INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > RCIF 2004

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-11-2003, 09:12 PM   #11
stefan
Guest
 
Default

aveti o lista cu toate campionatele si nr de echipe din fiecare. da ca ar fi sa facem divizia b germania ar merge cel mai bine, si dupa aia italia, da din pacate campionatele astea is jucate de multi

Austria max. Bundesliga realistic 10 echipe
Belgium Jupiler League realistic 18 echipe
Denmark 1. Division realistic 12 echipe
Germany Bundesliga realistic 18
Germany 2. Bundesliga realistic 18
England Premier League realistic 20
England Division 1 realistic 24
England Division 2 realistic 24
England Division 3 realistic 24
France 1. Div. realistic 20
France 2. Div. realistic 20
Italy Serie A realistic* 18
Italy Serie B realistic* 20
Netherlands Ehrendiv. realistic 18
Norway 1. Division realistic 14
Portugal 1st Div. realistic 18
Scotland Premier League realistic 12
Sweden Premier realistic 14
Switzerland NLA realistic 12
Spain Primera realistic 20
Spain Segunda A realistic 22
K-League realistic 12
MLS realistic 10
Brazil realistic 15 ???
 
Old 14-11-2003, 09:54 PM   #12
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Germania, Franta si Italia sunt cele care ar merge inlocuite.. Anglia in nici un caz...dar si astea sunt campionate puternice...Franta are 20 de echipe, deci cade, si oricum e un campionat mult prea puternic, nu putem scoate echipe ca PSG, Monaco, Lyon, Marsellie...m Germania si Italia...nah din cauza echipelor...

o solutie ar fi cum a zis bfc, dar asta nu e o veste noua, si...ce a zis el e pentru Fifa 2002, unde deja noi am inlocuit grecia cu Divizia A...dar cum a zis el s-ar putea clona campionatele astfel ca de exemplu austria sa aiba 2 divizii ca germania de exemplu...dar jocul e destul de sensibil si nu cred ca se va putea face asta...sansele sunt undeva la 10-20%
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 14-11-2003, 10:45 PM   #13
stefan
Guest
 
Default

s-ar parea ca anul asta clonarea campionatelor este imposibila deoarece fisiere liga.trm sunt folosite doar pentru structura cupelor, structura campionatelor fiind inclusa in career.trm (nu se poate juca campionatul decat in mod cariera).asa ca daca nu apare un editor pentru structura campionatelor nu se poate face nimic in sensul asta
 
Old 16-11-2003, 12:40 AM   #14
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

dupa cum am vb azi pe net, cel mai bine e sa scoatem germania, si sa bagam divizia a impreuna cu divizia b :P o sa mai discutam pe subiectul asta ceva mai incolo :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 16-11-2003, 12:54 PM   #15
scandalf
Member
 
Join Date: May 2003
Location: Constanta
scandalf is on a distinguished road
Default

Am auzit discutii cum ca s-ar putea face mai mult si mai bine cu Creation Centre de anul asta poate nu va fi nevoie sa inlocuim nimic!!!...dar ramane de vazut
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
scandalf is offline  
Old 16-11-2003, 01:17 PM   #16
scandalf
Member
 
Join Date: May 2003
Location: Constanta
scandalf is on a distinguished road
Default

Ar trebui sa da-ti o mare atentie chanturilor in RCIF2004..sunt superbe astea din fifa acum...de exemplu la o echipa mica(Italia- Albinolefe) se aud putini suporteri care striga ceva de genul ce se striga pe stadioanele noastre: "Al-bino-le-fe!!! si batai din palme!!!( cu sunete de sirene de salvare- adica zgomotul specific unei strazi de oras in fundal ) si apoi, daca joaca cu o echipa mare ex. Roma...se aude ca raspuns tare si cu vigoare " ROMA! ROMA! ROMA!
Poate inregistrez cu tunerul la meciuri nishte scandari si asa le dau astia pe toate!
Si exista nishte stadioane f. mici fara peluze...cu un gard nenorocit in spatele portii...excelente ca alegere pt unele echipe din campionatul nostru mai ales divizia B...se vad detalii ale orasului in spatele stadionului..putem folosi astasi sa punem nishte landmark-uri ale oraselor noastre.
cred ca se pot edita stadioanele existente...as putea incerca si eu sa fac cateva!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
scandalf is offline  
Old 16-11-2003, 02:43 PM   #17
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

sa fiu sincer eu nu am incredere in creation center, nu vreau ca patchul sa depinda de un program de vreo 20Mb care putini pot sa-l donloadeze, patchul trebuie sa se instaleze singur si simplu fara nici un alt program

in privinta sunetelor, eu pot sa fac rost de exemplu pentru uta de orice sunet, de fundal, de oras, orice, putine voci, multe voi, un prieten de-al meu din spetza are aparat sony si poate inregistra orice, deci la uta e rezolvata problema, dar la alte echipe ce se intampla, ...pentru ca e forate greu de gasit pentru steaua si dinamo, dar pentru gloria sau echipele ce vor fi in b....la tv tuner s-ar putea inregistra dar poate mai intra si comentatorii pe fir si atunci...

mai este si problema banerelor...la multe echipe e greu sa gasesti un baner, si aici am avea nevoie de ajutoprul vostru, la fel si echipamente, pentru ca vom baga si 18 echipe in divizia secunda...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 16-11-2003, 03:13 PM   #18
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

pai va strangeti si voi 20 si incepeti sa strigati steaua
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 16-11-2003, 05:26 PM   #19
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

hahahaha , buna idee blue boy
Batalia va fi pt cine sa fie seful galeriei
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 16-11-2003, 07:22 PM   #20
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

loooooooooool.... blue boy ai fost chiar tareeeeee
vedetzi ca sunt nishte sunete pe dif. site-uri cu echipe la care scandeaza suporterii tot felul de lucruri ...
alea ar fi cel mai recomandat sa le luati.... sunt multe ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL