INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > Console

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-10-2008, 08:58 PM   #11
gigimures
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tg-Jiu
gigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to gigimures
Default

As vrea sa-l cumpar da sa apara la mine in oras pt am bani dupa care as vrea sa-mi conectez XBox-ul la net dar nu prea stiu cum
gigimures is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 09:11 PM   #12
Chifteluta
Member
 
Join Date: Apr 2005
Chifteluta is on a distinguished road
Default

Sa ai tu XBoxul, o conexiune buna la NET si nu e o problema conectarea. Atentie: la XBox trebuie sa platesti un abonament lunar ca sa joci online.
__________________
Diferenta intre un joc original si un joc piratat este ca diferenta intre o fata si o papusa gonflabila.
Chifteluta is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 09:15 PM   #13
shinoda
duc *****ul īn cārcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by Chifteluta View Post
@shinoda: daca vrei sa-ti achizitionezi un PS3 sau ai deja unul, da-ti IDul si si te asteptam online.
Am deja, insa n-am avut timp azi sa-l conectez la internet. Maine...
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 09:21 PM   #14
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Quote:
Originally Posted by Chifteluta View Post
Sa ai tu XBoxul, o conexiune buna la NET si nu e o problema conectarea. Atentie: la XBox trebuie sa platesti un abonament lunar ca sa joci online.
Adica, nu e suficient sa am fifa 2008 original si o coneziune la net pentru a juca online?
Pice of shit...
__________________
suveran din subteran
Maryusake is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008, 09:32 PM   #15
Chifteluta
Member
 
Join Date: Apr 2005
Chifteluta is on a distinguished road
Default

Da, la prima vedere pare un dezavantaj plata pentru jocul online pe XBox, in schimb ai servicii mai bune pe XBL decat pe PSStore. Alegerea unei console depinde de mai multi factori. Atuul principal la XBox este colectia de jocuri si de downloadable stuff, iar la PS3 este faptul ca reprezinta un mediacenter foarte bun si jocuri deblocate pe regiuni (cu conditia sa ai un TV LCD, Plasma sau un monitor capabil). Oricum, sa nu o dam offtopic si sa ne certam pe console. Important este faptul ca deocamdata FIFA pe consolele NextGen are 10 clase in plus fata de PC.
__________________
Diferenta intre un joc original si un joc piratat este ca diferenta intre o fata si o papusa gonflabila.
Chifteluta is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2008, 08:35 AM   #16
gigimures
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tg-Jiu
gigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to gigimures
Default

Conexiunea o am buna la net ,insa nu prea vreau sa platesc acel abonament lunar.Cam cat costa?
gigimures is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2008, 11:25 AM   #17
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by gigimures View Post
Conexiunea o am buna la net ,insa nu prea vreau sa platesc acel abonament lunar.Cam cat costa?
In prima luna nu trebuie sa platesti nimic. Dupa ce iti expira luna gratuita, poti sa iti faci un nou Gamertag si mai ai inca o luna gratis. Poti repeta asta la infinit Nu sunt sigur daca o sa mearga, eu nu ma pot conecta cu el fiindca imi da la testul MTU failed. Stie cineva ce pot sa fac?
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2008, 08:27 PM   #18
shinoda
duc *****ul īn cārcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

Voi jucati cu sau fara assist la pase, suturi, centrari etc? Azi am incercat sa joc si eu fara assisturi iar rezultatul a fost unul destul de dezastruos. Mi se pare destul de dificil insa jocul pare mult mai realist.
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2008, 06:09 PM   #19
Ionutz83
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Oradea
Ionutz83 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Ionutz83
Default

S-a organizat un campionat de FIFA 09 on-line pe PS3, si am ajuns la sezonul 3 care o sa inceapa vineri, si pana acuma ne-am strans 29 jucatori si am mai avea nevoie de inca 3 ca sa faem 8 grupe de 4.
Daca sunt doritori sa imi dea un PM si am sa-i indrum spre forumul respectiv, ca nu vreau sa-l pun aici ca sa nu se considere ca fac reclama.
MNS cred ca stie despre ce e vorba.
Ionutz83 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2008, 12:17 PM   #20
ukoytzas
Member
 
Join Date: Sep 2006
ukoytzas is on a distinguished road
Default

pentru cei ce joaca in manager mode, nu stiu cum este la voi dar eu am jucat 2 sezoane si tot timpu s-au jucat meciurile pe zi si vreme frumoasa pana si in ECC este la fel, numai zi si vreme frumoasa...stiti ceva? asa l-au facut cei de la easports ?
ukoytzas is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:19 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL