INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-2009, 11:11 AM   #11
FichiRichi
Member
 
FichiRichi's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: München
FichiRichi is on a distinguished road
Default

Merci pt sprijin. Echipa joaca din ce in ce mai bine

Saptamana viitoare vor veni noile echipamente care din pacate nu vor fi bleu-albastre ci vor fi albastru-negru si albastru-alb.

FichiRichi is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009, 10:44 AM   #12
FichiRichi
Member
 
FichiRichi's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: München
FichiRichi is on a distinguished road
Default

Liga a IV-a, etapa III: Progresul - Atleticos II 12 - 0

Progresul a avut un meci usor ieri, in compania formatiei Atleticos 2, care s-a prezentat la meci doar cu noua jucatori.

Inca de la inceput, echipa noastra a reusit sa marcheze, totul fiind ca o joaca dupa primul gol, scorul evoluand de la un minut la altul.
S-a ajus intr-un final la un 12-0 meritat pe deplin, daca amintim si faptul ca pe deasupra, am mai si ratat.
Marcatorii au fost:
8.Badea Aurel (`3), 9.Astrenie Alex (`8 ), 9.Astrenie Alex (`25), 17.Dumitrescu Ovidiu (`33), 9.Astrenie Alex (`37), 3.Stoian Daniel - pen. (`41), 5.Iliuta Alex (`47), 26.Bartan Daniel (`55), 9.Astrenie Alex (`70), 6.Lazar Costel (`78 ), 2.Pruna Claudiu (`86), 9.Astrenie Alex (`91).

Urmeaza o saptamana incarcata pentru echipa, urmatorul meci jucandu-se marti, 6 octombrie, de la ora 15:00, pe Stadionul ,,Coresi``, impotriva echipei Coresi.
FichiRichi is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2009, 10:15 AM   #13
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Bravo succes aveti 3 din 3 nu?
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2009, 10:50 AM   #14
FichiRichi
Member
 
FichiRichi's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: München
FichiRichi is on a distinguished road
Default

Da. Suntem pe primul loc cu 3 victorii din 3 meciuri
FichiRichi is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 12:30 AM   #15
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

ce se mai intampla cu progresu ? liga 3 , 4 ??? nu a mai auzit nimic de ea si imi placea echipa
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 12:45 AM   #16
onix
Member
 
onix's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Location: Lupeni
onix is on a distinguished road
Send a message via ICQ to onix Send a message via MSN to onix Send a message via Yahoo to onix
Default

Progresul nu va muri nici odata vor reveni ei sunt 100 % ar trebui sa investeasca cineva ceva bani in aceasta echipa chiar merita
onix is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009, 06:02 PM   #17
silvone09
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: somewhere in nobody's land
silvone09 is an unknown quantity at this point
Default

Of ma baieti ce vremuri ale Progresului am prins eu....eram indragostit de acea echipa ce se lupta cu Steaua la titlu pe la mijlocul anilor '90! (96,97,9

Erau Ciubotariu,Potocianu,Lita,Duna..imi pare greu de crezut ca vor reusi sa-si mai traga asa echipa vreodata.
silvone09 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2010, 11:07 AM   #18
FichiRichi
Member
 
FichiRichi's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: München
FichiRichi is on a distinguished road
Default

Au fost destui jucatori care au jucat cu sufletul pentru echipa asta. O parte din ei (Duna, Marian Savu, Lita si altii) vor sa vina sa faca parte din CA al clubului si sa sustina si financiar echipa.
FichiRichi is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2010, 11:53 AM   #19
FichiRichi
Member
 
FichiRichi's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: München
FichiRichi is on a distinguished road
Default

Progresul este in cantonament la Voineasa

Informatii noi despre Progresul:
» In aceste zile, lotul Progresului este plecat in cantonament in statiunea Voineasa, pentru a pregati cele 9 meciuri ramase de jucat din retur.
» Lotul este acelasi din turul campionatului, la care s-au mai adaugat inca doi fotbalisti noi, unul dintre ei, din cate se aude, un mijlocas de perspectiva venit de la Aversa.
» Legat de zvonurile de cumparare a unui loc in liga a 3-a, pana acum nu s-a concretizat nimic, dar exista posibilitatea de a face acest salt la vara.
» Terenul pe care vom juca meciurile din retur va fi tot Coresi.
» Data de incepere a returului Diviziei D este vineri 26 februarie, conform site-ului amfb.ro
FichiRichi is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 08:24 PM   #20
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

sa ne ti si pe noi la curent
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL