INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

View Poll Results: Cine va face cea mai buna treaba in Europa sezonul 12-13?
CFR Cluj 6 23.08%
Steaua 12 46.15%
Dinamo 5 19.23%
FC Vaslui 4 15.38%
Multiple Choice Poll. Voters: 26. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-2012, 06:14 PM   #11
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Eu vad totusi ca Steaua conduce topul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:24 PM   #12
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Steaua - e greu, dar nu imposibil... ramane de vazut.
Rapid - nu are rost sa mai discutam.
Dinamo - in ultimii ani s-a obisnuit sa fie eliminata de adversari mai slabi cotati, dar poate o sa aiba un pic noroc si o sa se califice.
CFR - are sanse sa ajunga in grupele CL, dar v-a fi greu (posibili adversari : FC Basel; RSC Anderlecht; Celtic FC; FC BATE Borisov; Dinamo Zagreb)

Per total sper la un parcurs cat mai lung al echipelor romanesti in cupele internationale. Nu are rost sa discutam despre rivalitati, toti suntem romani si aceste echipe reprezinta Romania in aceste cupe.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:29 PM   #13
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by matiluchi View Post
Pai,am inteles ca Steaua-Dinamo e dusmania de moarte ,la fel ca:Liverpool-Everton City-United,Barca-Real,Barca-Espanyol,Real-AtlMadrid,Bayern-Dortmund,Inter-Milan,Roma-Lazio Lyon-Marseille Anderlecht-Liege,Lech Poznan-Legia Varsovia,Celtic-Rangers,Benfica-Sporting,CSKA-Dinamo Moscova,CSKA-Zenit,Rapid-Dinamo,Rapid-Steaua,CFR-U Fener-Besiktas Fener-Galatasary,Galatasaray-Besiktas SI ASA MAI DEPARTE dar totusi,daca esti roman elimina barierele derbiurilor si fii patriot
Crede-ma ca am incercat sa fac asta,dar nu pot atat timp cand vad destule comentarii in care dinamovistii se bucura pentru esecul Stelei de la Middlesbrough sau pentru eliminarea in fata lui Napoli de acum 2 ani din grupele EL. Cand dinamovistii vor spera la un parcurs cat mai lung in cupele europene al Stelei,atunci voi face si eu la fel la adresa lor,pana atunci ....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:33 PM   #14
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Default

Steaua- Acum pe bune cine e Trnava?Sa ne elimine niste princhidei daca Steaua se va mobiliza ....chiar mi e mila de saraci de la Trnava
Rapid-Vorba lui mil
Dinama-Vorba lui mil
CFR-Are un lot foarte bun cu un ghinion nu va ajunge in grupe
Vaslui-Cred ca va face iar minuni in EL!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-marian10- is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:36 PM   #15
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

Imi dati toti + la reputatie daca va elimina Trnava? ziceti! Trnava la putere zdrobiti oile.
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:54 PM   #16
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
Crede-ma ca am incercat sa fac asta,dar nu pot atat timp cand vad destule comentarii in care dinamovistii se bucura pentru esecul Stelei de la Middlesbrough sau pentru eliminarea in fata lui Napoli de acum 2 ani din grupele EL. Cand dinamovistii vor spera la un parcurs cat mai lung in cupele europene al Stelei,atunci voi face si eu la fel la adresa lor,pana atunci ....
Cand pe topicul asta se afla copii de 13 ani, poti incerca tu mult si bine. Serios.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:55 PM   #17
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by AdryanSteaua View Post
eu zic ca cfr va merge in grupe,poate chiar in optimi UCL,vasluiul va ajunge la fel in optimi UEL,Steaua va ajunge in grupe UEL ,iar dinamo din pacate va da peste un adversar puternic dar va trece de el,iar rapid va face 5-1 cu hereenven,si tot va ajunge in grupe
Rapidul daca castiga cu 5 -1 nu se va califica in grupe pentru ca acest 5-1 o trimite pe Hereenven in grupe datorita golului marcat in deplasare THOAAAMNE !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 07:39 PM   #18
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
Cand pe topicul asta se afla copii de 13 ani, poti incerca tu mult si bine. Serios.
Ai mare dreptate Kevin,nici nu stiu de ce am intrat in aceasta discutie. Vad ca unu a ''turbat'' deja.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 07:47 PM   #19
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
Crede-ma ca am incercat sa fac asta,dar nu pot atat timp cand vad destule comentarii in care dinamovistii se bucura pentru esecul Stelei de la Middlesbrough sau pentru eliminarea in fata lui Napoli de acum 2 ani din grupele EL. Cand dinamovistii vor spera la un parcurs cat mai lung in cupele europene al Stelei,atunci voi face si eu la fel la adresa lor,pana atunci ....
Mare dreptate ai,nu exista "patriotism" in fotbalul de club.Si asta e clar.Degeaba incercam noi sa ne dam mari patrioti cand de fapt tot ce facem e sa ne dorim propriul rau.Daca steaua trece mai departe,Dinamo e foarte posibil sa fie in urna 2 si sa poata da peste Liverpool,Inter,Ol.Marseille,Ath.Bilbao si asa mai departe.
In schimb,daca steaua pierde,sansele de a fi in prima urna(si de a juca cu Mydtjylland,Hearts sau F91 Dudelange) cresc.In situatia asta daca esti dinamovist sau fan al Vasluiului prost trebuie sa fii ca sa tii cu steaua.
A fost o intamplare draguta sez. asta in legatura cu faza asta.Fanii lui Arsenal au tinut cu Chelsea in finala CL ca sa nu prinda Tottenham UCL in sezonul urmator.Deci poti tine si cu o mare rivala daca prin asta rezulta raul rivalei mai mari.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)

Last edited by Bogdy43; 09-08-2012 at 07:49 PM.
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 08:04 PM   #20
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

Daca nu era Steaua an de an in Europa , cine mai aducea puncte Romaniei?
Asa ca , gura mica
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:50 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL