INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-10-2009, 01:24 PM   #61
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Trebuie sa marturisesc ca eu nu prea am jucat Fifa de prin 2008-2007. La Fifa pe PC, numai cateva meciuri de teste la RLSP. Dar acum chiar am jucat serios si cred ca e printre cele mai addictive patchuri pe care le-am facut.

Jucam un meci cu Rapid si am avut un corner, a inceput galeria sa incurajeze echipa, a fost ceva foarte misto. La fel in testele cu Be a pro la CFR Cluj, sa joci in preliminarii la Champions League sau alaturi de Mutu, CHivu, Marica la nationala. Apoi cu Steaua, Dinamo, Vaslui si Urziceni in Manager Mode.

Nu vreau sa laud patch-ul, pentru ca as fi vrut sa avem de pe acum si Liga II, dar e mult prea devreme, insa mie acum chiar imi plce Fifa pe PC mai mult decat cel de pe PS3 si e chiar misto sa joci meciuri in Romania si sa have a great time in joc. Sper ca toti cei care il vor juca de azi sau de maine sa se bucure de patch, cel putin asa cum ne-am bucurat noi lucrand la el si testandu-l.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 01:42 PM   #62
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Trebuie sa marturisesc ca eu nu prea am jucat Fifa de prin 2008-2007. La Fifa pe PC, numai cateva meciuri de teste la RLSP. Dar acum chiar am jucat serios si cred ca e printre cele mai addictive patchuri pe care le-am facut.

Jucam un meci cu Rapid si am avut un corner, a inceput galeria sa incurajeze echipa, a fost ceva foarte misto. La fel in testele cu Be a pro la CFR Cluj, sa joci in preliminarii la Champions League sau alaturi de Mutu, CHivu, Marica la nationala. Apoi cu Steaua, Dinamo, Vaslui si Urziceni in Manager Mode.

Nu vreau sa laud patch-ul, pentru ca as fi vrut sa avem de pe acum si Liga II, dar e mult prea devreme, insa mie acum chiar imi plce Fifa pe PC mai mult decat cel de pe PS3 si e chiar misto sa joci meciuri in Romania si sa have a great time in joc. Sper ca toti cei care il vor juca de azi sau de maine sa se bucure de patch, cel putin asa cum ne-am bucurat noi lucrand la el si testandu-l.
mns multumim pt mini-review-ul tau ... sigur o sa fie cel mai tare patch .. ..

PS : eu sunt din 2006 cu RLSP-ul ... imi place si numai acest patch l-am jucat chiar si in 2008 ma jucam RLSP 08 v1 .. numai ca nu aveam cont facut pe forum !
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 01:43 PM   #63
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Daca nu o sa fie sunetele celei mai bune galerii din tara atunci e blasfemie curata ,dar am inteles ca vor fii 13 echipe cu sunete ale galeriilor asa ca ma indoiesc ca nu va fii cea a Rapidului ,apropo ne-a cerut cineva ajutorul si noi nu l-am oferit eu unu daca imi zicea cineva cu cea mai mare placere
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 01:46 PM   #64
Vladutzu
Member
 
Join Date: Oct 2009
Vladutzu is on a distinguished road
Default

o sa mearga si la fifa piratat?sau doar la cele originale?
Vladutzu is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 01:46 PM   #65
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Da o sa mearga
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 01:46 PM   #66
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Daca nu o sa fie sunetele celei mai bune galerii din tara atunci e blasfemie curata ,dar am inteles ca vor fii 13 echipe cu sunete ale galeriilor asa ca ma indoiesc ca nu va fii cea a Rapidului ,apropo ne-a cerut cineva ajutorul si noi nu l-am oferit eu unu daca imi zicea cineva cu cea mai mare placere
Nu , nu va cerut .. dar , poate cu mintea ta intelectuala gandeai si tu ca echipa FifaRomania pentru a face un lucru au nevoie de materiale .. Orice poza este binevenita ... Daca vreti ceva , ajutati cu materiale .. Eu macar nu cer , ma multumesc cu cea ce fac baietii ..
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 01:48 PM   #67
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Multumim mns. Daca e sa am vreun motiv bun sa joc fifa, acela e RLSP
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 01:50 PM   #68
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Nu chiar eu joc si asa pentru ca este un joc frumos,dar Rlsp este foarte bine venit
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 02:07 PM   #69
Mihai_yo
Member
 
Mihai_yo's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Pitesti
Mihai_yo is on a distinguished road
Default

Salut!
In Rlsp 2010 v1 nu apar si echipe din Liga a2a?
Cand apare v2? si spuneti-mi adresa unde si ce sa trimit legat de FC Arges
Mihai_yo is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 02:09 PM   #70
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Vladutzu View Post
o sa mearga si la fifa piratat?sau doar la cele originale?
Incercati sa nu mai discutati pe forum de materiale ilegale.
Discutati strict de jocul cu licenta si materialele facute pentru acesta.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:20 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL