INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-2011, 07:43 PM   #1
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default CFR Cluj


Inaintea sezonului 2011-2012 primeste si CFR un topic, pentru ca in timpul sezonului trecut eram prea nervos pe echipa ca sa-l fac. Acum e perioada de pregatire, iar treaba merge binisor (pana acum). Trei amicale, trei victorii, zero goluri incasate. Cateva transferuri, normal nimic din campionatul intern dupa cum ne obisnuieste conducerea de cativa ani (cu mici exceptii). Printre noii veniti mie mi-au atras atentia Camora, Ronny si Sougou. In rest, pe altii nu i-am retinut, deci nu mi-au facut vreo impresie, fie ea buna/rea. De antrenor nu stiu ce sa zic, astept meciuri oficiale, acolo se vede adevarata fata a echipei.

Mai avem sustinatori pe aici pe forum, sau sunt singurul?
Caly is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2011, 09:08 PM   #2
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default

Nu sunt eu un sustinator, dar sunt un sustinator al fotbalului romanesc si implicit al fotbalului in general. Nu am apucat sa urmaresc evolutiile CFR-ului din amicale. Probabil se vor bate la titlu cu Rapid, Vaslui si Steaua.
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi īn primul rānd la tine īnsuţi şi să te schimbi. Īncepe cu persoana care se reflectă īn oglindă - cu tine īnsuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 05:08 PM   #3
sH`
Banned
 
sH`'s Avatar
 
Join Date: Aug 2011
sH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nice
Default

CFR-ul a umilit-o pe Otelul !!
Clujenii-s in delir ,ha ? Pai dupa parerea mea a fost un meci aranjat.Nu stiu de ce cred asta,probabil din cauza ca Otelul n-a jucat nimic,dar absolut nimic ! Asa ca nu stiu..sa nu ne-mbatam cu apa rece ..
sH` is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 06:54 PM   #4
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Hai sa vad, Sh`, ce t'i se pare tie "aranjat" / "blat" ?
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 07:36 PM   #5
sH`
Banned
 
sH`'s Avatar
 
Join Date: Aug 2011
sH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nicesH` is just really nice
Default

Pai sa vedem..la primul si al 3-lea gol (pe care le-am vazut si apoi le-am revazut) mi se pare ca Otelul are fundasi de Liga IV,ceea ce nu e adevarat.Mai multe nu zic ca nu are rost sa intindem discutia.La mine poate sa vina Muresan,Pascany ..parerea mea ramane neschimbata.Succes CFR-ului pe mai departe,n-am nimic cu ei,dar meciul asta mi s-a parut facatura.
sH` is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 07:46 PM   #6
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Si chestia care nu imi place deloc, Porumboiu abia acum s-a trezit cu "blaturile" dupa 3-4 ani de coruptie in Liga I, si nu ma refer doar la CFR...
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 10:10 PM   #7
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Ma bucur ca s-a deschis un topic si cu CFR Cluj , chiar daca sunt Dinamovist , CFR este o echipa buna cu jucatori buni si avea si ea nevoie de un topic pe acest forum
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:59 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL