INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-10-2009, 01:34 PM   #211
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by maryus2010 View Post
multumesc pt raspuns Razor .... Fifa 09 mi-a mers chiar f bine.
Chiar nu se poate face nimic??? prin registrii pe undeva ?? eu unul nu ma pricep chiar asa de bine
Da click dreapta pe executabilul de pe care intri in joc, si dai Properties. Ai sus 3 taburi : general, shortcut, compatibility. Alege compatibility, si bifeaza acolo casuta " run this program in compatibility mode for " ...vezi daca gasesti windows xp, fara SP. Nu am facut niciodata asta, de aceea nu stiu sigur cum trebuie sa arate, dar de acolo stiu ca se pot selecta de exemplu programe care nu merg decat pe SP3 sa mearga pe SP2 sau SP1, asta stiu sigur. Daca e problema de la windows , trebuie s-o poti rezolva asa ( pui 2000 si incerci, sau vezi tu ). Daca nu atunci probabil e de la altceva.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 11:42 PM   #212
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

salut care ma ajuta si pe mn cu ceva, am un patch cu santiago bernabeu pt fifa 10 si lam instalat dar nu imi apare stadionul in joc din ce cauza astp rsp !!!!
cristy21 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009, 04:10 PM   #213
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by cristy21 View Post
salut care ma ajuta si pe mn cu ceva, am un patch cu santiago bernabeu pt fifa 10 si lam instalat dar nu imi apare stadionul in joc din ce cauza astp rsp !!!!
Daca folosesti RLSP 10 nu vad ce iti mai trebuie si acest patch cu stadionul Santiago Bernabeu.
RLSP 10 activeaza acest stadion pentru echipa Real Madrid.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009, 06:56 PM   #214
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

nu folosesc rlsp
cristy21 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2009, 09:24 PM   #215
cioby2
Member
 
cioby2's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: la racoare
cioby2 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to cioby2 Send a message via Skype™ to cioby2
Lightbulb

Jocul asta e pur si simplu o bataie de joc... gameplayul de rasul lumii cu jucatori gen messi, ribery, robben etc. care sunt in stare sa duca 200 de minute nu 90 aici dupa 20 de minute sunt praf, trebuie sa-i schimbi ca nu mai alearga, l-am schimbat intr-un meci al argentinei pe veron, a intret deja obosit, de la prima atingere mergea nu alerga. Gazonul este de toata jena, zici ca e desenat de un pacient de la spitalul 9 cu carioca. Despre fetele jucatorilor nu mai are rost sa mai vorbim , nici despre celelalte n probleme ale acestui joc. In concluzie este o pierdere de timp si de bani (cine e in stare sa cumpere mizeria asta)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cioby2 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 01:12 AM   #216
game4all.eu
Member
 
Join Date: Oct 2009
game4all.eu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by yo_paul4u10 View Post
eu cred ca mai bine ar bloca topicul.
clar
game4all.eu is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 10:51 AM   #217
Gothera
Member
 
Join Date: Oct 2009
Gothera is on a distinguished road
Default

Am si eu probeleme de genul asta! )
Cand joc cu Barca si il am pe Henry in teren de la inceput pana la sfarsit alearga ca montologul!Nu pot sa dau niciun gol cu el ca daca dau sprint el merge ca melcul si pierde minge!In rest e super jocul dar la Henry asta si la inca ativa mi se intampla chestia asta!Exact la Henry era problema si la fifa09 cand jucam!
Gothera is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2009, 05:54 PM   #218
Slim
Member
 
Join Date: Dec 2007
Slim is on a distinguished road
Default

Intrebare: a mai patit cineva sa-i dea eraoarea cu Don't send cand ajungi cu echipa la manager mode in anul decembrie 2014? aceeasi problema o aveam si la 2009. Atat sa tina jocul in manager mode doar 5 ani??? stie cineva?
merci
Slim is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 12:50 PM   #219
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

de obicei ar trebui sa tina in manager mode 15 ani.nu stiu care e motivul,poate crack-ul e de vina.
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009, 12:48 PM   #220
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default patch!

stiti vreun patch care face ca tricourile jucatorilor sa fie scoase din pantaloni?
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:55 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL