INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > RCIF 2004
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-05-2004, 09:43 AM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

aka Romania Comes in Fifa 2004 v2

(in curand)
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 29-06-2004, 10:37 AM   #2
stefan
Guest
 
Default

Pentru ca lumea tot intreaba ce va contine RCIF v2, as vrea sa stiu ce doriti in plus in acest patch fata de primul RCIF. Va spun de pe acum sa nu va asteptati la stadioane, pentru ca sunt foarte greu de realizat, si pana acum nu avem nici o persoana in FifaRomania care sa stie sa faca asa ceva foarte bine. Data aparitiei va fi anuntata dupa inceperea campionatului, pentru ca nu stim ce echipamente vor folosi echipele in sezonul urmator, si nici transferurile nu au fost definitivate.
 
Old 15-07-2004, 01:57 PM   #3
7.vlad_OZ
Member
 
Join Date: Jun 2004
7.vlad_OZ is on a distinguished road
Default

Echipamentele Stelei sa fie cele noi cu nr. nike. Sa incercati sa facetzi vro doua trei fetze personalizate. SI un stadion daca se poate Lia Manoliu .Bafta!!
7.vlad_OZ is offline  
Old 15-07-2004, 07:05 PM   #4
tobo
Member
 
tobo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Arad, Romania
tobo is on a distinguished road
Default

Vreau un singur lucru: sa nu mai aiba bug-ul care sa iasa in Windows, si sa nu mai simulez meciu
__________________
Mereu alaturi...
tobo is offline  
Old 15-07-2004, 07:10 PM   #5
danutz_andrey
Guest
 
Default

Eu vreau ca patch-ul sa fie impartit in arhive de macar 5mb,ca nu toata lumea are net prin cablu,si sunt destui care au dial-up si nu pot sa downloadeze patch-ul,iar eu sunt unul dintre ei.
 
Old 15-07-2004, 08:43 PM   #6
stefan
Guest
 
Default

Si daca patchul e facut Bucatele, asta inseamna ca il iei mai usor? Daca folosesti un manager de gen DAP ai resume suport si poti sa-l iei fara probleme chiar daca are 100mb
 
Old 16-07-2004, 12:08 AM   #7
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

oricum nu se va imparti in bucatele.

tobo-> si noi speram sa rezolvam acea problema, cu iesitul, dar nu depinde de noi, ci mai mult de noroc (nefiind vina noastra, ci a editoarelor).

Oricum, RCIF v2, va contine destule surprize, speram placute.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 16-07-2004, 12:12 PM   #8
danutz_andrey
Guest
 
Default

djmozart>da,daca era in bucatele il luam mai ushor,pt. ca la un patch de 40mb stai in jur de 5-6 ore,iar daca este impartit in arhive sa zicem de 5 mb,stai cam 30 de min. la fiecare arhiva,dar daca voi nu vreti asta este...
 
Old 16-07-2004, 01:42 PM   #9
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

nu te inteleg...adik ai o viteza mai mare daca tragi un fisier de 5 mb decat unu de 40 ?

ce e frate asha greu...opresti in fiecare zi cu DAP-ul download-ul dupa 5mb si crezi ca ai tras o bucata din alea pe care le vrei tu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 16-07-2004, 02:12 PM   #10
tobo
Member
 
tobo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Arad, Romania
tobo is on a distinguished road
Default

danutz_andrey -> N-ai decat sa iti pui prin cablu
Cu Creation Centre facetzi voi RCIF sau este ceva FCDBXP ?
__________________
Mereu alaturi...
tobo is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:24 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL