INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-2007, 07:57 PM   #31
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

ma apuc si eu de football manager sa vad cum e , dar sincer pe mine ma atragea 3d spre TCM dar sunt dispus sa il si pe acesta daca spuneti ca este dezvoltat mai bine ca manager in sine .
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2007, 11:59 AM   #32
ZapPy
Member
 
ZapPy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
ZapPy is on a distinguished road
Default ...

ce as vrea..hmm...
1.Cand te faulteaza sa nu dea cu vreo 2m distanta fata de unde era.
2.Sa nu fuga cu mingea in spate.
3.Cand mingea e pe linia portii si nime nu ataca sa nu vina unu din plonjon si sa bage autogol.
4.Am patit de cateva ori...ceva bug...nime nu ataca mingea si timpu trece.
5.Sa nu fie aceleasi faze de gol si plasa aia rosie parca din beton.
6.Comentatorul zice ca soarele straluceste apoi ii noros afara sau ca ii noapte si zice ca ii ziua.Sau alte faze de genu...

momentan la atat ma pot gandi...oricum pana ar rezolva astea...cel putin 2 ani
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ZapPy is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2007, 08:54 PM   #33
Hempy
Member
 
Join Date: Oct 2006
Hempy is on a distinguished road
Default

au aparut ceva poze cu fifa manager 08.......cred ca ati vazut si voi................pararea mea e ca s-a schimbat doar palaria in rest cred ca e la fel ...........sigur e cam greu sa-ti faci o parere dupa 4 poze si sper sa ma insel.........iar la 3D inca habar nu am ce motor grafic e sper doar sa nu fie acelasi ca la manager 07..............voi ce parere aveti?
Hempy is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2007, 07:28 PM   #34
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Motorul grafic se pare ca este cel folosit in TCM 2004, imbunatatit.
Sa asteptam si o sa vedem ce urmeaza!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2007, 07:30 PM   #35
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

lol, astia nu au auzit de evolutie?
Alex is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2007, 11:36 PM   #36
bobby
Member
 
bobby's Avatar
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
bobby is on a distinguished road
Send a message via MSN to bobby Send a message via Yahoo to bobby
Default

Nici screenshooturi dragutze . Daca nu le stiati deja :P


__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bobby is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2007, 11:53 PM   #37
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Suna interesant jocul, probabil ma voi juca managere mai mult generatia 08, oricum ca experienta manageriala nu are cum sa intreaba pe FM.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 10:56 AM   #38
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Alex View Post
lol, astia nu au auzit de evolutie?
Fata de ce gameplay a avut in 2006 sau 2007, cel din 2004 chiar a fost bun! Mai ales daca il imbunatatesc. Adica lucreaza pe 'scheletul' celui din 2004!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 11:39 AM   #39
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Bun, din screen-urile alea imi dau seama cat de oribil va fi jocul, o gramada de informatii bagate la un loc, nici nu stii unde sa te uiti, bleah!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 04:20 PM   #40
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

sa speram ca toata grafica aia a adus ceva bun si in gameplay
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL