INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > RCIF 2004
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-2004, 06:36 PM   #21
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

idiot esti tu bai ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 07:08 PM   #22
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

mns plz razgandestete nu te enerva prostete din cauza unor imbecili cum a zis si D_Dogg majoritatea care intra pe forum acum adika membrii noi sau majoritatea care down sunt copii si nu inteleg ce inseamna de fapt un patch cat se lucreaza la el ei probabil cred ca isi pun dorinta noaptea si a doua zi vine zana maseluta si le lasa RCIFul sub perna te rog frumos sa te calmezi si sa te mai gandesti

adevarat am vazut pe alte siteuri ca sunt in jur de vreo 10 oameni care lucreaza la patchuri adika 5 la grafica , 2 la echipamente etc. dar totusi realizez ca patchmakeri aia nu sunt pustani probabil ca au vreo 25 de ani si se pricep la editari de grafica si chestii din astea

PLZ NU RENUNTA !!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 07:48 PM   #23
ultim
Member
 
Join Date: Jan 2004
Location: Intr-un bloc nasol...
ultim is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ultim
Default

Dupa parerea mea mns este nervos din cauza nenumaratelor reclamatii primite de la unii care au probleme cu jocul. Aceleasi probleme le-am intalnit-o si eu, dar mi-am dat seama ca nu RCIF e de vina, ci jocul. Am observat ca lipsesc anumite fisiere ( zdata_01.big zdata_02.big s.a.m.d ), fisiere ce ar fi trebuit sa se gaseasca in /FIFA 2004/data/. Pentru ca aceste fisiere sa existe si pentru ca RCIF-ul sa se instaleze corect, trebuie ca jocul sa fie instalat cu toate optiunile lui ( adica versiunea de 1 giga si ceva ). Bineinteles jocul trebuie sa fie FULL cu comentator, filme s.a.m.d. Dupa instalarea CORECTA instalati RCIF-ul si va functiona cum trebuie ( ptr. utilizatorii de win98, me, 2000, cititi cu atentie instructiunile de pe pagina de unde downloadati RCIF-ul ).

mns, in legatura cu faptul ca vrei sa renunti, eu cred ca este o mare prostie. Ai reusit sa faci un PATCH SUPER si deci n-are rost sa renunti... Sfatul meu... ignora-i pe cei care chiar nu pot ! ) Bafta mare in continuare !

Totti.... mie nu`mi place nicku tau ... Bafta si tie !
__________________
Daca pozele ar vorbi, amintirile ar fi vii, am stii iar ce gandeam cand eram copii. Probabil poza ta, din rama ti-ar sopti: stii, nu esti ce-mi doream sa fii !
ultim is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 07:59 PM   #24
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Quote:
Totti.... mie nu`mi place nicku tau* ... Bafta si tie !
hahahhaha
loooooooooooool
sa traiesti !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 08:16 PM   #25
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Totii, hai spune ce e cu posturile la caterinca dupa ce nu ai mai fost moderator, hai spune, de unde atata coerenta si bataie de joc, ti-am zis de ce nu mai esti moderator, pentru ca nu mai vizitezi forumul, si tu ce ai facut, ai inceput sa postezi tot felul de aberatii...

Eu ti-am dat ocazia sa postezi stiri din fotbal la fifaromania, ai postat intr-o singura zi, atat, asta a fost tot ce ai facut. Si nu ma lua tu ca ai vb cu multi de aici de pe forum, pentru ca multi au plecat din cauza ta de la forum...tocmai pentru ca eu am avut incredre in tine si te-am pus moderator in fata altor oameni care meriteu lucrul asta.

Cat despre patch, eunu inteleg cum, scrie mare pe pagina de download ce sa faca toata lumea, dar nimeni nu citeste, nah sa se descurce singuri.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 09:04 PM   #26
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

eu ?
am pus eu posturi la caterina ? :P
probabil de plictiseala... nu stiu :P:P:P

ia spune mai tu SUPERMAN... cine a plecat din cauza mea ? da sa nu ma iei pe mine cu anonimi cu 0 posturi... !

acu zici ca meritau... si atunci ziceai ca nu meritau ca blabla... ! deh... se schimba omu' ... !

numai aberatii spui...
daca au plecat din cauza mea... de ce nu m-ai luat functia de moderator cand ti-am cerut in dese randuri ? vezi ce ipocrit poti sa fi... acum ma acuzi... pentru niste lucruri aiurea... ! puteai pur si simplu sa-mi dai ban !?(cum ai facut ieri... haha) ! :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 09:44 PM   #27
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

totti, tu nu vrei sa intelegi unele chestii, din pacate. mns a avut mare incredere in tine, mare, iar tu te comporti acum ca un mucios, asculta bine ce iti zic, ca un mucios! Vii cu "plicitiseli" d-astea... daca mai erai moderator, faceai gura 2 ani, las-o in mortii masii, esti o bataie joc bah baiatule! Stii cum e aia cu muscatul mainiicare te hraneste?

Cine a plecat? eu 1 luna, eu si blue si cata 2 sapt, Scouville definitiv. Trebuia sa se inchida forumu` ca sa intelegi ca pur si simplu ai gresit? E atat de greu de recunoscut? Eu am avut vina mea, nu zic nu, dar macar nu ma comport ca un copil rasfatat.

__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2004, 12:03 AM   #28
MaPaX
Member
 
Join Date: Dec 2002
Location: Alba Iulia
MaPaX is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MaPaX
Default

mns, te rog eu nu renunta!
MaPaX is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2004, 07:18 AM   #29
scandalf
Member
 
Join Date: May 2003
Location: Constanta
scandalf is on a distinguished road
Default

Quote:
In al doilea rand va zic ca am ramas dezgustat de nesimtirea lui Totti si a lui scandalf, doi fost moderatorii de la forumul nostru, va multumesc la amandoi, ati dovedit ce fel de persoane sunteti, de nimic...
In primul rand mns nu ma cunosti sa spui ca sunt un nimic, ca nu mai sunt moderator nu am nici cel mai mic resentiment...despre totti nu stiu care este treaba cu el.
Daca ma crezi sunt foarte ocupat de dimineata pana seara si nu am mai avut timp sa fac pe moderatorul pe forum nici sa termin ce am inceput la stadion....OK nu mai sunt moderator puteai f. bine sa gasesti pe cineva in locul meu( cum ai si facut) eu unul nu ma suparam imi dadeai un mesaj ceva si poate iti explicam motivele pt care nu mai intru asa des pe forum.....dar de aici pana la faptul sa spui ca sunt de nimic e cale lunga si cred ca imi datorezi niste scuze!!!
Poate ai observat ca nu sunt genul totti sau altii sa postez te miri ce sau sa vorbesc fara sa nu am nimic de zis, iar daca nu am mai intrat pe forum si nu am mai avut timp sa termin stadionul care il incepusem asta a avut un motiv f. serios .... muncesc si timpul care il dedicam forumului nu il mai am....nici macar un joc nu am mai reusit sa fac in ultimele trei luni......
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
scandalf is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2004, 08:28 AM   #30
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Quote:
Originally posted by D_Dogg@Apr 14 2004, 09:44 PM
totti, tu nu vrei sa intelegi unele chestii, din pacate. mns a avut mare incredere in tine, mare, iar tu te comporti acum ca un mucios, asculta bine ce iti zic, ca un mucios! Vii cu "plicitiseli" d-astea... daca mai erai moderator, faceai gura 2 ani, las-o in mortii masii, esti o bataie joc bah baiatule! Stii cum e aia cu muscatul mainiicare te hraneste?

Cine a plecat? eu 1 luna, eu si blue si cata 2 sapt, Scouville definitiv. Trebuia sa se inchida forumu` ca sa intelegi ca pur si simplu ai gresit? E atat de greu de recunoscut? Eu am avut vina mea, nu zic nu, dar macar nu ma comport ca un copil rasfatat.
bah kkt...
ce te bagi tu mah ....nar persecutat de femei ce esti !?
dute bah idiotule si tine altcuiva teorie dasta ... si numai tine tu partea lu' mns ca o sluga in speranta ca o sa te faca moderator... !
vi acum ca un nebun sa-mi zici ca ai plecat din cauza mea la fel ca blue_boy ?
bah tu chiar abuzezi de prostia ta....
uite mah kkt de ce ai plecat dupa forum atunci:

"gasim pe altii care sa posteze si care sa nu se certe ca doi prosti pe niste tampenii"(asta a zis mns...)

Da? I-a sa vedem. Ma simpt deranjat de aceasta afirmatie pentru, in zilele mele pe forum am postat pentru mine si ca sa-mi exprim puntul de vedere, vreau respect pentru asta si vreau dreptate, nu concep ca eu sa stau sa postez cu cap pagini intregi si sa vina unu , insetat de faima si sa-mi raspund in 5 smileys si 3 cuvinte. Am discutat cu D-Dogg pe aceasta tema si am ajuns la acesta concluzie. Pana sapt viitoare , pa pa . ( si asta a zis blue_boy ... si de atunci n-ai mai postat )

uite si adevaratul post: http://fifaromania.computergames.ro/forums...topic=726&st=15

asa ca fugi de aici cu povestile astea... ! DOH !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:41 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL