INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-2011, 12:47 PM   #1
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Arrow Update loturi - Rabesandratana

Acesta nu este un update oficial si este facut de catre mine. Poate unii dintre voi ma cunoasteti de la sectiunea Fifa Manager 08 pt ca fac pt acest joc update-uri de cativa ani iar anul acesta pt ca sunt extrem de incantat de Fifa 11 am facut un update pt transferurile din iarna.

Update-ul contine transferurile din cele 5 mari campionate: Anglia, Spania, Italia, Germania si Franta.
Am creat cativa jucatori care nu erau in joc: Mutu, Maresca, Feindouno, etc.
Am editat cativa jucatori care aveau skilluri slab repartizate: M.Phillips (Blackpool), Oxlade-Chamberlaine (Southampton), Robert Huth (Stoke)

Pt cei interesati de Gatalasaray, nu am creat pe B.Stancu, Culio sau Zapata pt ca m-am axat doar pe cele 5 campionate mari asa ca ii puteti face voi.
Am facut acest update cu editorul din joc, fara Creation Master (parca asa se numeste acel program).

Nu contine echipe romanesti, doar echipele originale.

Instalarea e simpla, copierea folderului Fifa 11 in My Documents dupa care inceperea unei noi cariere.

Pe blogul meu puteti descarca update-ul.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2011, 05:19 PM   #2
manhero
Member
 
manhero's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Sighisoara
manhero is on a distinguished road
Default

brovo .... imi da eroare E0001 ce fac acuma????
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
manhero is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2011, 06:58 PM   #3
greku123
Member
 
greku123's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Prin curtea scolii
greku123 will become famous soon enough
Default ...

Multumim pt acest update, dar totusi era bine daca "umblai" putin si in campionatele mai putin valoroase. Ce-i drept, asa suntem noi Romanii nu ne ajunge ceea ce ni se ofera gratis Oricum multumim pt efort.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
greku123 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 10:42 PM   #4
star
Banned
 
Join Date: Feb 2011
star is on a distinguished road
Default

Raulik a lansat inaintea ta un update mult mai complet pentru mai multe ligi si deasemenea in update-ul sau exista si Stancu Culio Zapata ..eu il prefer pe acela!
star is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 10:33 AM   #5
A l e c s .
Member
 
A l e c s .'s Avatar
 
Join Date: Oct 2010
A l e c s . will become famous soon enough
Default

Stie cineva cand apare updatu de la EA ?
A l e c s . is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 10:58 AM   #6
Nicklas-Bendtner52
Banned
 
Join Date: Feb 2011
Nicklas-Bendtner52 is on a distinguished road
Default

Off: pentru Alecs Va aparea pe februarie 23!
On:Imi place update-ul!

Last edited by Nicklas-Bendtner52; 13-02-2011 at 11:03 AM.
Nicklas-Bendtner52 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 06:53 PM   #7
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

nu ma intereseaza daca "a scos" alta perseoana inaintea mea un update pt ca eu l-am facut pe acesta pt mine si l-am pus aici in cazul in care exista jucatori care il vor

voiam sa stiu daca mai are cineva probleme cu vreo eroare dupa ce a pus acest update pt ca vad mai sus un user ca reclama acest lucru

eu in continuare am 2 probleme pt care le am inca de cand a aparut Fifa 11 si banuiesc ca toti le aveti pt ca nu am gasit inca rezolvare

una putin suparatoare este ca in 50% din cazuri cand vreau sa intru in joc si dau pe iconita de la Fifa 11 dublu-click, in loc sa intre in joc imi apare "don't send" dar dupa ce dau close la acea eroare si mai incerc odata imi intra in joc din a doua incercare (am reinstalat jocul, am pus si update-ul oficial si nu pot sa scap de ea)

a doua eroare care este insa majora este ca in cariera la manager mode dupa ce joc un numar de meciuri, la un moment dat cand sa imi arate "man of the match" imi iese din joc. Singura optiune este sa salvez dupa fiecare meci iar meciurile respective le repet si in cele din urma am reusit sa ajung in sezonul 3 dar cred ca am fost nevoit sa repet cel putin 10-15 meciuri in tot acest timp. Am gasit si asa zise rezolvari cum ca ar trebui sa apesi imediat dupa meci pe butonul de "skip" ca sa sari peste rezumat la final de meci dar nu e o solutie, am updatat Framework si Microsoft c++ dar chiar si asa si cu tot update-ul oficial de la EA tot iese dupa cateva meciuri

Last edited by RabeSandraTan@; 14-02-2011 at 06:57 PM.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 11:13 PM   #8
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RabeSandraTan@ View Post
nu ma intereseaza daca "a scos" alta perseoana inaintea mea un update pt ca eu l-am facut pe acesta pt mine si l-am pus aici in cazul in care exista jucatori care il vor

voiam sa stiu daca mai are cineva probleme cu vreo eroare dupa ce a pus acest update pt ca vad mai sus un user ca reclama acest lucru

eu in continuare am 2 probleme pt care le am inca de cand a aparut Fifa 11 si banuiesc ca toti le aveti pt ca nu am gasit inca rezolvare

una putin suparatoare este ca in 50% din cazuri cand vreau sa intru in joc si dau pe iconita de la Fifa 11 dublu-click, in loc sa intre in joc imi apare "don't send" dar dupa ce dau close la acea eroare si mai incerc odata imi intra in joc din a doua incercare (am reinstalat jocul, am pus si update-ul oficial si nu pot sa scap de ea)

a doua eroare care este insa majora este ca in cariera la manager mode dupa ce joc un numar de meciuri, la un moment dat cand sa imi arate "man of the match" imi iese din joc. Singura optiune este sa salvez dupa fiecare meci iar meciurile respective le repet si in cele din urma am reusit sa ajung in sezonul 3 dar cred ca am fost nevoit sa repet cel putin 10-15 meciuri in tot acest timp. Am gasit si asa zise rezolvari cum ca ar trebui sa apesi imediat dupa meci pe butonul de "skip" ca sa sari peste rezumat la final de meci dar nu e o solutie, am updatat Framework si Microsoft c++ dar chiar si asa si cu tot update-ul oficial de la EA tot iese dupa cateva meciuri
pai cu update-ul 1.01 nu ar trebui sa iti iasa...o intrebare..ce windows ai?:-?
jerycho is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2011, 03:25 PM   #9
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by jerycho View Post
pai cu update-ul 1.01 nu ar trebui sa iti iasa...o intrebare..ce windows ai?:-?
am win xp sp3 dar asta e o problema majora care o au majoritatea din ce am citit pe forumuri pt ca la fel se discuta si pe forumul oficial
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2011, 07:56 PM   #10
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

pai si eu am win xp sp3 july2010(nu prea cont versiunea) si nu imi mai face chestii dastea...imi facea inainte cand jocul era neatins , acum am patchul 1.01 si Erevos Transformed Gameplay.Nu imi mai da don't send la man of the match si nici de sacadat nu mai sacadeaza chiar daca nu prea am cerintele minime
jerycho is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL