INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > RLSP 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-2011, 04:31 PM   #1
sheriff
Banned
 
Join Date: Aug 2010
sheriff is an unknown quantity at this point
Default Materiale foto cu echipamentele echipelor din LIGA III

Salutare !..m-am gandit sa venim in sprijinul editorilor de FIFA 11(de la fifaro)...cu materiale foto ce le vor fi de mare folos la editat.Astfel daca doriti ca echipa voastra preferata din LIGA 1 sau LIGA 2 sa fie prezenta in FIFA 11(RLSP 11 - care cred ca anul acesta vor face numai LIGA 1 si 2..baietii de la fifaro) cu echipamentele actuale ...ACTIONATI BAIETI !!!!!!!! Voi fi foarte atent ca nu cumva sa duceti in EROARE editorii(fifaro) ...Asadar sa incep eu ...cu C.S Mioveni ...3 rd ...http://www.liga2.ro/seria-2/pregatir...u-alro-7995529

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

http://www.liga2.ro/seria-2/bursa-tr...ioveni-7994947
sheriff is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011, 04:42 PM   #2
stefan
Guest
 
Default

Avem poze pentru toate echipele din primele doua ligi si pentru multe echipe din Liga III. Ne-ar fi de folos poze si steme ale echipelor din Liga III care nu se gasesc pe net, cele de pe liga2.ro si alte siteuri cunoscute le stim si noi.
  Reply With Quote
Old 20-02-2011, 04:49 PM   #3
wyhay
Banned
 
Join Date: Oct 2010
Location: Undeva in Buzau
wyhay is on a distinguished road
Default

http://ro.wikipedia.org/wiki/Liga_a_III-a uitati aici cu toate seriile ligi 3 (sper ca este de folos)
wyhay is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011, 04:57 PM   #4
stefan
Guest
 
Default

De exemplu avem nevoie de noua stema a FCM Targoviste folosita pe echipamente pentru ca am vazut ca nu mai au vulturul, au o stema asemanatoare cu a Stelei ca forma in doua culori cu ceva in centrul ei.
  Reply With Quote
Old 20-02-2011, 05:47 PM   #5
sheriff
Banned
 
Join Date: Aug 2010
sheriff is an unknown quantity at this point
Default

...ma gandesc ca multe echipe si-au schimbat echipamentele in aceasta pauza competitionala..de exemplu..UTA(de la SALLER..a trecut la UMBRO)...aveti poze ?...F.C Bihor (de la sportika si nike....la JOMA).....http://www.liga2.ro/seria-2/pregatir...de-cfr-7997072 si altele...voi reveni

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

...sugestia mea....NU MAI EDITATI LIGA 3.....ca deja liga 2 e varza...doua retragandu-se...Silvania si Min.Lupeni...mai urmeaza si altele ..cu siguranta
sheriff is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011, 08:26 PM   #6
stefan
Guest
 
Default

Stim foarte bine ce echipe si-au schimbat echipamentele in aceasta iarna, nu e chiar atat de greu sa intram pe liga2.ro ca sa vedem niste poze. Daca cineva are poze facute la meciuri sau scanari din presa locala ne-ar ajuta, pozele de pe net le avem deja!
  Reply With Quote
Old 20-02-2011, 09:08 PM   #7
sheriff
Banned
 
Join Date: Aug 2010
sheriff is an unknown quantity at this point
Default

OK....liga 3 o mai faceti ?
sheriff is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 02:37 PM   #8
semedo_0
Member
 
semedo_0's Avatar
 
Join Date: May 2008
semedo_0 is on a distinguished road
Default

Baieti nu mai faceti liga a 3-a ca e pierdere de timp....oricum OFF:Am vazut la unele jocuri ca atunci cand le instalezi poti sa alegi daca sa instalezi doar pe useru calculatorului pe care esti bagat acum sau pe toate.....intrebarea mea este:La fifa 11 pot face asa??Fiindca am original si nu vreau sa nu mai pot juca online(daca iau patchu) da vreau si patch sa-l am)) asa ca pot pe un user sa bag jocul curat si pe celalalt cu rlsp???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
semedo_0 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 07:23 PM   #9
A cluj
Member
 
Join Date: Oct 2008
A cluj is on a distinguished road
Default

Eu as dori si liga 3
A cluj is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011, 12:16 AM   #10
sheriff
Banned
 
Join Date: Aug 2010
sheriff is an unknown quantity at this point
Default

...la LIGA 3...si la cateva echipe din LIGA 2...cel mai enervant aspect este acela ca ..datorita saraciei.....echipele nu au un sponsor TEHNIC (ptr respectivul sezon)...si la HOME ai echipament LEGEA...la AWAY ...PUMA...sau ALTELE...si la ....GK... . Poate are dreptate A CLUJ ca ar fi bine sa fie si LIGA 3....daca e sa fie ...atunci va rog MULT...PUNETI ECHIPE CE REPREZINTA ORASELE MARI SI IMPORTANTE....ca de sate si comune ..ne-am saturat de ele la LIGA 1 si 2 ....nu-i asa ?...de ex...o serie de 16 (FCM Bacau,CSM Focsani,F.C Hunedoara,Unirea Slobozia,Dunarea Calarasi,Maramures B-Mare,CSS Resita,Chindia T-viste,FC Drobeta,FC Zalau,FCM Alexandria,Petrotub Roman,Callatis Mangalia,FC Onesti,FCM Pascani si ACS Bacau....daca Hunedoara si Drobeta i-au locul Silvaniei si GAZ CFR C-va...CSM Brasov si Rapid Suceava.... pareri ?
sheriff is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:25 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL