INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-2005, 12:31 PM   #11
fredala2003
Member
 
fredala2003's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Ploiesti
fredala2003 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to fredala2003
Default

daca fifa 2007 nu o sa fie intradevar ceva special , nou , atunci pes probabil va castiga mult , mult teren in fata lu' fifa , da e prea devreme sa dam "pronosticuri" de genu asta !! Deocamdata fiecare cu cei place !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fredala2003 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2005, 01:20 PM   #12
Taviii
Member
 
Join Date: Nov 2005
Taviii is on a distinguished road
Default

De la MLS pe care l-am jucat pe playstation1 prin 98-99 sunt indragostit de jocurile din seria facuta de Konami, fie ca sunt WE sau PES.

Fifa e fain pana inveti fazele din care dai goluri, dupa care e foarte plictisitor, poate in multiplayer se mai schimba dar 06 face figuri in multiplayer.

Si daca tu (hagi2006) crezi ca e frustrant ca nu dai goluri, afla ca asta e frumusetea jocului PES, plus detaliile strategice pe care poti sa le dai echipei de multe ori decid un meci jucat in multiplayer.
Taviii is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2005, 03:42 PM   #13
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Si eu sunt de accord ca PES 5 este net superior lui FIFA 06 , cu exceptia unor lucruri . hagi2006 sa sti ca prefer mai bine meniul asta de cacao decat meniul ala de la FIFA care se misca in reluare si e prea animat parca e pentru retardati

Atata timp cat FIFA va fi facut de EA Canada nu vom vedea un joc de fotbal bun , astia sa se ocupe de NHL si sa lase FIFA unui studio din Europa care intelege fenomenul


BTW. Stiti cumva cum se numeste melodia din filmuletul de introducere de la PES 5?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2005, 05:08 PM   #14
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Nov 5 2005, 04:42 PM
prefer mai bine
Pleonasm.

Nu stiu ce vi se pare asa tare grafica FIFA, eu cred ca si la capitolul asta PES sta mult mai bine (poate va place ca sunt jucatorii luciosi? ).
Muzica mi se pare slabuta la amandoua. La World Cup '98, EURO 2000 mi-a placut mult coloana sonora, si piesele house de la FIFA 2004 sunt bune, dar in rest...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2005, 06:59 PM   #15
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Dark .. asa am zis si eu .. de ce draq nu lasa EA producerea jocului pe seama diviziei europene ?
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2005, 09:22 PM   #16
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally posted by Ratonu+Nov 5 2005, 06:08 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Ratonu @ Nov 5 2005, 06:08 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-DarkComy@Nov 5 2005, 04:42 PM
prefer mai bine
Pleonasm.

Nu stiu ce vi se pare asa tare grafica FIFA, eu cred ca si la capitolul asta PES sta mult mai bine (poate va place ca sunt jucatorii luciosi? ).
Muzica mi se pare slabuta la amandoua. La World Cup '98, EURO 2000 mi-a placut mult coloana sonora, si piesele house de la FIFA 2004 sunt bune, dar in rest... [/b][/quote]
bine ca esti tu DESTEPT :P
L.R.L.R. vegheaza :P

SCUZE PT OFF TOPIC!!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2005, 01:13 AM   #17
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

lol, sunteti dusi in lumea voastra . sincer, nu va inteleg...dar nici nu vreau, fiecare cu ce ii place....asa ca distractie placuta in continuare
hagi2006 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2005, 01:32 AM   #18
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by JohnnyUSA@Nov 5 2005, 07:59 PM
Dark .. asa am zis si eu .. de ce draq nu lasa EA producerea jocului pe seama diviziei europene ?
Pentru ca EA Canada e practic EA Sports. :P

PS Vrei sa stii de ce joc s-au ocupat in realitate diviziile europene (nu ce scrie la credits) TCM/Fifa Manager si ce managere au mai scos ei pana acum. Si ce a ieist? Fix pix. Poti sa faci jocuri si in Burkina Fasson daca ai oameni competenti si o competitie reala. Spuneti ca unele jocuri din serie v-au placut si au fost bune, pai alea tot de EA Canada au fost facute. Ma rog, nu e EA Canada, e EA Sports, care s-a numit altfel la inceput (a fost o firma de jocuri din canada ce a fost luata de EA si transf in EAS), apoi au fost cumparati prin 91 sau 92 de EA si de atuncise ocupa de NFS si simulatoarele de sport.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2005, 07:32 AM   #19
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

deja sunt bulversat ... mu..e Canada :-))
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2006, 11:44 AM   #20
pana88
Member
 
Join Date: Feb 2006
pana88 is on a distinguished road
Default

PES este peste FIFA la absolut toate capitolele in afara de licente. Poate si comentariu. Dar grafica este mult peste fifa, nu va inteleg, va place mai mult sa dati gol si sa nu se miste plasa? sau sa jucati pe stadioane care ori ca e englezesc, ori spaniol, ori italian, nu este nicio diferenta intre ele. Ca sa numai zic de gameplay.... nici nu se poate compara. Zicea cineva sa se uneasca EA cu KONAMI, pai daca se intampla asa ceva se strica pesu.
pana88 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:26 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL