INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 13-12-2005, 06:13 PM   #21
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default

Impresionanta victorie. le-am dominat pe nemtoaice. ROMANIA campioana mondiala. sa speram. daca se intampla asa credeti ca se va iesi in strada, asa cum se intampla dupa meciurile de fotbal? io nu cred...
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
Īn cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 06:16 PM   #22
piciu@@13
Member
 
Join Date: Nov 2005
piciu@@13 is on a distinguished road
Default

romania va lua la mondiale aur sau argint
piciu@@13 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 07:42 PM   #23
lordalxg
Member
 
Join Date: Feb 2005
lordalxg is on a distinguished road
Default

Eu sincer nu prea le am cu handball-ul, dar am vazut doaua meciuri de la mondiale... si am curajul sa spun ca Romania va fi campioana mondiala.
__________________
FORZA STEAUA!!!
lordalxg is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2005, 09:35 AM   #24
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

conteaza forte mult meciul cu danemarca.daca le batem evitam rusia in semifinale si avem o sansa sa ajungem in finala.nu va faceti sperante degeaba:nu avem cum sa luam aurul.rusia este tara organizatoare si arbitrii au tras cu ele cat de mult au putut.oricum e bine ca ne-am surclasat toate adversarele de pana acum.caci chiar daca nu o arata scorul jocul nostru a fost in unele momente cu 1 clasa peste cel al adversarelor.
un mare plus pentru elisei ardean care a marcat o caruta de goluri aseara .pacat ca s-au prins cam toate adversarele de varzaru si nu ii mai lasa nici un cm de libertate
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2005, 04:17 PM   #25
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally posted by little_foot@Dec 14 2005, 09:35 AM
conteaza forte mult meciul cu danemarca.daca le batem evitam rusia in semifinale si avem o sansa sa ajungem in finala.
pai deja avem una din finale asigurata :P . Sa speram ca daca ne calificam in finala mare , si vom juca cu Rusia , arbitrajul sa fie unul corect , cum a fost pe tot parcursul campionatului
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2005, 09:23 AM   #26
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Important este ca pana acum am invins absolut toate adversarele! Iar daca astazi invingem si Danemarca, putem spune ca Roamania are o echipa MARE! Se stie ca, in general, arbitrii trag cu gazdele, dar poate vom avea noroc de arbitrii corecti in continuare! Ceea ce este mai important: trebuie sa jucam la fel de bine, asa cum am facut-o pana acum! Sa avem o echipa unita, capabila si concentrata la maximum!
Hai Romania!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2005, 10:26 AM   #27
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

eu sincer nu-mi fac sperante la un meci corect cu rusia.sa ne amintim la celelalte campionate ce arbitraje aveam cu puterile handbalului.au avut si la acest campionat momentele lor arbitrii:cu brazilia la inceput si cu germania pe final cand ne-au eliminat 2 jucatoare(a doua gratuit zic eu).oricum dark prefer sa batem danemarca si astfel sa avem sanse pt finala mare.am avea o medalie asigurata nu?

si o veste proastat CE 2006 va trebui sa disputam preliminarii ca am terminat doar pe 7 la precedentul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2005, 04:48 PM   #28
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by gianni@Dec 15 2005, 09:23 AM
Se stie ca, in general, arbitrii trag cu gazdele, dar poate vom avea noroc de arbitrii corecti in continuare! Ceea ce este mai important: trebuie sa jucam la fel de bine, asa cum am facut-o pana acum! Sa avem o echipa unita, capabila si concentrata la maximum!
Hai Romania!
Stai tu linistit ca in handbal echidistanta arbitrajelor e deja stabilita pentru fiecare meci posibil dinainte de inceputul turneelor... Din pacate pentru Romania, care nu a fost si nu va fi niciodata agreata de vreo federatie internationala a unui sport.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2005, 09:31 PM   #29
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Am batut si campiona olimpica Danemarca...33-29...in ritmu asta numai arbitrajul ne mai poate opri sa castigam medalia de aur HAI ROMANIA!!!!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2005, 09:44 PM   #30
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

HAI ROMANIA!
Bine ca am castigat !!! Ca deobicei am suferit in startul partidei , fiind condusi chiar si cu 5 goluri dar bine ca jucam cu bozgorii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL