INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

View Poll Results: Credeti ca va castiga Doroftei meciul de Sambata?
1.Da 33 70.21%
2.Nu 14 29.79%
Voters: 47. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-2003, 04:36 PM   #11
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Oho..marfa dar cam tarziu... <_<

Sper sa il faca K.O inca din prima runda
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2003, 04:52 PM   #12
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Nu e nimik concret... !

Astea sunt doar suspiciuni ale presei..... !

Sa speram ca o sa fie bataie ... si o sa se intample cum ai zis tu !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2004, 07:16 PM   #13
danutz_andrey
Guest
 
Default

Pana la meciu cu Gatti,azi de la ora 22 pe Romania 1 Doroftei boxeaza cu Chuky-T.Oricum nu cred ca asta Chuky-T va rezista mai mult de 2 runde !
  Reply With Quote
Old 21-03-2004, 12:27 PM   #14
KYssY
Guest
 
Default

a rezistat 4!!
da al treilea roman de ieri l-a macelarit pe negru' ala, n-a rezistat decat o runda!!
  Reply With Quote
Old 22-03-2004, 10:10 PM   #15
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Eu sper sa-l faca KO pe Gati in ultima runda, dupa ce-l macina bine tot meciu'. Dar n-am auzit de ala, ce stiti despre el?
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2004, 02:28 PM   #16
KYssY
Guest
 
Default

cand e (a fost??) meciu' cu gatti??
am uitat complet de el!!!
  Reply With Quote
Old 02-04-2004, 06:00 PM   #17
danutz_andrey
Guest
 
Default

Meciul cu Gatti va fi in iunie!
  Reply With Quote
Old 02-04-2004, 07:56 PM   #18
KYssY
Guest
 
Default

iunie!!!!!!!!
haolea!!!
mai e ceva, bre!!!
poate-l vad, daca nu-s beat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Reply With Quote
Old 25-07-2004, 07:27 AM   #19
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Asadar fuse si meciul cu Gatti si toata tara a privit cum Dorftei al nostru si-a luat un KO de toata frumusetea in runda a doua.
Dar cum eu nu fac parte din toata tara, am dormit ca un bustean ce se respecta si am furat rezultatele de pe internet.

Cronica meciului este la
http://www.boxinginsider.com/article.html?...&SMContentSet=0
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2004, 07:59 AM   #20
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Eu am dormit doar doua ore iar la ora 3.30 eram deja in picioare, astfel incat am putut sa urmaresc si rezumatul meciului lui Lucian Bute, care a deschis gala. Lucian a castigat cel de-al 5-lea sau meci la profesionism cu un K.O. Dealtfel toate meciurile sale au fost castigate la fel.
Trecem la meciul lui Leonard Dorin Doroftei. Mi-a fost tare teama de acest meci pentru ca citisem multe lucruri despre Gatti, iar teama s-a am plificat urmarind cateva inregistrari cu el din meciurile precedente.
Meciul a inceput fara schimburi violente de lovituri. Desi Gatti incepe in forta aproape fiecare meci, de data aceasta nu s-a avantat.
Cei doi au dus o lupta egala in prima runda fiecare reusind cateva lovituri la figura.
In repriza a doua "Mosu'" incepe sa inainteze tot mai mult catre adversarul sau si incearca sa-l loveasca ori de cate ori i se iveste ocazia. Ceea ce nu prea am inteles, eu personal, a fost faptul ca Dorin l-a lasat pe adversarul sau sa incerce in doua randuri serii de cate 3-4 lovituri consecutive, blocandu-si foarte bine capul dar ramanand pe loc si neancercand sa iasa. Tot in urma unui asemenea eveniment, cand mai erau 17 secunde pana la finalul rundei a doua, Dorin receptioneaza in blocaj patru lovituri consecutive si uita sa-si protejeze si zona ficatului unde o primeste pe a cincea, care "intra" nesperat de bine pentru Gatti. Trec doua secunde si fata "Mosului" nostru se crispeaza, pune incet jos genunchiul drept si totul se sfarseste.
Gatti s-a bucurat si tot staff-ul lui s-au bucurat de parca atunci ar fi castigat primul sau titlu mondial, lucru care denota faptul ca se temea de Dorin iar dupa cum evoluasera lucrurile in ring pana atunci nu credea deloc ca-i va fi usor.
Pacat! Unii spun ca a fost o lovitura norocoasa. Poate chiar asa si e. Dar daca ea nu ar fi venit "Mosu'" si-ar fi facut treaba asa cum stie el.
Floyd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:05 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL