INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-2010, 03:01 AM   #81
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by 123 View Post
La TCM 2004 am avut un portar de lvl 25,5

Multumesc Astristul.
Si eu la fel!

Cu placere!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010, 06:16 PM   #82
john21
Member
 
Join Date: Feb 2010
john21 is on a distinguished road
Default

stie cineva cam cat o sa coste jocul de anul asta?
john21 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010, 06:21 PM   #83
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cred ca va avea acelasi pret cu cel de anul trecut. Nimic insa nu e oficial! Pe site-urile de la noi n-am gasit vreunul pe care sa poti face precomanda.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010, 06:59 PM   #84
daryusik97
Member
 
daryusik97's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bistrita
daryusik97 is on a distinguished road
Default

cand apare jocul demo ?
daryusik97 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010, 10:10 PM   #85
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pe site-ul oficial n-a aparut inca nimic in legatura cu varianta demo a jocului. Parerea mea este ca daca vor scoate varianta demo, va fi lansata pe la inceputul lunii octombrie.


Noi stiri:

Editia aniversara din acest an (10 ani) va fi lansata in 2 editii. Editia normala cu care ne-am obisnuit pana acum, si o editie limitata care va contine o carte, de 100 de pagini, referitoare la istoria acestui joc. Aceasta editie speciala va fi disponibila din pacate doar pe piata din Germania!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 06-09-2010 at 12:12 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2010, 03:43 PM   #86
mrjuve1919
Member
 
Join Date: Sep 2010
mrjuve1919 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Blue_Taty View Post
Eu zic ca ar trebui schimbat felul in care sunt programate meciurile... E groaznic sa joci in Anglia... Ar trebui sa fie facut mult mai realist modul de a muta meciuri, plus alte situatii pentru care nu se pot disputa meciuri.
Am jucat de vreo 2 ori Football Manager sau cum se mai numesc celelalte simulatoare si vedeam cum o etapa se disputa pe parcursul a 3 zile la ore diferite (foarte realist) plus ca putea cere schimbarea unei date a unui meci. Apoi, nu ti se punea un meci la distanta mai mica de 3 zile. Eu am intalnit sezonul asta in Anglia ca am jucat campionat sambata, luni cupa ligii, miercuri UCL si sambata iarasi campionat GROAZNIC!!!

// si eu am aceeasi parere!
mai ales in luna decembrie ii greu
exemplu in 10 zile joci vreo 2-3 etape plus un meci de cupa plus 2 meciuri din cupa mondiala a cluburilor.. asta vine udneva la 6 meciuri in maxim 12 zile sa zicem... daca nu ai rezerve pe fiecare post ajungi cu jcuatorii la sub 50 energy dupa mecriuile astea...
mrjuve1919 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 05:09 PM   #87
daryusik97
Member
 
daryusik97's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bistrita
daryusik97 is on a distinguished road
Default

ce ligi vor fi simulate la fifa manager 11?
daryusik97 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 06:06 PM   #88
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

N-am idee! Vei afla cand va aparea ceva pe site-ul oficial.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 01:19 PM   #89
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

din pozele pe care eu le-am vazut pana acum cu fifa 11 regasesc multe greseli de apreciere a stilurilor de joc. De exemplu Higuain este Run Channel si eu il vad ca fiind Penalty Box pt ca este genul de atacant care doar impinge mingea in poarta si foarte rar isi ia el mingea pe culoar asa cum facea la River Plate cand juca lateral dreapta. Higuain este copia fidela a lui Inzaghi de la Juve din sezoanele 97-98-99 cand italianul rata foarte mult. Pe acest criteriu si Inzaghi ar trebui sa fie tot Run Channel.

Si o mai mare greseala o vad la Park Ji Sung care este Holding. stil care se adreseaza in special mijlocasilor la acoperire care inchid spatiile. Mijlocasul lui Man Utd este mai degraba Busy sau Box to Box el remarcandu-se tocmai prin insistenta si eforul depus intr-un meci, nu degeaba fiind unul dintre coreenii care in 2002 a a fost numit de presa "robotelul lui Hiddink"

Nici Ozil nu pare sa aiba parte de un stil de joc inspirat pt ca este "simple passer" ceea ce se foloseste pentru jucatorii care nu ies foarte mult in evidenta si care nu isi asuma responsabilitati, ei preferand sa paseze scurt pana la primul coechipier si de cele mai multe ori o fac bine. Ozil este mai degraba dribler sau pulled wide left pt ca la Bremen l-am urmarit jucand foarte des mijlocas ofensiv central sau mijlocas ofensiv central stanga sau chiar mijlocas stanga.

Nu stiu cine se ocupa de database dar e clar ca aceste persoane nu prea urmaresc meciuri sau inteleg fotbalul gresit.

Nu ca asta ar fi o mare problema pt majoritatea jucatorilor care din cate inteleg joaca la instant result sau text mode, mod de joc unde nu are nicio importanta daca stilul de joc este gresit (spun asta pt ca am testat) dar pentru cei care prefera 3D este o mare problema si de multe ori acel jucator se comporta total gresit fata de cum ar fi normal sa o faca si sfarseste prin a fi vandut.

Last edited by RabeSandraTan@; 13-09-2010 at 01:29 PM.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 02:05 PM   #90
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Foarte bune observatii!
Si eu am sesizat greselile astea, si mai sunt o gramada. Dar probabil timpul scurt si cantitatea mare de informatii ii face pe acesti editori sa lucreze "la repezeala".
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:36 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL