea patchului. Spuneţi că nu e complex, cred că ai folosit cuvāntul greşit. Nu este mare, dar nicidecum nu poţi spune că nu e complex, findcă cele 18 echipe nu duc lipsă de absolut nimic. Au sunete, stadioane, steaguri, ceva feţe, (cele generice sunt făcute īn aşa fel să semene cāt mai mult şi aici e muncă grea), este şi grafica GSPTV, au numerele personalizate şi nu sunt "aproape ca cele din realitate" sunt exact ca cele din realitate, au echipamente şi minikituri (şi fie vorba īntre noi sunt pretty awesome).
Sunt convins ca a fost multa munca, dar ce vreau eu sa spun e ca mi-e dor de vremurile din 2008 cand aveam un RLSP incontestabil.
Dealer is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:33 PM   #115
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

RLSP de acum e mult peste cel din 2008, what's wrong with you people? Şi să nu uităm ca RLSP 08 a apărut īn decembrie avānd cam acelaşi număr de echipe. Singura excepţie o face numărul de feţe.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:36 PM   #116
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

De unde stii ca nu va fi mai bun decat cel din 2008?
Atat timp cat nu ai jucat inca RLSP 10 nu are rostul sa comentezi ceva la adresa patchului.
Are multe elemente in plus fata de 2008 si tu spui ca vrei ca cel din 2008.
Scuze dar se pare ca vrei sa fie de 1gb si plin de buguri, asa cred ca vei fi multumit.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:37 PM   #117
alin dinamovistul
Member
 
alin dinamovistul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
alin dinamovistul is an unknown quantity at this point
Default

daca s-ar putea ignora prostia..."Dealer",tu bati campii...lasa melancolia si nu mai critica un patch care n-a aparut inca
alin dinamovistul is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:38 PM   #118
cyrrus_mihai
Member
 
cyrrus_mihai's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Bucuresti
cyrrus_mihai is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to cyrrus_mihai
Default

Deci sa stiti mai baieti, de acum incolo, cand veti scoate RLSP(daca veti mai scoate) sa o faceti dupa 2 luni de la aparitia jocului anul trecut nu afost bine ca a durat mult prea mult, aum e prea repede, deci 2 luni e perioada optima))
__________________
<<== THE HUNT BEGINS ==>>
<<== COUGAR CLUB ==>>
Cioooobanasului il place sus la loja sus la loja-n stadion,
Orice meci ca sa se joace fara nici un fara nici un spectator,
Ii place sa rada tare si sa mearga-n vestiare sa mai schimbe-un antrenooor,
La stiri sa dea declaratii, agramate aberatii spre rusinea tuturor stelistilooooorrrr....
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
))
cyrrus_mihai is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:41 PM   #119
Dealer
Member
 
Join Date: Oct 2008
Dealer is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alin dinamovistul View Post
daca s-ar putea ignora prostia..."Dealer",tu bati campii...lasa melancolia si nu mai critica un patch care n-a aparut inca
Prietene, as vrea sa te injur

Am spus ca, critic ce am vazut pana acum in filmul de prezentare si ca sper sa fiu incaintat de rezultatul final , deci nu am criticat rezultatul!

Te rog nu vorbii sa fii in plus, om ce face prostii pentru un colt de paine.
Dealer is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:43 PM   #120
cubdegheata
Banned
 
cubdegheata's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
cubdegheata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to cubdegheata
Default

Oricum ar fi, tot e cel mai bun RLSP 10 )
cubdegheata is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL