INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-2007, 12:20 PM   #1
zizou5
Member
 
zizou5's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: City of Craiova
zizou5 is on a distinguished road
Question Tactici de joc

cu ce tactica jucati cel mai bine?si cu care se pot da cele mai multe goluri?
zizou5 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007, 12:48 PM   #2
bke_serg
Member
 
bke_serg's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
bke_serg is on a distinguished road
Default

pai depinde de ce echipa ai.eu la juventus joc un 4-1-2-12 putin modificat
gk:buffon
rb:zebina cd:boumsong cd:grygera lwb:chielini
dm:tiago rm:camoranesi lm:nedved am:del piero
st:trezeguet st:iaquinta
la tactici am atacking si echipele slabe le bat,cel mai mare scor al meu a fost 8-0 impotriva lui napoli.
parerea mea 4-1-2-1-2 e cea mai buna tactica si la fifa manager si la fifa dar mai ales in realitate
bke_serg is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007, 01:15 PM   #3
zizou5
Member
 
zizou5's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: City of Craiova
zizou5 is on a distinguished road
Default

eu cand joc cu tactica pe care ai zis ca o ai la juve dau multe goluri da si iau multe......si asta ma enerveaza ma tot chinui sa iau campionatu cu fiorentina
zizou5 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007, 01:39 PM   #4
catalin212
Banned
 
Join Date: Nov 2007
catalin212 is an unknown quantity at this point
Default

3-5-2 ..merge in italia excelent!!
catalin212 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007, 04:49 PM   #5
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by bke_serg View Post
pai depinde de ce echipa ai.eu la juventus joc un parerea mea 4-1-2-1-2 e cea mai buna tactica si la fifa manager si la fifa dar mai ales in realitate
100% de acord cu tine!
Indiferent de echipa 4-1-2-1-2 (supranumita si diamantul) merge oricand, oriunde, si in special la echipele de tineret.
La echipele de seniori depinde de tine si de ce jucatori ai ca sa dea roade. Dar ti-am zis este foarte buna (daca nu cea mai buna) tactica posibila. Nici prea ofensiva, nici prea defensiva, potrivita, proportionala care iti da libertatea sa alegi mai usor cum sa joci (ma refer la felul tacticii)!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007, 12:57 PM   #6
Agy23
Member
 
Agy23's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Constanta , Romania
Agy23 is on a distinguished road
Default

In Franta am jucat cu Auxerre si am avut 4-5-1. A dat roade , dar in Germania n`a mai mers jucaria. Mi`o luam urat. Apropo de Auxerre , luati`l pe Niculae , e super piesa. La 30 de ani avea 95. Dar am jucat meci de meci cu el. In Franta , in doua sezoane consecutiv a iesit golgheter cu aprox. 30 de goluri marcate. Mai am 2 ani de contract la Wolfsburg si dupa ce plec as vrea sa`mi schimb tactica in 3-5-2 sau 4-1-2-1-2
__________________
Zeci de mii de suporteri vin in Ghencea sa va vada,
Dupa marile victorii scoateti toata lumea-n strada.
Rosu si albastru ale noastre dragi culori,
Faceti cinste unui neam, faceti cinste unei tari.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Agy23 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007, 01:05 PM   #7
CRuzz
Member
 
Join Date: Mar 2007
CRuzz is on a distinguished road
Default

4-1-2-1-2 e intradevar ceea mai buna alegere.Sunt cu Werder si de 2 sezoane tot cu tactica asta joc ... si am castigat mai tot ce se putea(in afara de UCL). un 4-2-3-1 am incercat odata ... dar nu prea mere`)
CRuzz is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007, 05:50 PM   #8
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

vad ca in Romania da roade un 4-1-3-2 cu 3 mijlocasi centrali si nu prea mai primesc asa multe goluri
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007, 06:28 PM   #9
boggy
Member
 
boggy's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Iasi
boggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to behold
Post

3-4-3 ... joc in anglia cu manchester ... am incercat si altele cu 4 fundasi dat nu m-au multumit
boggy is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 12:57 PM   #10
extreme
Member
 
Join Date: Nov 2007
extreme is on a distinguished road
Default

eu joc cu Steaua 4-4-2 in al 2-lea sezon si foarte ofensiv, dar am cumparat 6 jucatori de top (1 atacant, 2 mijlocasi si 3 fundasi) cu multe milioane de euro. Am batut manchester cu 4-1 la ei acasa si pe ajax cu 3-2 dar am luat bataie de la praga cu 3-2 Mai trebuie sa cumpar 2 mijlocasi de banda in sezonul urmator si cred ca sunt ok
In primul sezon cu echipa care era mi-am luat-o urat in UCL dar am castigat campionatul si cupa; in supercupa m-a batut rapidul si jucam 4-3-3, 4-4-2. Am incercat si 4-1-2-1-2 dar nu prea a mers - mijlocul era cam varza. Conteaza si echipa cu care joci

Last edited by extreme; 22-11-2007 at 01:10 PM.
extreme is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:19 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL