INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > RCIF 2004
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-2004, 01:02 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

As vrea sa anunt pe aceasta cale ca rcif 2004 a fost ultimul meu patch....

Eu unul nu mai rezist, si asta din cauza voastra, nu ma ascund dupa motive gen scoala sau chestii de genul asta.

Ok, veniti si ne aratati ca unii fac stadioane, usor de zis greu de facut, uitati-va la toate siteurile fifa ca peste tot sunt peste 10 oameni care lucreaza la patchuri, noi suntem 3.

Ok, veniti si spuneti, hai ca va ajutam noi, iar usor de zis greu de facut, pai pana acum toti vin vreau si eu vreau si eu, si cand colo ce faceti NIMIC, cu ce ne-ati ajutat la RCIF 2004? poze de acum 4 ani, loturi de anul trecut...mersi mult

Eu nu mai am nervii sa explic la toti analfabetii cum sa instaleze patchul...pentru ca nu inteleg cum la unii merge absolut perfect, eu joc 2 sezoane fara nici o eroare si altii au tot felul de probleme...

In al doilea rand va zic ca am ramas dezgustat de nesimtirea lui Totti si a lui scandalf, doi fost moderatorii de la forumul nostru, va multumesc la amandoi, ati dovedit ce fel de persoane sunteti, de nimic...

In fine, eu va zic la revedere, si va doresc tot binele din lume

Descurcati-va singuri de acum incolo
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 01:10 PM   #2
ralpphy
Member
 
Join Date: Dec 2002
ralpphy is on a distinguished road
Default

mns...te rog gandeste-te...nu face asta..stiu ca multi nu merita..dar pentru acei putini care iti apreciaza talentul si munca...nu renunta acum...te rog..!
__________________
[COLOR=red] Steaua [COLOR=blue] Per [COLOR=red] Sempre
ralpphy is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 01:21 PM   #3
ovidiu
Member
 
Join Date: Nov 2003
ovidiu is on a distinguished road
Default

Mai mns nu fi copil...
Trage aer in piept si mai gandestete!
Cu unele mici exceptii, lumea de aici nu v-a injurat, nu v-a batut obrazul, ci doar a cerut explicatii, ajutor, informatii, sfaturi!
Eu unul am cerut doar un sfat: ce sa fac in situatia descrisa de mine...nu te-am injurat! Problema este reala, nu am inventat-o ca sa te enervez pe tine. Daca nici de la cel care a facut patchul nu pot cere un sfat, atunci de la cine?
Cat despre nesimtirea unora, este cat se poate de simplu: daca vine unul si te injura sau iti bate obrazul, dai WARN LEVEL 80% din start si ai sa vezi ca se cuminteste. Faci patchuri pe gratis asa ca nu esti obligat sa suporti mizeriile unora!
__________________
You will never walk alone!
ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 01:24 PM   #4
romania_team
Member
 
Join Date: Mar 2004
romania_team is on a distinguished road
Default

Mai gandeste-te....
romania_team is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 01:24 PM   #5
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Jumatate din cei ce vin acum si ne cer ajutor ne-au luat peste picior si ne-au facut nesimitit in urma cu doua zile...

asa ca nu am cum sa stau calm
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 01:40 PM   #6
romania_team
Member
 
Join Date: Mar 2004
romania_team is on a distinguished road
Default

Tu probabil ai sa faci cum crezi tu, insa gandeste-te la satisfactiile tale , vazand RCIF-urile iesite.
Voi sunteti o echipa, si probabil daca pleci vor iesi si mai greu patch-urile de acum...
Succes si multe multumiri, indiferent de decizia finala a ta.
romania_team is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 01:57 PM   #7
ovidiu
Member
 
Join Date: Nov 2003
ovidiu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by mns@Apr 14 2004, 02:24 PM
Jumatate din cei ce vin acum si ne cer ajutor ne-au luat peste picior si ne-au facut nesimitit in urma cu doua zile...

asa ca nu am cum sa stau calm
numeshte-i pe cei care te-au injurat!
sunt curios daca ma aflu printre ei!
__________________
You will never walk alone!
ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 02:01 PM   #8
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by ovidiu@Apr 14 2004, 01:21 PM
Cu unele mici exceptii, lumea de aici nu v-a injurat, nu v-a batut obrazul, ci doar a cerut explicatii, ajutor, informatii, sfaturi!
eu zic ca mns are dreptate. mai ales ca a fost scris si pe site la pagina de download cum se instaleaza patchu daca ai windows 98, ME sau 2000, si lumea tot venea si te intreba cum se face, ca de ce nu merge aia, mai ales ca multe probleme erau chiar de la calculatoarele lor. Multi zic ca sunt experti in facut patchuri, rad nimeni nu sa gandit ca daca nu ii merg loturile sa le copie manual din directorul fifaromania. Mi se pare exagerat de acum ca din 6000 de downloaduri (cam asa e la fiecare RCIF) sa apara 4000 de persoane sa intrebe cum se instaleaza. Cat despre satisfactii nu mai poate fi vorba, cand dupa 2 nopti nedormite vin toti analfabetii sa iti spuna ca e patchu facut aiurea si sa te intrebe cum se instaleaza, ce are, etc. Si daca mns se retrage, fifaromania probabil o sa dispara, 2 oameni nu pot face un patch, si nici alte persone in stare sa ne ajute nu prea am vazut.
  Reply With Quote
Old 14-04-2004, 02:05 PM   #9
Poet Of Tragedies
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucuresti
Poet Of Tragedies is on a distinguished road
Default

E adevarat mey ce zici tu,ca e nesimtirea mare,dar cred ca procentul de oameni care te sustin si iti lauda munca e de 2 ori mai mare...uita-te de ex la sectiunea multumiri.
Si dupa cum bine ai vazut,retardatii astia care sufera de ei si cer stadioane si alte chestii,neluand in considerare faptul ca nu au dat 1 ban pe patch sunt niste nimicuri care s-au inscris de 2 zile la forum si peste 2 zile n-o sa mai auzi de ei.
Eu unul respect munca pe care o faci si as vrea sa continui.
In orice caz iti urez bafta in continuare.
__________________
Turning my feelings away from our so ignorant world,
All the beautiful moments shared,deliberately pushed aside...
Poet Of Tragedies is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 02:22 PM   #10
djatomic
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
djatomic is on a distinguished road
Send a message via MSN to djatomic Send a message via Yahoo to djatomic
Default

mns , nu te lasa calcat in picioare de niste nesimtit care cred ca totul li se cuvine , care nu isi vad decat interesele lor ; Nu ii mai baga in seama , pur si simplu nu le raspunde si atunci iti spun sigur ca se vor potoli (daca au un pic de bun simt) si nu vor mai comenta aiurea . Oricum pt tot ceea ce ai facut pana acum pt noi (indiferent de ce alegi) , eu iti multumesc si iti raman recunoscator
__________________
BUC<span style=\'color:yellow\'>URESTI

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djatomic is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:24 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL