INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-09-2008, 12:01 PM   #41
Smoky_84
Member
 
Join Date: Sep 2007
Smoky_84 can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by C.RoNaLdO7 View Post
Am instalat demo-ul si cand intru in el nu apare nimic. Defapt nu intru in el , raman la desktop pur si simplu fara sa apara vreun ecran negru sau ceva. Nu cred ca e problema de configuratie a pc-ului: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20 GHz , 2GB RAM , placa video 8600GT.
acelasi sistem il am si eu numa cu procesor de 4400+ si vista pe el si merge ok numa pe 1280 cu 1024 sacadeaza
Smoky_84 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:04 PM   #42
Kreed
Member
 
Kreed's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Rovinari
Kreed is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Smoky_84 View Post
acelasi sistem il am si eu numa cu procesor de 4400+ si vista pe el si merge ok numa pe 1280 cu 1024 sacadeaza
Daca ai avea XP ar merge mai bine.
Kreed is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:10 PM   #43
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Smoky_84 View Post
acelasi sistem il am si eu numa cu procesor de 4400+ si vista pe el si merge ok numa pe 1280 cu 1024 sacadeaza
Si mie imi sacadeaza uneori doar la filmulete , in timpul jocului merge perfect , cu totul la maxim , pe XP.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:13 PM   #44
Rapid(FZR)
Member
 
Rapid(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Rapid(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

toti carora le merge sacadat puneti rezolutia la 1024x768 poate va merge ceva mai bine
__________________
BADABING BADABANG BADABOOM
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Rapid(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:46 PM   #45
MeSSy
Member
 
Join Date: Sep 2008
MeSSy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by blue-lion16 View Post
Deci am si eu o probleme...Priviti cum se vede la mine http://img185.imageshack.us/my.php?i...9936746rd5.jpg Nush ce are...Placa video este GeForce 7300 SE...Nu cred ca ar fi de la ea...

P.s. Daca nu se vede foarte bine , va spun eu ce se intampla..Jucatorii stau cu bratele ridicate orizontal...
am aceeasi problema ca si blue-lion...jukatorii stau cu mainile la orizontala si picioarele tapene.....parca ar fi de carton.....nuj de ce am problema asta pentru ca la fifa 08 toate optiunile grafice le am la maxim si merge perfect.....aqm de ce nu merge???....
MeSSy is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:47 PM   #46
ovidiu19
Member
 
Join Date: Sep 2008
ovidiu19 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ovidiu19
Default

Quote:
Originally Posted by MeSSy View Post
am aceeasi problema ca si blue-lion...jukatorii stau cu mainile la orizontala si picioarele tapene.....parca ar fi de carton.....nuj de ce am problema asta pentru ca la fifa 08 toate optiunile grafice le am la maxim si merge perfect.....aqm de ce nu merge???....
vezi ca sar putea sa fie de la joc bug nu are cum de la placa video e ceva bug de la joc incearca reinstal de joc ce sa zic :S
ovidiu19 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:52 PM   #47
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Rapid(FZR) View Post
toti carora le merge sacadat puneti rezolutia la 1024x768 poate va merge ceva mai bine
Sigur la o rezolutie mai mica va merge bine , dar sa sacadeze pe asa placa video? Nu zic ca cine stie ce placa buna e 8600 , dar in alte jocuri mai pretentioase nu am asemenea probleme.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:55 PM   #48
alexrac
Banned
 
alexrac's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
alexrac is an unknown quantity at this point
Default

in meniu la setari cum se numeste shiftu??(din fifa 08 )

si...nu stiu dc dupa ce setez butoanele raman asa da cnad reintru iar in jok trebuie sa le setez iar..nu se salveaza...doar la mn?
alexrac is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 12:58 PM   #49
Rapid(FZR)
Member
 
Rapid(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Rapid(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

sunt ceva ligi care s-au adaugat?ca nu prea stiu simbolurile numai la astea mai importante
__________________
BADABING BADABANG BADABOOM
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Rapid(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008, 01:04 PM   #50
ovidiu19
Member
 
Join Date: Sep 2008
ovidiu19 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ovidiu19
Default

Quote:
Originally Posted by alexrac View Post
in meniu la setari cum se numeste shiftu??(din fifa 08 )

si...nu stiu dc dupa ce setez butoanele raman asa da cnad reintru iar in jok trebuie sa le setez iar..nu se salveaza...doar la mn?
da asa e cam la toti nu se salveaza trebe puse din nou butoanele cand intri iara
ovidiu19 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL