INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 24-04-2011, 07:47 AM   #351
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

Pai si fara licenta ce are?Adica nu pot sa ma joc cu el piratat?Ca nu vreau sa ma joc online,daca ma joc la dublu ma joc cu varameo si ne jucam amandoi de la acelasi calculator...Nu dispun nicci de bani dar nici nu se mai merita sa-l cumpar acuma...oricum jocul e varza fata de FM 11 dar vroiam sa-l joc pt ca ma atrage interfata.Poate primesc si eu un raspuns mai serios....
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2011, 07:59 AM   #352
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by n1tr0 View Post
Pai si fara licenta ce are?Adica nu pot sa ma joc cu el piratat?Ca nu vreau sa ma joc online,daca ma joc la dublu ma joc cu varameo si ne jucam amandoi de la acelasi calculator...Nu dispun nicci de bani dar nici nu se mai merita sa-l cumpar acuma...oricum jocul e varza fata de FM 11 dar vroiam sa-l joc pt ca ma atrage interfata.Poate primesc si eu un raspuns mai serios....
E un raspuns destul de serios. Am spus-o de nenumarate ori ca asa am patit si eu, dupa ce ieseam din joc nu imi mai recunostea jocul salvarile. Asta pana mi-am cumparat jocul si problemele au disparut.

E optiunea ta daca cumperi jocul sau nu, raspunsul este foarte serios si pacat ca unii il cred dat asa doar ca sa ne aflam in treaba.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2011, 08:11 AM   #353
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

Pai mi-ai raspuns serios,dar nu asta cautam...crezi ca eu nu stiu ca daca cumpar jocul numai am probleme?Nu aveam nevoie de sfatul acela ca daca vroiam imi c umparam jocul,eu caut un raspuns sa il rezolv asa...daca nu se poate asa este...
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2011, 11:05 PM   #354
emi1990
Member
 
emi1990's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
emi1990 is on a distinguished road
Smile line-up

hey am si eu o problema cand fac mai multe formatii....cand le schimb intre ele nu imi raman rezervele pe care le-am pus....ma poate ajuta cineva?
emi1990 is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2011, 08:52 PM   #355
ManuelNeuer14
Member
 
ManuelNeuer14's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Buzau/Romania
ManuelNeuer14 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ManuelNeuer14 Send a message via Skype™ to ManuelNeuer14
Default

Hey Astristrule....vreau sa ma ajuti la cateva probleme....
-ce id sa pun la un sponsor
-ce id sa pun la website-ul romaniei de ex.
-ce id sa pun la Ligile din Romania adica unde aflu ce id sa pun
Cam atat si as fi foarte recunscator daca miai zice...mersi.
ManuelNeuer14 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2011, 02:26 AM   #356
Georgesandor
Member
 
Join Date: May 2011
Georgesandor is on a distinguished road
Default buna , primul post pe un forum fiti blanzi

buna , am si eu o problema , am cumparat jocul original , l-am instalat , jocul imi merge perfect , pana la un anumit punct.
cand dau sa inceapa meciul in format 3d , ma scoate din joc , imi apare un ecran negru si imi spune ca windowsul cauta o solutie de rezolvare, sta 2-3 min asa si pe urma , ma lasa doar sa ii dau CANCEL.
Initial am fost la magazinul de unde am luat computeru , crezand ca e o problema cu placa video , nici vorba de asa ceva placa video e ati radeon pe 3giga ddr3 rami , computerul este un ALIEN WARE , AURORA EDITION .
deci cerintele jocului sunt la nivel de 20% din ce poate computerul.
cei de la media markt ca de acol am cumparat PC`ul , mi`au spus ca EA SPORTS nu a facut un patch corespunzator pentru sistemul de desktop care il am eu.
Cu limba nu ma prea pricep desi sunt de 1 an de zile in Germania si nu avea rost sa sun la numarul de telefon de pe carcasa cd`ului sa cer ajutor , daca stiti vreunu solutia pentru aceasta problema va rog sa ma anuntati , mersi anticipat
Georgesandor is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2011, 12:53 PM   #357
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Problema ta tine mai mult de ce programe ai sau n-ai instalate pe calculator, care n-au legatura cu jocul, dar au cu sistemul tau de operare. N-am cum sa te ajut in aceasta privinta!


Quote:
Originally Posted by ManuelNeuer14 View Post
Hey Astristrule....vreau sa ma ajuti la cateva probleme....
-ce id sa pun la un sponsor
-ce id sa pun la website-ul romaniei de ex.
-ce id sa pun la Ligile din Romania adica unde aflu ce id sa pun
Cam atat si as fi foarte recunscator daca miai zice...mersi.
Cauta in aceasta lista de manuale si vei invata singur cum sa-ti faci un patch pe placul tau!

http://en.fifam.info/czytelnia/poradniki-


Quote:
Originally Posted by Alex-ul View Post
incep cariera noua,selectez tara(oricare) dau next si imi iese....care e problema?(abia am instalat jocul)
se uita cineva va rog?ce imi lipseste?....
Reinstaleaza-ti jocul dupa care instaleaza ultimul update. Aceasta problema am avut-o si eu si dupa ce am facut asta, jocul a functionat normal!



Quote:
Originally Posted by n1tr0 View Post
Pai mi-ai raspuns serios,dar nu asta cautam...crezi ca eu nu stiu ca daca cumpar jocul numai am probleme?Nu aveam nevoie de sfatul acela ca daca vroiam imi c umparam jocul,eu caut un raspuns sa il rezolv asa...daca nu se poate asa este...
Daca n-ai nevoie de astfel de sfaturi, te rog sa nu mai intri sa-ti postezi problemele! Noi raspundem celor care sustin dezvoltarea acestui joc si il cumpara! Tie ti-ar conveni sa lucrezi pe degeaba?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2011, 08:04 PM   #358
ManuelNeuer14
Member
 
ManuelNeuer14's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Buzau/Romania
ManuelNeuer14 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ManuelNeuer14 Send a message via Skype™ to ManuelNeuer14
Default

Nu inteleg nimic din acel manual...chiar nimic
invatama tot ce stii...daca vrei uite id meu carlos_ozil_97
embleme,orase,poze stadioane si poze jucatori-manageri stiu.
-spunemi ce cod sa dau la un SPONSOR..
-spunemi ce cod sa dau la Liga 1,Liga 2 Seria A,Seria B-invatama de unde sa iau codurile la ligi...
-spunem ce cod sa dau la un website de unde iau codul pentru fiecare tara...

Te rog mult astept de ce va timp sa ma ajuti....mutumesc...

Last edited by ManuelNeuer14; 01-05-2011 at 10:04 PM.
ManuelNeuer14 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2011, 10:50 PM   #359
emi1990
Member
 
emi1990's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
emi1990 is on a distinguished road
Exclamation line-up

hey Astristul am si eu o problema cand fac mai multe formatii....cand le schimb intre ele nu imi raman rezervele pe care le-am pus....ma poti ajuta ?
emi1990 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2011, 09:11 AM   #360
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by emi1990 View Post
hey Astristul am si eu o problema cand fac mai multe formatii....cand le schimb intre ele nu imi raman rezervele pe care le-am pus....ma poti ajuta ?
Fii mai explicit te rog ca nu inteleg unde pui aceste rezerve si cum se schimba.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:16 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL