INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-2007, 02:16 AM   #121
realspycam
Member
 
realspycam's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
realspycam is on a distinguished road
Default

O intrebare.. Voi ati reusit sa gasiti Search-ul pt transferuri..?? Dar nu acela unde trebuie sa ii cauti dupa skill-uri.. ci acela unde iti alegi tu tara din lista,.. apoi clubul.. si jucatorul.. cum era pana la 07.. find player.. Eu nu am reusit sa gasesc
.
realspycam is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 09:11 AM   #122
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Agy23 View Post
voua vi s`a intamplat tot asa ?
Asa e si in realitate, in Spania sunt 2 etape de inregistrare a jucatorilor noi in echipa, una la inceputul sezonului si alta in iarna.
Alex is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 11:56 AM   #123
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Mutu View Post
Unde Ai Vazut Tu Gameplayul ca la mine nu merge sa joci 3D in demo ???
Game play inseamna tot ce tine de interfata jocului (daca stii ce inseamna interfata sau poate vrei sa iti dau definitia din manualul de info)

Quote:
Originally Posted by realspycam View Post
O intrebare.. Voi ati reusit sa gasiti Search-ul pt transferuri..?? Dar nu acela unde trebuie sa ii cauti dupa skill-uri.. ci acela unde iti alegi tu tara din lista,.. apoi clubul.. si jucatorul.. cum era pana la 07.. find player.. Eu nu am reusit sa gasesc
.
pai dute la transferuri-> transfer market -> si in stanga ai un bunton rosu pe care apesi si vei da sa cauti jucatorul dupa nume si mai multe chestii (skill etc)
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 12:15 PM   #124
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Urmelinho View Post
Game play inseamna tot ce tine de interfata jocului (daca stii ce inseamna interfata sau poate vrei sa iti dau definitia din manualul de info))
Ai spus o maaaaaaaaaare prostie, omul se referea la gameplay-ul din timpul jocului, match engine, mai exact.
Alex is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 12:24 PM   #125
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Alex View Post
Ai spus o maaaaaaaaaare prostie, omul se referea la gameplay-ul din timpul jocului, match engine, mai exact.
deci ca sa nu spui tu ca sunt prost. eu am zis ca mi-a placut gameplay-ul si m-am referit la gameplayul care exista acum. in principiu la jocurile de genul asta lumea toata spune la lucrul cu interfata gameplay si nu la chestia aia care este un film, un meci la tv in care te poti implica cam cum se implica jiji la steaua
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 12:37 PM   #126
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

Bravo cumetre gameplay este in timpul jocului ......nu mai face pe desteptu si o dai la intors acum ca habar nu ai !!
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 12:43 PM   #127
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

si cand faci un transfer ce dracu este? nu timpul jocului? cat timp esti in joc e gameplay si asta am zis si eu. daca nu stii taci din gura ca alex la atceva s-a referit

Oricum de ca ma contrazic cu tine care nu insemni prea mult pe acest forum cu alex sau mai stiu eu care sunt chiar onorat sa ma contreazic pe cand cu tine chiar nu are niciun rost
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 12:47 PM   #128
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Urmelinho View Post
si cand faci un transfer ce dracu este? nu timpul jocului? cat timp esti in joc e gameplay si asta am zis si eu. daca nu stii taci din gura ca alex la atceva s-a referit

Oricum de ca ma contrazic cu tine care nu insemni prea mult pe acest forum cu alex sau mai stiu eu care sunt chiar onorat sa ma contreazic pe cand cu tine chiar nu are niciun rost
Mai pustiule uitete de cand sunt eu pe forum si uitete de cand esti tu ,si inainte sa am contul asta am mai avut unul mai vechi deci eu sunt cam de 4 ani aici ...asa ca .... mai stiu si eu cate ceva ....in fine oricum inteleg ideea ta ........
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 12:56 PM   #129
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

noroc ca ai nikul mutu ca altfel cred ca tipai la mine de auzeam de unde sunt eu
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Urmelinho; 04-10-2007 at 03:52 PM.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 01:08 PM   #130
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Urmelinho View Post
notoc ca ai nikul mutu ca altfel cared ca tipai la mine de auzeam de unde sunt eu
EEE ia zi sti cand apare full ?
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL