INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.

Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply

Thread Tools
Old 11-08-2010, 02:22 AM   #531
nuconteaza93
Member

nuconteaza93 is on a distinguished road

Stf69x sunt convins ca de asta nu aveai tu plover pe gat,din cauza plasei,ea e devina ca n-ai ajuns la wcg...dar na eu sunt doar un pusti ce stiu eu,credeam ca mai intai inveti sa joci si sa ajungi cat mai sus si dupa critici jocul,dar ma rog poate am inteles eu gresit
nuconteaza93 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 08:56 AM   #532
Paul
Member

Paul's Avatar

Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold

Quote:
Originally Posted by nuconteaza93 View Post
Stf69x sunt convins ca de asta nu aveai tu plover pe gat,din cauza plasei,ea e devina ca n-ai ajuns la wcg...dar na eu sunt doar un pusti ce stiu eu,credeam ca mai intai inveti sa joci si sa ajungi cat mai sus si dupa critici jocul,dar ma rog poate am inteles eu gresit
Si tu vorbesti anapoda, serios acum...

Daca eu nu am ajuns la WCG nu am voie sa comentez jocul, sa ii spun minusurile?
Hai sa fim seriosi...
Plasa portii este un element grafic care creste realismul jocului, iar un joc sa fie bun nu are nevoie doar de gameplay.
Old 11-08-2010, 01:02 PM   #533
nuconteaza93
Member

n-am zis ma ca n-ai dreptul sa spui nimic,dar cand auzi nu-mi place cum se misca plasa portii cand dau gol etc. mi se pare destul de stupid...ce vrei sa sara in draci cum e la pes si cica la aia e realism?

Last edited by nuconteaza93; 12-08-2010 at 12:37 PM.
Old 11-08-2010, 09:23 PM   #534
Stf69x
Member

Stf69x is on a distinguished road

Nu pujtule dar vb lui paul , cum arata plasa portii la fifa 2008 , 2009 , 2010 , pe console si cum arata plasa portii la fifa pe pc la jocurile respective ? la asta ma refeream dar tu esti un pusti ca toti ceilalti , de ce crezi ca inca se jaoca fifa 2008 la greu ? va zic eu de ce , toti copii joaca in camp cu managment isi iau echipe gen "New England " si isi fac jucatorii de ovrl 99 si au sprint si acceleration 99 si aleraga de rup pamantu si zic ca fifa 2008 e cel mai tare , desii nu e deloc realistic jucatorii nu alearga asa de rup pamantu in realitate , de ce crezi ca fifa 2010 nu prea are succes in campionatele astea fantome care apar ... ca jucatorii nu mai alearga asa de mult deci daca e sa vorbim de realism cred ca suntem putini care ne uitam la astfel de elemente , cat despre wcg ce treaba are asta cu ce vorbeam noi ? tu cand joci fifa vrei plasa portii sa fie rigida ca o sarma ? nu vrei sa fie ca plasa portii de pe console ? eu vreau sincer... si ma refeream ca acest lucru este mult mai important decat faptul ca trece mana lu drgoba prin mana lu arshavin sau alte buguri de genu

Sincer ar fi frumos sa fie introduse si chanturi cat mai multe la echipe ... si suporterii sa fie 3d .. nu stiu daca la fifa 11 o sa fie asa dar in viitorul apropiat sigur o sa se intample si asta , si atunci cum zice si paul nu tine numai de gameplay ci si de atmosfera creata in joc , o sa fie o placere sa te joci in singleplayer ( nu zic ca acum nu e )

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Stf69x; 11-08-2010 at 09:26 PM.
Stf69x is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 11:45 PM   #535
Paul
Member

Paul's Avatar

Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold

Putin Gameplay din FIFA11PC la 2:09
http://www.youtube.com/watch?v=MQq0z...layer_embedded
Old 12-08-2010, 09:17 AM   #536
dragosxwx
Member

dragosxwx is on a distinguished road

Paul frumos, dar pacat ca nu e in engleza

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragosxwx is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2010, 12:41 PM   #537
nuconteaza93
Member

ok intai ai vrut sa spui ceva si dupa ai inceput alt subiect si nu le-ai terminat pe nici unul,dar am prins ideea...daca nu ma insel ea $port$ de la fifa09 sa caznesc sa fie ng si au mai intarziat 3 ani.Acum avem plasele portii exact ca in realitate si vei fi implinit!
Old 12-08-2010, 12:51 PM   #538
dragosxwx
Member

dragosxwx is on a distinguished road

Quote:
ok intai ai vrut sa spui ceva si dupa ai inceput alt subiect si nu le-ai terminat pe nici unul,dar am prins ideea...daca nu ma insel ea $port$ de la fifa09 sa caznesc sa fie ng si au mai intarziat 3 ani.Acum avem plasele portii exact ca in realitate si vei fi implinit!
Băi mai terminaţi cu offtopicul că ne-aţi Ónnebunit de cap.

dragosxwx is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2010, 03:15 PM   #539
Stf69x
Member

Stf69x is on a distinguished road

Quote:
Da chiar voi fi implinit asta chiar e o schimbare ( pe langa multe altele , ceea mai imp fiind trecerea de la CG la NG )

Stf69x is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2010, 07:28 PM   #540
andries.alexandru
Member

andries.alexandru's Avatar

andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru

pana la gamescon nu va mai aparea nicio noutate despre fifa pc??
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules