INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-04-2006, 08:13 PM   #41
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

Ce legatura are varsta mea cu asta? Eu doar am vazut ca i-ai acuzat pe baieti ca au furat, dar tu nu ai aratat nici o dovada. Noi de unde stim ca ei au furat de la tine?
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline  
Old 13-04-2006, 08:16 PM   #42
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Nu esti tu in masura sa-mi ceri mie dovezi, esti prea insignifiant. Ma repet, vezi-ti de treburile tale ca nu esti implicat in fenomen, esti doar o "gura-casca".
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline  
Old 13-04-2006, 08:30 PM   #43
MuRaZoR
Member
 
Join Date: Nov 2005
Location: Iasi
MuRaZoR will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to MuRaZoR
Default

ma johnny incerca sa-i respecti pe ceilalti si oricum dati in .... abia se stinse cearta si nu vreau sa inceapa iar <_<

Bafta
__________________
deci mănānci exişti
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MuRaZoR is offline  
Old 13-04-2006, 09:34 PM   #44
stefan
Guest
 
Default

Problema a fost rezolvata, au recunoscut, au scos patchu de la download si si-au cerut scuze pe soccergaing, deci topic closed.
 
Old 04-08-2006, 12:21 PM   #45
stefan
Guest
 
Default

acum cateva saptamani o parte din echipamentele si stemele din RLSP au aparut intr-un patch pentru Fifa Manager scos de un site din Italia, am vorbit cu adminii de acolo si mi-au spus ca au primit materialele de la 3 persoane care din "lumea interlopa" a editarii din Romania. Aseara am descoperit pe alt site 2 kiturile ale Rapidului copiate dupa cele din RLSP, dupa ce vreo ora "patchmakerul" respectiv m-a aburit ca el le-a facut si ca ei sunt mai buni ca noi. In primul rand asemanarea era izbitoare si am mai auzit o data placa cu "din intamplare au iesit identice, nu am furat" si in al doilea rand nu ai cum sa fii mai bun ca cineva daca copiezi un model linie cu linie si spui ca e al tau. Daca esti bun il faci tu, daca nu, astepti sa il faca cineva care se pricepe. 2 ani de furturi nu au cum sa depaseasca 4 ani de munca.

P.S. Daca cineva de aici se duce sa posteze pe forumul acestor hoti, pe FifaRomania o sa primeasca ban, nu avem nevoie de acele persoane.
 
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:20 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL