INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-2008, 12:54 AM   #21
Sp1d3r
Member
 
Join Date: Oct 2008
Sp1d3r is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by uefa_a View Post
in ce sens iti merge nasol sunt mai multe cauze: placa video, memorie, procesor zi explica!
nush.....le am pe toate ok.....
__________________
Edit by mod.
Sp1d3r is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2008, 04:48 AM   #22
freerider
Member
 
Join Date: Oct 2008
freerider is on a distinguished road
Default

salut, eu am probleme ca sa ma conectez online, nici mie nu imi merge patchul, poate cineva sa ma ajute?
freerider is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2008, 05:34 PM   #23
starky90
Member
 
starky90's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
starky90 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to starky90 Send a message via Skype™ to starky90
Question :D

am si eu jocu original si se updateaza corect
dar cand vreau sa joc cu un prieten in dir ip care are jocu priatat
lam instalat de 2 ori a mers dar candam intat in cel org imi tot zicea la inceput updatez, iam dat si mia aparut iar aia cu update iar si iar si iar poate cinva stie vreo solutie :P
starky90 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2008, 05:36 PM   #24
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

instaleaza-l doar cel original si spune-i prietenului tau sa-si cumpere fifa original, sau da-i-l sa si-l instaleze si el sa-si faca update-urile, puteti juca pe direct ip
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 11:01 PM   #25
El Ninio Torres
Member
 
El Ninio Torres's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Romania / Bucuresti
El Ninio Torres can only hope to improve
Send a message via Yahoo to El Ninio Torres
Default

deci nu pot sa inteleg!!!!!.....deschid FIFA 09 original...imi zice ca trebuie sa updatez ii dau sa updateze si nu se intampla absolut nimic!!!!!!!......am pus patchul de pe prima pagina dar nu face nimic, cand deschid fifa tot la fel imi spune sa updatez!!!!!....ce pot sa fac ca nu pot JUCA ONLINE!!!!!!!!
El Ninio Torres is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 12:13 PM   #26
milanezz
Member
 
Join Date: Nov 2008
milanezz is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by El Ninio Torres View Post
deci nu pot sa inteleg!!!!!.....deschid FIFA 09 original...imi zice ca trebuie sa updatez ii dau sa updateze si nu se intampla absolut nimic!!!!!!!......am pus patchul de pe prima pagina dar nu face nimic, cand deschid fifa tot la fel imi spune sa updatez!!!!!....ce pot sa fac ca nu pot JUCA ONLINE!!!!!!!!
cam aceeasi problema o am si eu...si asta de ieri. inainte sa intru in joc imi apare fereastra asta: "A new game update has been detected. To play online you must download the lastest version. Whould you like to download the latest version now?" daca dau YES nu se intampla nimic. daca dau NO intru in joc dar cand dau sa joc online imi zice ca trebuie sa il updatez folosind EA Download Manager. intru in EADM si nu imi afiseaza absolut nimic!!! dar in joc imi apare ca sunt logat si cele 4 ferestre cu informatii. de obicei puteam sa dau update dar acum in EADM nu imi apare decat: Settings, Help, adresa mea de e-mail si EA Store. am intrat prin toate dar nu gasec ceva care sa ma ajute. si cand dau "connect for updates" nu se intampla nimic. poate stie cineva ce ar putea fi de facut...
milanezz is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 12:40 PM   #27
axg87
Member
 
Join Date: Nov 2008
axg87 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Sp1d3r View Post
sall all.....mai am si eu o problema cu fifa....imi merge f prost....ma poate ajuta cineva???
depinde ce sistam ai. mie imi merge perfect si cu procesor care lucreaza la 1500 desi recomandat e 2,4.
axg87 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 04:35 PM   #28
cristi93
Member
 
Join Date: Sep 2008
cristi93 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by milanezz View Post
cam aceeasi problema o am si eu...si asta de ieri. inainte sa intru in joc imi apare fereastra asta: "A new game update has been detected. To play online you must download the lastest version. Whould you like to download the latest version now?" daca dau YES nu se intampla nimic. daca dau NO intru in joc dar cand dau sa joc online imi zice ca trebuie sa il updatez folosind EA Download Manager. intru in EADM si nu imi afiseaza absolut nimic!!! dar in joc imi apare ca sunt logat si cele 4 ferestre cu informatii. de obicei puteam sa dau update dar acum in EADM nu imi apare decat: Settings, Help, adresa mea de e-mail si EA Store. am intrat prin toate dar nu gasec ceva care sa ma ajute. si cand dau "connect for updates" nu se intampla nimic. poate stie cineva ce ar putea fi de facut...
aceeasi problema o am si eu
cristi93 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 07:07 PM   #29
Caligula
Member
 
Caligula's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Caligula is on a distinguished road
Default

Dacă vă referiţi la al doilea patch pt. online mode, apărut ieri, īl puteţi lua direct de la EA Sports, de aici: na.llnet.eadownloads.ea.com/u/f/easports/fifa/fifa09/patches/fifa_2009_ukfrdeitnl_patch2.exe
Caligula is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 08:10 PM   #30
milanezz
Member
 
Join Date: Nov 2008
milanezz is on a distinguished road
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Caligula View Post
Dacă vă referiţi la al doilea patch pt. online mode, apărut ieri, īl puteţi lua direct de la EA Sports, de aici: na.llnet.eadownloads.ea.com/u/f/easports/fifa/fifa09/patches/fifa_2009_ukfrdeitnl_patch2.exe
man ms mult...acum merge
milanezz is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:22 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL