INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-2004, 02:30 PM   #1
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
deci..pt inceput sa va zic ca eu si vlad vrem sa realizam ceva pt fifa2001..ceva foarte frumos pt un joc mai vechi..asa ca va cerem ajutorul vostru!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2004, 08:24 PM   #2
KYssY
Guest
 
Default

spicuiti, ce vreti??
  Reply With Quote
Old 25-03-2004, 05:42 PM   #3
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
pai..sa facem stadioane....multe....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2004, 01:46 PM   #4
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

Vlad87 hai mane pe irc..acum.. pe #fifaromania !!!!!!!!!!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2004, 02:21 PM   #5
Vlad87
Guest
 
Default

Ne ajuta cineva pana la urma?Sau ma chinui doar eu si djal3x
  Reply With Quote
Old 26-03-2004, 03:46 PM   #6
KYssY
Guest
 
Default

pt. fifa 2001??
nu cred ca va pot ajuta cu ceva!! si eu am belele cu scoala, sunt a optata (stiu mic!!) cu ce anume, adik cred ca va pot ajuta cu vesti cat mai actuale posibile asupra loturilor(in functie de cat de bune sunt siteurile echipei respective) fac si eu echipamente(parca ar fi un CV sa moara eu), stiu programare-n C, pascal, flash, html(ma rog....) (ce vreti de la noi??)
idee, n-ar fi mai bine sa ne apucam sa facem stadioane romanesti pt. fifa 2004?? daca suntem mai multi o sa iasa mult mai usor, adik cautam toti poze cat mai multe si mai diverse pt. stadion, eventual daca eveti aparat digital si stati in apropierea unor stadioane (mari) faceti exact unghiul de care avem nevoie!! puca aia in timp ce unu' face structura 3d a stadionului altii se acupa de texturi pt. gazon, reclame, tribune, ADD-BORDS!! si ca sa finaliizam calumea proiectul putem sa facem si coregrafie pt. suporteri ca aia de la dgstadiums.soccergaming.it (<--- ???) am luat un tutorial de la ei si m-a luat cam mult pana am reusit sa fac o coregrafie cu adevarat reusita, am incercat chiesti mult prea complicate, da' mi-a reusit aia a stelei din meciul cu rapid (easy!!) am inserat si imagini gif si steagurile alea chiar se misca, inima e putin cam rapciugoasa da' se vede clar scris sus: "din multimea de culori o iubire ros-albastra da n-am unde s-o pun chiar daca apare rcif daca as punea ar apurea si la un meci rapid dinamo!! unde n-are ce sa caute!!
deci ce ziceti stadioane pt. fifa 2004??
  Reply With Quote
Old 26-03-2004, 03:52 PM   #7
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

multe...daca ne ajuti spune-ne..si da-mi mailu' tau!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2004, 03:53 PM   #8
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

aaaa...si inca ceva...stii programare flash?!!??daca da..trebuie sa ne ajuti!!!SPECIAL!!!!!!!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2004, 04:17 PM   #9
KYssY
Guest
 
Default

mail-u' se vede si in semnatura!!! KYssY_21@yahoo.com!! sa vad daca pot sa mai gasesc dc-u' cu fifa 2001!! va ajut!!! da' pe bune n-ar fi mai fain ceva mai actual?
  Reply With Quote
Old 26-03-2004, 04:34 PM   #10
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
pai actual o sa facem...am auzit ca stii programare flash..!ne poti ajuta in construirea site-ului...nu? si daca gasesti cd-ul cu fifa esti tare.,,,
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL