INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > Cupe, campionate

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 16-07-2012, 02:28 PM   #1
eXtream
Member
 
eXtream's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bucharest
eXtream is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to eXtream Send a message via Skype™ to eXtream
Default Champions Cup - Play By Yourself

Cei care nu au Fifa 2012 originala pot sa inchida fereastra acum.

Cupa aceasta, spre deosebire de celelalte, nu va fi simulata ci jucata, de asta aveti nevoie de Fifa originala.
NU se stie daca se va juca sau nu aceasta cupa, depinde de cati jucatori au fifa/vor sa joace.

Cupa va avea un sistem de genu Champions Cup (adica Uefa Champions League), banuiesc ca stiti ce inseamna asta si ca nu este nevoie sa mai explic.

Puteti juca cu orice echipa doriti (sa nu fie luata evident) mai putin cele nationale.
Ca sa jucati va adaugati la prieteni pe Origin si stabiliti o ora/zi cand sa jucati meciul. Daca e sa se tina aceasta cupa (adica daca avem destui playeri), voi posta si regulamentul pentru -cand si cum se joaca meciurile-.


Eu voi juca cu Real Madrid (nu sunt fan dar joc bine cu ei ).
Astept inscrieri!




Lista Participanti:



Viper
Real Madrid
Origin ID: tHeVip3r2012
MicroIcee
AC Milan
Origin ID: MicrooIceee
Mercenaries
Barcelona
Origin ID: rrazvan1998
Stefan_ManUtd
Manchester United
Origin ID: Stefan_ManUtd1
Kevin
Manchester City
Origin ID: kevinluci

Maimoshu
Chelsea
Origin ID: AkiroRo

Cr7cata12
Arsenal
Origin ID: baletiti22

Bogdy43x
Bayern Munchen
Origin ID: Bogdy43x











Clasament:

---Name---MP---GF---GA---GD---PTS---

1. Arsenal -0- -0- -0- -0- -0-
2. Chelsea -0- -0- -0- -0- -0-
3. Barcelona -0- -0- -0- -0- -0-
4. Real Madrid -0- -0- -0- -0- -0-



1. Bayern Munchen -0- -0- -0- -0- -0-
2. Manchester City -0- -0- -0- -0- -0-
3. AC Milan -0- -0- -0- -0- -0-
4. Manchester United -0- -0- -0- -0- -0-


Legenda:
MP = Matches Played = Meciuri Jucate
GF = Goals For = Goluri Date
GA = Goals Against = Goluri Primite
GD = Goal Difference = Diferenta de Goluri (golateraj)
PTS = Points = Puncte
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Mr. S. Gates -Manager Mode-

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Lasi comment si iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Origin ID: tHeVip3r2012

Champions Cup: Play By Yourself (Editia I & II) - 3rd

Last edited by eXtream; 17-07-2012 at 01:25 PM.
eXtream is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2012, 02:30 PM   #2
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Eu aleg Barcelona
Id de origin:rrazvan1998
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2012, 02:35 PM   #3
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Eu iau Manchester United.
ID Origin: Stefan_ManUtd1
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2012, 10:23 PM   #4
Maimoshu
Member
 
Maimoshu's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: timisoara
Maimoshu is on a distinguished road
Default

Eu vreau Chelsea.
ID : AkiroRo
Maimoshu is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2012, 11:22 PM   #5
eXtream
Member
 
eXtream's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bucharest
eXtream is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to eXtream Send a message via Skype™ to eXtream
Default

Mai avem nevoie de cel putin 2 jucatori. Daca cunoasteti pe cineva interesat, va rog sa il/o invitati.
As vrea sa incep aceasta cupa Lunea viitoare. De ce atunci? Pentru ca 2 dintre participanti o sa se intoarca in weekend din concediu deci... Nu imi permit prea multe fite ca duc lipsa de participanti deci sper ca totu e ok si ca nu se supara nimeni.
In weekend o sa stabilesc ultimele reguli si am sa fac grupele deci stati cu ochii pe forum.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Mr. S. Gates -Manager Mode-

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Lasi comment si iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Origin ID: tHeVip3r2012

Champions Cup: Play By Yourself (Editia I & II) - 3rd
eXtream is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2012, 11:42 PM   #6
cr7cata12
Member
 
Join Date: Jul 2012
cr7cata12 is on a distinguished road
Default

eu vreau arsenal:d
id origin:baletiti22
cr7cata12 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2012, 12:44 PM   #7
eXtream
Member
 
eXtream's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bucharest
eXtream is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to eXtream Send a message via Skype™ to eXtream
Default

Quote:
Originally Posted by cr7cata12 View Post
eu vreau arsenal:d
id origin:baletiti22
Te-am inscris. Mai este nevoie doar de 1 om (ca sa se poata juca cupa, daca se mai inscriu alti 4 pana luni e ok).

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:09 AM ----------

Reguli:
1. Nu aveti voie sa iesiti din meci, indiferent de scorul de 123-0.
2. Ca sa dovediti ca ati castigat/ati pierdut un meci, faceti poza. Poza o tineti in PC in caz ca e vreo nelamurire. Am incredere in voi ca ne putem intelege prin vorbe, fara sa mintiti si ca nu este nevoie de dovezi suplimentare.
3. Daca cineva se deconecteaza pana in minutul 5 este penalizat iar meciul nu se va rejuca (daca se deconecteaza la 0-0 se rejoaca, daca oponentul are 1-0 si tu iesi nu se mai rejoaca).
4. Daca cineva se deconecteaza in timpul meciului, fie ca este de la EA, fie ca e de la net, de la PC, de la orice, meciul se va relua si se vor juca minutele ramase.
5. Toate rezultatele mi le dati mie iar eu voi face un fel de tabel aici, pe aceasta pagina (ca doar e pagina cupei) ca sa puteti tine cont de puncte/goluri inscrise/primite/meciuri jucate etc.
6. Grupa in care vor fi Micro si Kevin nu va juca pana Luni (nu si inclusiv) pentru ca cei doi sunt plecati (cealalta grupa isi va face meciurile pana atunci).
7. Fiti fair-play, jucati frumos, corect si NU folositi CUSTOM SQUADS.
8. Meciurile se vor juca la Online Friendlies (de asta va trebuie Origin ID-urile).
9. Banuiesc ca fiecare stie sa dea invitatie/sa intre intr-un joc. Meciul trebuie sa fie de 6 minute si trebuie folosite ONLINE SQUADS. Daca cel care a dat invitatia triseaza si pune CUSTOM SQUADS, sunteti rugati sa filmati folosind FRAPS/BANDICAM (pentru jucatorii editati caci pentru cei creati se vede pe teren "Created_Player1" si sa imi trimiteti mie filmuletul sau sa il postati pe youtube. Meciul NU va fi rejucat iar trisorul va pierde 3 puncte (oponentul sau castigand la masa verde cu 3-0).


Daca sunt lucruri care nu va sunt clare, astept intrebari.
Revin cu grupele.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Mr. S. Gates -Manager Mode-

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Lasi comment si iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Origin ID: tHeVip3r2012

Champions Cup: Play By Yourself (Editia I & II) - 3rd

Last edited by eXtream; 17-07-2012 at 01:00 PM.
eXtream is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2012, 12:57 PM   #8
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Regulile sunt foarte bune
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2012, 01:05 PM   #9
eXtream
Member
 
eXtream's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bucharest
eXtream is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to eXtream Send a message via Skype™ to eXtream
Default

Grupa A



1. baletiti22
Cr7cata12
Arsenal

2. AkiroRo
Maimoshu
Chelsea

3. rrazvan1998
Mercenaries
Barcelona

4. tHeVip3r2012
eXtream
Real Madrid





Grupa B



1. Bogdy43x
Bogdy43x
Bayern Munchen

2. kevinluci
Kevin
Manchester City

3. MicrooIceee
MicroIcee
AC Milan

4. Stefan_ManUtd1
Stefan_ManUtd
Manchester United


---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

*tin sa mentionez ca primul rand este id-ul de origin, al doilea numele de pe forum iar al 3lea este, evident, numele echipei cu care va juca respectivul*

---------- Post added at 09:05 AM ---------- Previous post was at 09:03 AM ----------

Grupele le-am facut cu numere si cu un site dasta' de alege la nimereala.
Singura schimbare manuala pe care am facut-o a fost sa ii pun pe Micro si Kevin in aceiasi grupa (caci unul dintre ei era in alta) ca sa nu se incurce ambele grupe...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Mr. S. Gates -Manager Mode-

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Lasi comment si iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Origin ID: tHeVip3r2012

Champions Cup: Play By Yourself (Editia I & II) - 3rd
eXtream is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2012, 03:03 PM   #10
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Scuzati intarzierea mea. Voi juca de luni incolo..
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place

Last edited by kevin10; 17-07-2012 at 03:06 PM.
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:45 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL