INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-09-2009, 08:10 PM   #111
shade
Member
 
Join Date: Aug 2009
shade is on a distinguished road
Default

deci pana la urma v-ati transferat?merge sau nu ca sa stiu daca ma mai chinui
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
shade is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 10:47 PM   #112
Eddy90
Member
 
Join Date: Sep 2009
Eddy90 is on a distinguished road
Default

nu stiu ce vedeti naspa la fifa 2010 eu din 1007 joc numa fifa am jucat 07 08 si 09 si 2010 ii cel mai tare are o grafica super gazon beton suporteri se misca in tribune super si abia astept sa apara rlsp 2010 cu siguranta o fi ceva reusit fifa rupe pesul.
Eddy90 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 10:53 AM   #113
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Cum naiba?? nici in variana full nu sunt tricouri scoase din pantaloni ??
raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 03:51 PM   #114
invisible
Member
 
invisible's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
invisible will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Eddy90 View Post
nu stiu ce vedeti naspa la fifa 2010 eu din 1007 joc numa fifa am jucat 07 08 si 09 si 2010 ii cel mai tare are o grafica super gazon beton suporteri se misca in tribune super si abia astept sa apara rlsp 2010 cu siguranta o fi ceva reusit fifa rupe pesul.
Cred ca tu te joci alt joc .....
invisible is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 04:00 PM   #115
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

nu e chiar asa exceptional jocul, nu se misca nici un suporter iar gazonul nu e deloc beton... chiar daca se vad firele de iarba.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 04:47 PM   #116
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

slab tare jocu...raman la fifa 09 k e mult mai ok decat 10...parca in fiecare an tot mai slab e fifa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 04:51 PM   #117
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

In 09 Fifa chiar facuse progrese fata de 08, dar acum au adus mai multe minusuri decat plusuri. Nu le pasa de versiunea pentru PC si nu putem face nimic in legatura cu asta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 05:08 PM   #118
Daanniy
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti
Daanniy is an unknown quantity at this point
Default

Cum se poate juca in practice mode pe toate stadioanele ? ms
__________________
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, atunci esti nebun deoarece pasarerele nu vorbesc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Daanniy is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 06:14 PM   #119
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
slab tare jocu...raman la fifa 09 k e mult mai ok decat 10...parca in fiecare an tot mai slab e fifa
Stop... unu la mana ceea ce jucam noi nu este versiunea care trebuie sa apara peste 2 zile pe 2 octombrie ... 2 la mana este faptul ca desi elementele grafice nu exceleaza gameplayul e mult mai bun fata de precedenta lucrare a celor de la EA, fifa 09
raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 06:52 PM   #120
banel16
Banned
 
Join Date: Sep 2009
banel16 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by raulik07 View Post
Stop... unu la mana ceea ce jucam noi nu este versiunea care trebuie sa apara peste 2 zile pe 2 octombrie ... 2 la mana este faptul ca desi elementele grafice nu exceleaza gameplayul e mult mai bun fata de precedenta lucrare a celor de la EA, fifa 09
raulik tata tu ori esti prost ,ori ai 10 ani!!!Ba tu crezi ca pe 2 octombrie va fii alta versiune de fifa decat asta de pe torrenti te inseli amarnic!M-am saturat de toti dobitocii care o dau cu versiune de panama, ca nu e aia buna, ca nu stiu ce!Singura diferenta e ca acum o piratezi si alta e ca o cumperi oficial din 2 octombrie.Tu ce crezi,dak tot insisti ca va fii alta versiune,ca vor fii in plus pe fifa original?Grafica NG ca pe xbox sau A.I diferit?!Trezeste-te fratele meu ca devii penibil!!!
banel16 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:17 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL