INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13 > Career Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-2013, 08:26 PM   #21
razwyx
Member
 
razwyx's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Marte
razwyx is just really nicerazwyx is just really nicerazwyx is just really nicerazwyx is just really nice
Default

De acord cu cariera de antrenor. Dar in niciun caz sa bage modul si online, ca cred ca ar fi ravagii. Ar trola toti. )
razwyx is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2013, 08:46 PM   #22
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Default

Cred ca o conferinta de presa nar strica acum stii dai Motivate la EChipa si gata conferinta miar place sa fii chiar intr-o conferointa sa raspunzi prin variante macar la intrebari si tot asa !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-marian10- is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2013, 07:12 PM   #23
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by artere View Post
sa se murdareasca echipamentele cand e timp urat,
echipele under 19,
academii,
licentele pt UCL si EL,
daca tot nu vor sa faca anumite ligi sa le vanda ca si DCL (5€ o liga),
alte servere!
Echipamentele chiar se murdaresc. Si nu de ieri, de azi, ci de ani buni. Inca dinainte sa fie next-gen.
Licentele, cel putin pentru UCL le-au luat cei de la PES, deci sunt mai greu de obtinut.
Ligi noi in sistem DLC ar fi o idee foarte buna, dar nu cred ca vor implementa asa ceva.

Eu imi doresc un singur lucru, adica acelasi lucru de cand am inceput sa joc FIFA, si anume, Liga I, chiar si semi-licentiata, cum au bagat-o pe a Poloniei in FIFA 13, si tot ar fi ceva. Polonezii astia au pe cineva sus la EA de au primit favoarea asta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013, 12:28 AM   #24
costy
Member
 
costy's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Bucuresti
costy is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to costy
Default

as vrea un gameplay ca la pes,jucatori mai realisti tot ca la pes mai multe licente,liga I chiar si ligi mai mici din mai multe tari, echipe under 19 la toate echipele senioare,under 19 si la nationale, bugete mai realiste si preturi la fel ( nu ca in pes jucatoru valoreaza 2 milioane si are salariu tot 2 milioane) sa poti juca mia mult de 20 sezoane sa poti sa iti creezi un club si sa poti sa iti alegi mai multe stadioane, acea optiune de la pes cand un jucator se retrage sa apare dupe ceva timp ca si junior, mai realiste suturile pe poarta nu sa zboare aproape toate la 20 metri peste
mai realist.
costy is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013, 12:41 AM   #25
artere
Member
 
artere's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bologna
artere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to artere
Default

Quote:
Originally Posted by costy View Post
acea optiune de la pes cand un jucator se retrage sa apare dupe ceva timp ca si junior
asta e cea mai mare prostie care poate aparea intr-un simulator de fotbal. stiu ca e la pes, sper sa nu apara niciodata la fifa.

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Echipamentele chiar se murdaresc. Si nu de ieri, de azi, ci de ani buni. Inca dinainte sa fie next-gen.
mie nu mi se pare ca se murdaresc, joc pe ploaie, fac alunecari si echipamentul in cel mai rau caz e ud, dar niciodata murdar.

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

in cariera jucator, sa bage o conferinta de presa dupa meci, ca sa imi pot construi moralul in joc, e aiurea cu unknown morale. in functie de moralul jucatorului se pot da golurile mai usor (high morale) sau mai greu (low morale).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


„Tu per me sei come la televisione. Io ti guardo e guardando la vita tua, mi ricordo che ho fatto bene a scegliere la vita mia.” Toto Riina
artere is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013, 05:08 PM   #26
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

In jocurile FIFA mai vechi, 2005 ca sa dau un exemplu clar, cand un jucator ajungea la o varsta la care trebuia sa se retraga, in urmatorul sezon, in locul lui aparea un jucator tanar cu acelasi post (si aceeasi nationalitate) pe care il avea cel care s-a retras. Si in FIFA 13 exista aceasta optiune, dar se aplica doar in cazul echipelor controlate de joc, nu de tine.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2013, 10:56 PM   #27
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by costy View Post
sa poti juca mai mult de 20 sezoane sa poti sa iti creezi un club si sa poti sa iti alegi mai multe stadioane
Pentru astea exista Fifa Manager sau FM. Primul facut tot de EA, nu vad de ce ar face 2 jocuri la fel.

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

Quote:
Originally Posted by costy View Post
as vrea un gameplay ca la pes,jucatori mai realisti tot ca la pes.
PES 13 are cel mai idiot gameplay din istoria simulatoarelor de fotbal :-j
Jucatori mai realisti, ca la PES ? Unde ai visat asta ? Ai vazut ce fete au aia din PES sau cum se misca ? Ai jucat vreodata FIFA pe o consola ? Habar n-ai..
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2013, 10:59 PM   #28
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Aia de la PES fug de parca au ceva nepotrivit infipt in fund
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2013, 10:03 AM   #29
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by paulica39 View Post
Pentru astea exista Fifa Manager sau FM. Primul facut tot de EA, nu vad de ce ar face 2 jocuri la fel.
Eu stiu ca in FIFA 13 nu mai exista astfel de limitari privind durata carierei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2013, 05:49 PM   #30
SorinS
Member
 
Join Date: Jan 2012
SorinS is on a distinguished road
Default

-Mai mult control asupra echipei.
-Contracte mai clare pentru jucatori, cu clauze de reziliere.
-Contracte pentru antrenori in MM pentru un anumit timp.
SorinS is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:27 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL