INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-04-2010, 07:02 PM   #1
djzk
Member
 
djzk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
djzk is on a distinguished road
Arrow !!!rlsp v2- aceiasi problema ca la v1

Am instalat de doua ori pana acum rlsp2010v2 ..prima data cum aveam jocu dinainte..iar apoi pe "curat"..am reinstalat jocul de la capat..in alt folder..am sters folderu "fifa10" din my documents si tot n-a fost bine.
Totu merge bine si frumos pana intra echipele pe teren.. la orice echipa romaneasca nu apare numarul pe spatele tricoului..sau dak apare apare mult mai mic si alt numar sau combinatii de genu (19 83), am lasat sa joc asa dar cat sa mai am rabdare.. dau sa fac o schimbare..dupa ce fac schimbarea..unu sau doi jucatori care ii aveam in teren.. de exemplu: bogdan stancu devine tot negru numa ekipamentu ramane pe el asa cum era fara numar, si la karamyan mi s-a mai intamplat asa.
Exact aceiasi problema am avut`o si la V1..mai putin cu faza de dupa schimbari.
Astept o rezolvare, un raspuns.
Va multumesc anticipat.
Attached Images
File Type: jpg untitled.JPG (31.0 KB, 63 views)
File Type: jpg resize.JPG (6.4 KB, 60 views)
File Type: jpg untitled2.JPG (42.9 KB, 68 views)
djzk is offline  
Old 11-04-2010, 07:19 PM   #2
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by djzk View Post
Am instalat de doua ori pana acum rlsp2010v2 ..prima data cum aveam jocu dinainte..iar apoi pe "curat"..am reinstalat jocul de la capat..in alt folder..am sters folderu "fifa10" din my documents si tot n-a fost bine.
Totu merge bine si frumos pana intra echipele pe teren.. la orice echipa romaneasca nu apare numarul pe spatele tricoului..sau dak apare apare mult mai mic si alt numar sau combinatii de genu (19 83), am lasat sa joc asa dar cat sa mai am rabdare.. dau sa fac o schimbare..dupa ce fac schimbarea..unu sau doi jucatori care ii aveam in teren.. de exemplu: bogdan stancu devine tot negru numa ekipamentu ramane pe el asa cum era fara numar, si la karamyan mi s-a mai intamplat asa.
Exact aceiasi problema am avut`o si la V1..mai putin cu faza de dupa schimbari.
Astept o rezolvare, un raspuns.
Va multumesc anticipat.
Problemele astea nu sunt de la patch.
Noi am testat patchul timp de 1 saptamana si nu am avut probleme de genul acesta.
Atat timp cat problema asta nu e la toti nu stiu cu ce am gresit noi.
Nu putem face patchuri pentru fiecare user in parte.
Danny79 is offline  
Old 11-04-2010, 07:21 PM   #3
markus86
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Baia Mare, Romania
markus86 is on a distinguished road
Default

Aceeasi problema am intampinat-o si eu...Am lasat sa termine de instalat to ce avea de instalat in fereastra respectiva, pana mi-a dat comanda cu "pres any key to continue...". Cand am intrat in joc la echipele romanesti nu se vede corect numarul pe spatele jucatorilor, ci sunt combinatii de 3, 4 cifre mai mici. Precizez faptul ca joc pe un laptop, nush daca problema e de la placa video sau de la drivere...
markus86 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL