INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-2009, 10:03 PM   #11
owy4steaua
Member
 
owy4steaua's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sibiu
owy4steaua is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to owy4steaua
Default Gameplayu e ciudat rau..

In meci 3d nu pot sa deposedez si pe deasupra sunt si unele faze in care jucatorul se invarte in jurul mingii fara sa o atinga
Sa nu uit de fazele in care rateaza incredibil atacanti de lvl 85 si 5 stele..
Ceea ce s-a imbunatatit este faptul ca sunt mai realiste pasele si vedem mai multe driblinguri si pase cu calcaiul sau alte astfel de faze decat la 09..
owy4steaua is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2009, 11:18 AM   #12
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Cei de la FM Corner au mai scos un gameplay patch, il puteti lua de aici

Inca un gameplay patch.De data asta scos de cei de la fifa manager italia.
DOWNLOAD

Last edited by Astristul; 14-11-2009 at 03:55 PM.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 10:17 AM   #13
BGM79
Member
 
BGM79's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
BGM79 is on a distinguished road
Default

eu nu reusesc sa joc meciurile 3d, jucatorii sunt ca niste papusi care stau cu mainile ridicate...e de la placa grafica??
BGM79 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 10:41 AM   #14
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Nu stiu ce sa spun.Multi se plang de partea grafica , dar joc si eu acelasi joc si nu am patit asa ceva niciodata.Este adevarat ca jocul are un gameplay slab dar nici chiar asa in halul acesta precum il caracterizeaza multi dintre voi.
Un fontbal ca in relitate si cu o cursivitate 100% reala nu cred ca se poate face.
Sa nu uitam ca este un simulator al jocului de fotbal.
Au aprut pana acum 5 patchuri pentru gameplay si vad ca va plangeti de unele parti ale lui de parca a face un joc este floare la ureche.Sa nu uitam ca si cei ce fac jocul sunt oameni si mai mult sau mai putin au si ei partea lor de vina.Dar sa faci un jucator sa se miste 100% real mi se pare inca imposibil.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2009, 10:56 AM   #15
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Nu stiu ce sa spun.Multi se plang de partea grafica , dar joc si eu acelasi joc si nu am patit asa ceva niciodata.Este adevarat ca jocul are un gameplay slab dar nici chiar asa in halul acesta precum il caracterizeaza multi dintre voi.
Un fontbal ca in relitate si cu o cursivitate 100% reala nu cred ca se poate face.
Sa nu uitam ca este un simulator al jocului de fotbal.
Au aprut pana acum 5 patchuri pentru gameplay si vad ca va plangeti de unele parti ale lui de parca a face un joc este floare la ureche.Sa nu uitam ca si cei ce fac jocul sunt oameni si mai mult sau mai putin au si ei partea lor de vina.Dar sa faci un jucator sa se miste 100% real mi se pare inca imposibil.
Nimenii nu cere sa fie ca in realitate ,ci doar sa nu mai existe acele buguri ,care sunt enervante
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 11:50 AM   #16
owy4steaua
Member
 
owy4steaua's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sibiu
owy4steaua is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to owy4steaua
Default Si totusi..

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Nu stiu ce sa spun.Multi se plang de partea grafica , dar joc si eu acelasi joc si nu am patit asa ceva niciodata.Este adevarat ca jocul are un gameplay slab dar nici chiar asa in halul acesta precum il caracterizeaza multi dintre voi.
Un fontbal ca in relitate si cu o cursivitate 100% reala nu cred ca se poate face.
Sa nu uitam ca este un simulator al jocului de fotbal.
Au aprut pana acum 5 patchuri pentru gameplay si vad ca va plangeti de unele parti ale lui de parca a face un joc este floare la ureche.Sa nu uitam ca si cei ce fac jocul sunt oameni si mai mult sau mai putin au si ei partea lor de vina.Dar sa faci un jucator sa se miste 100% real mi se pare inca imposibil.
Sunt unele buguri chiar enervante si ne plangem pentru ca nu pot sa bat eu loviturile libere ca player manager in meciul 3d din cauza unei eroori ciudate pe care am postat-o la threadul probleme fm10.. Si ar mai fii si vesnicele buguri in care jucatorul se invarte in jurul mingii in loc sa o preia lucru intalnit si la versiunile anterioare..si ar mai fii si alte probleme in 3d match dar nu stau sa le enumar..problema principala e ca nu au fost rezolvate in timp..
tin sa precizez ca am cumparat mereu jocul original si joc de pe vremea tcm2004
owy4steaua is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 01:09 PM   #17
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Astfel de probleme trebuiesc postate pe forumul oficial. Poate asa cei de la BF vor tine cont de ele si le vor "repara" pe viitor intr-un update!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2009, 01:25 PM   #18
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by owy4steaua View Post
Sunt unele buguri chiar enervante si ne plangem pentru ca nu pot sa bat eu loviturile libere ca player manager in meciul 3d din cauza unei eroori ciudate pe care am postat-o la threadul probleme fm10.. Si ar mai fii si vesnicele buguri in care jucatorul se invarte in jurul mingii in loc sa o preia lucru intalnit si la versiunile anterioare..si ar mai fii si alte probleme in 3d match dar nu stau sa le enumar..problema principala e ca nu au fost rezolvate in timp..
tin sa precizez ca am cumparat mereu jocul original si joc de pe vremea tcm2004
Va inteleg perfect pe cei care cumparati jocul si mai aveti aceste buguri.
Dar eu nu inteleg de ce veniti aici pe forum si faceti aceste observatii?
De parca am fi noi de vina.Nu spune nimeni sa nu va spuneti problemele dar prea o spuneti de parca noi cei de pe fifa ro am facut jocul.
Incercati sa postati aceste probleme pe forumul oficial al jocului.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2009, 01:31 PM   #19
Jakob
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: SLATINA
Jakob is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Jakob
Default

Si eu am unele bug-uri foarte stresante mi se intampla de multe ori sa fie o lovitura libera si sa nu loveasca nimeni mingea si este enervat la culme ..apropo stie cineva ce pot face pt ca asitentul meu mi-l pune pe Kapetanos fundas dreapta mereu Line-up si chair daca imi fac eu echipa tot asa ramane cu imi face asistenul..cum reusesc sa salvez echipa?

Iar alta faza chair daca fac unele modificari la lovituri libere tot nu sunt eu cel care le executa...sunt mai nou pe forum si jocul abia ce am inceput sa il joc..o zi placuta
Jakob is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2009, 01:37 PM   #20
dny_ro
Member
 
Join Date: May 2009
dny_ro is on a distinguished road
Default

din ce inteleg nu prea au aparut inca niste gameplayuri foarte reusite...dar totusi din cele existente la aceasta ora , daca le-ati incercat , care vi se pare mai reusit sau care v-a atras mai mult atentia?
dny_ro is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, gameplay

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:12 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL