INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-07-2009, 01:29 PM   #1
lucian
Banned
 
Join Date: Jul 2009
lucian has a little shameless behaviour in the past
Post Vor fi toate transferurile facute din 2009?

Ce credeti voi despre transferuri in joc?
lucian is offline  
Old 09-07-2009, 01:37 PM   #2
danielstan
Member
 
danielstan's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Timisoara
danielstan is an unknown quantity at this point
Default

Ce-am putea crede ... Vor scoate FIFA 2010 prin octombrie.. de aici rezulta ca vor fi toate transferuriile facute ....
danielstan is offline  
Old 09-07-2009, 02:03 PM   #3
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by lucian View Post
Ce credeti voi despre transferuri in joc?
Acesta este un topic chiar fara nici un rost. Eu cred ca tu stii deja raspunsul la propria intrebare...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline  
Old 09-07-2009, 02:32 PM   #4
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by lucian View Post
Ce credeti voi despre transferuri in joc?
ce intrebare,doamne....a iesit vreodata fifa pe piata fara a avea transferurile facute?din cate stiu eu nu,in ciuda amatorismului dovedit de producatori EA....la PES 2009 in schimb majoritatea transferurilor nu erau efectuate chiar daca aveau cam vreo 3 echipe licentiate(exagerez dar nu-s departe)fata de Fifa care au vreo douazeci si ceva+echipele nationale mai multe decat PES,le-a cam fost lene probabil
Toricda(FZR) is offline  
Old 09-07-2009, 02:44 PM   #5
lucian
Banned
 
Join Date: Jul 2009
lucian has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by Toricda(FZR) View Post
ce intrebare,doamne....a iesit vreodata fifa pe piata fara a avea transferurile facute?din cate stiu eu nu,in ciuda amatorismului dovedit de producatori EA....la PES 2009 in schimb majoritatea transferurilor nu erau efectuate chiar daca aveau cam vreo 3 echipe licentiate(exagerez dar nu-s departe)fata de Fifa care au vreo douazeci si ceva+echipele nationale mai multe decat PES,le-a cam fost lene probabil
hei ai vazut trailer-ul din fifa 10?
lucian is offline  
Old 09-07-2009, 03:32 PM   #6
andcristi
Member
 
andcristi's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: slobozia
andcristi is on a distinguished road
Default

in fifa 09 intro quaresma era in echipamentul lui porto insa in joc era la inter,asa ca nu conteaza asa mult trailer-ul in privinta echipelor si mai mult sa ne facem o idee in legatura cu grafica si gameplay-ul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andcristi is offline  
Old 09-07-2009, 04:08 PM   #7
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by lucian View Post
hei ai vazut trailer-ul din fifa 10?
si ce ai vrea? sa ghicesca ce transferuri se vor face dupa ce au lansat trailerul?
Toricda(FZR) is offline  
Old 09-07-2009, 04:21 PM   #8
danielstan
Member
 
danielstan's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Timisoara
danielstan is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Toricda(FZR) View Post
si ce ai vrea? sa ghicesca ce transferuri se vor face dupa ce au lansat trailerul?
oo usurel ... te ambalezi si tu acum ? Sa incheiem toate discutiile pe o cale decenta , Da ! vor fi toate transferuriile facute pentru ca lasansarea jocului este programata dupa perioada de transferuri .
danielstan is offline  
Old 13-07-2009, 08:00 PM   #9
andreitheboss
Member
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
andreitheboss is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Toricda(FZR) View Post
ce intrebare,doamne....a iesit vreodata fifa pe piata fara a avea transferurile facute?din cate stiu eu nu,in ciuda amatorismului dovedit de producatori EA....la PES 2009 in schimb majoritatea transferurilor nu erau efectuate chiar daca aveau cam vreo 3 echipe licentiate(exagerez dar nu-s departe)fata de Fifa care au vreo douazeci si ceva+echipele nationale mai multe decat PES,le-a cam fost lene probabil
da la fifa 2007 sau 2008 Ashley Cole sau cum se scrie nu era transferat de la Arsenal la Chelsea
andreitheboss is offline  
Old 13-07-2009, 09:23 PM   #10
b_ady20
Guest
 
Default

In Fifa 07 erau toate transferurile realizate pana la data de 27.08.2006, iar mutarile realizate dupa aceasta data le puteai face manual din Club Transfers
 
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:42 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL