INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-2006, 10:08 PM   #11
AndutzeL
Member
 
AndutzeL's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Focsani
AndutzeL is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to AndutzeL
Cool

Quote:
Originally posted by AlinSPIR@Oct 8 2006, 03:43 PM
Atunci cand joc cu cineva din retea la un moment dat iese singur si imi da eroarea ca conectiunea s-a pierdut ! ceilalti din retea se joaca intre ei si nu se intampla asa ! deci problema este de la mine! va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine !
[snapback]95083[/snapback]
Depinde de :
1.persoana cu care joci a dat ALT+TAB!
2.ori ai probleme din cauza patch-urilor pe care le-ai instalat..
3.ori ai virusi si a stricat ceva in FIFA
4.ori nu e instalat bine FIFA

asa ca alege care e mai convenabila... sper sa iti fie de folos...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
AndutzeL is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006, 01:11 AM   #12
altemil
Member
 
Join Date: Oct 2006
altemil is on a distinguished road
Default

Probabil pe multi dintre noi ne intereseaza un singur lucru in multiplayer......cum sa rezolvam problema CONNECTION LOST...de cele mai multe ori aparuta la pauza!Un singur lucru am obs si totusi nu sunt sigur ca functioneaza 100%...Incercati sa nu apasati nici o tasta cand s-a terminat prima repriza desi aveti tendinta sa dati ESC sau orice alta tasta....am vazut ca rezolva problema in 70% din cazuri...insa oricum trebuie sa gasim un PATCH pe undeva pt k (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) este o problema exasperanta!
__________________________________________________ __________________
altemil is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006, 04:53 PM   #13
khe0ps
Member
 
Join Date: Oct 2006
khe0ps is on a distinguished road
Default

Zic din start scuze de offtopic dar am vazut ca e vba de multiplayer si am zis sa nu mai fac alt topic separat ptr urmatoarea intrebare: stie cumva cineva ce porturi foloseste Fifa 2007 ptr direct ip ptr ca eu am ip rootabil cica dar nu merge sa fac host nu inteleg de ce si ma gandeam ca poate e de la porturi blocate ceva sau sa fie de la firewallu de windows? Multumesc anticipat daca poate cineva sa ma ajute!
khe0ps is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:49 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL