INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 04-11-2010, 07:30 PM   #21
djryta
Member
 
Join Date: Nov 2010
djryta is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by wwerko View Post
Am inceput o cariera noua cu patchul Rabensandrantana la FM08, si ...**** FM 11 ...chiar e mai bun fifam 08.

// n-am cum sa te contrazic!
de unde fac si eu rost de acel patch pt fifam 08? mi`l trimite careva pe mess,sau sa lase aici un link ceva ms
djryta is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 07:32 PM   #22
Nabucodonosor
Member
 
Join Date: Nov 2010
Nabucodonosor is on a distinguished road
Default

Eu joc tcm/fifa manager de cand a aparut....da ca anul acesta n am mai jost dezamagit.Cum sa primesc oferta in cariera....in italia direct de la fiorentina?pai atunci de ce o mai iau de jos? 1 la mana...2,il joc la very hard,si termin sezonul cu 1 infrangere si 2 egaluri...restu victorii? las o n colo....alte cheste ar fi Transfer Market/Player Search/Criteria Search/Offer Abbroad.....iei tot felul de super jucatori moca :| ...

Chiar nu inteleg? e bug,sau ce naiba e? joc la very hard si i stang cu bataia pe toti,indiferent de echipa pe care mi o iau? wtf?
N au umblat si ei la comentatorii aia...aceleasi replici si aceleasi lacune in pronuntia numelor de jucatori..nu stiu sa pronunte dekt cativa....
Spectatorii "urla" si ei la fel...iar la grafica ...nu cred sa fi umblat.nu vad diferenta fatza de '10

Last edited by Nabucodonosor; 04-11-2010 at 07:56 PM.
Nabucodonosor is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 07:45 PM   #23
replay
Member
 
replay's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanta
replay is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to replay
Default

Da asta asa e iei jucatori buni moca
replay is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 08:08 PM   #24
BGM79
Member
 
BGM79's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
BGM79 is on a distinguished road
Default

Poate luati voi jucatori buni fara bani...eu la Steaua nu reusesc sa transfer nici jucatori cu lvl 70...toti imi spun ca vor la echipe mai bune..asa ca.....inradevar jocul e usor daca joci cu echipe bune, dar luati si voi o echipa din Conferinta Anglia si cresteti....
BGM79 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 08:55 PM   #25
Nabucodonosor
Member
 
Join Date: Nov 2010
Nabucodonosor is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by BGM79 View Post
Poate luati voi jucatori buni fara bani...eu la Steaua nu reusesc sa transfer nici jucatori cu lvl 70...toti imi spun ca vor la echipe mai bune..asa ca.....inradevar jocul e usor daca joci cu echipe bune, dar luati si voi o echipa din Conferinta Anglia si cresteti....
In primul rand eu am zis "cariera"...tu cu steaua nu cred ca joci in asa ceva . Si cu steaua castigi tot la pas,e clar.si in europa si in campionat.dak joc in conferinta,anglia,si cresc..cand ajung in premier league..tot iau jucatori mok si sunt imba in campionat asa ca...unde i relevanta ta?
Nabucodonosor is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 09:03 PM   #26
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RabeSandraTan@ View Post
Eu mi-am comandat jocul original Fifa Manager 08 de la EMAG pt ca l-am gasit la un pret accesibil si pt Romania si luni il am asa ca o sa incep cariera noua la FM08 si eu. Azi am dezinstalat FM11 pt ca nu pot sa joc asa ceva.

Asadar tot mai multi se reintorc la FM 08 sau alte versini mai vechi dar mai bune din pct de vedere al 3D-ului pt ca la interfata recunosc ca FM 11 arata f bine, e bine cosmetizat.
Sincer nu joc 3D prea des in fm08 dar, este mai greu decat 11. Rezultate mai realiste si tot jocul este mai realist, nu numai 3D. Poate si ca am jucat primul manager dupa o lunga pauza de TCM 04 si mi se pare mai bun...nu stiu da e mai bun 08. Plus ca ai exchange care e foarte usor de realizat ).
O chestie, sa umblii si pe la statisticts putin adica doar ce am observat in vreo 10 min este 5 year assessment care are punctele de acum 3 ani...other than that, good job, bun patch


@djryta , vezi ca este in sig la Rabensandrantana, dai click pe link si tragel!

Last edited by wwerko; 04-11-2010 at 09:05 PM.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 10:06 PM   #27
Nabucodonosor
Member
 
Join Date: Nov 2010
Nabucodonosor is on a distinguished road
Default

unde copiem toate acele fisiere din update.ul pt 08? ca am observat dupa ce am reinstalat 08 ca multe din ele nu le gasesc in joc.unde le dau copy mai exact?
Mda.nu mai cont.Acel update e o porcarie...update fm08 2011? fratilor..ati facut update si la varstele jucatorilor? joc sezon 2008,primul fiind 2007 deci,cu di natale de ex la 32 de ani? intradevar update,dar cu tot cu varste si toate alea.sucks

Last edited by Nabucodonosor; 04-11-2010 at 10:27 PM.
Nabucodonosor is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2010, 01:03 AM   #28
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Reveniti on-topic! Daca doriti sa discutati despre update-ul lui Rabesandratana, discutati pe topicul special creat in sectiunea FIFAM 08!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2010, 09:39 AM   #29
BGM79
Member
 
BGM79's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
BGM79 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Nabucodonosor View Post
In primul rand eu am zis "cariera"...tu cu steaua nu cred ca joci in asa ceva . Si cu steaua castigi tot la pas,e clar.si in europa si in campionat.dak joc in conferinta,anglia,si cresc..cand ajung in premier league..tot iau jucatori mok si sunt imba in campionat asa ca...unde i relevanta ta?

Cariera am inceput si eu..abia sunt la jumatatea sezonului.....ideea era ca nu vin jucatorii buni la steaua nici macar cei de 17-18 ani, spre deosebire de jocul de anul trecut in care puteai cumpara pe oricine.
BGM79 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2010, 11:33 AM   #30
djryta
Member
 
Join Date: Nov 2010
djryta is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by BGM79 View Post
Cariera am inceput si eu..abia sunt la jumatatea sezonului.....ideea era ca nu vin jucatorii buni la steaua nici macar cei de 17-18 ani, spre deosebire de jocul de anul trecut in care puteai cumpara pe oricine.
da ce legatura are ca joaca in cariera sau nu ? ...
djryta is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:03 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL