INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13 > Cariere
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 08-04-2013, 04:23 PM   #11
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Da din pacate a trebuit sa reinstalez windows-ul,si voi incepe o noua cariera,astept niste opinii in privinta ligilor in care voi evolua,Franta liga a 2-a,Elvetia liga 1,Germania liga a 4-a,Spania liga a 3-a,Romania liga 1!!! prima liga care primeste 3 voturi va fi cea cu care voi incepe,singura modificare va fi ca,voi lua 3 jucatori care imi plac si desigur jucatori Romani

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

nu mai are cineva din greseala pozele pe care le-am facut pentru liga 1 in 2012??
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013, 04:27 PM   #12
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Germania liga a 4-a
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013, 05:06 PM   #13
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Liga I din Romania!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013, 05:20 PM   #14
Pu1u
Member
 
Pu1u's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Pu1u is on a distinguished road
Default

Liga I Romania
Pu1u is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2013, 04:13 PM   #15
Andreyyy77
Member
 
Andreyyy77's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Andreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really nice
Default

Liga I a Romaniei,sa duci campionatul Romaniei pe locul 1
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Andreyyy77 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2013, 08:37 PM   #16
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

Incearca sa faci ceva ce am facut si eu cu steaua (sau daca crezi ca poti cu o0 echipa mai mica ) Succes in romania :X
__________________
Returneaza aici :> :

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2013, 10:56 PM   #17
burean
Member
 
burean's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Arad,Șiria
burean will become famous soon enough
Default

Hai cu Romania o cariera cu Viitorul sau Severin
Bafta
burean is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2013, 12:41 PM   #18
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

Si eu optez pentru Viitorul si incearca sa iti faci o echipa de romani cu maxim 2 sau 3 straini si sa aduci romania pe primele locuri in lume :X
P.S: baga-ti ceva bani la editor sau ia un imprumut ca sa iti poti aduce inca din primul sezon jucatorii cei mai de valoare
__________________
Returneaza aici :> :

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2013, 11:00 PM   #19
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

ok Romania sa fie,nu stiu exact cu ce echipa voi incepe,insa nu voi umbla la editor doar pentru a lua 3 jucatori care imi plac,si va fi o ecihipa mica!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2013, 05:53 AM   #20
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Bun....cariera pe care o voi incepe va fi la C.S Iasi,singurele schimbari aduse jocului sunt 4 jucatori noi(cu cateva modificari la fiecare,in limita bunului simt),un nou sponsor pentru Ieseni care va aduce pana in anul 2017 cate 5 mil de euro pe sezon.Jocul va fi pe hard la toate,voi juca si 3d si text-mode.....voi posta pozele care va intereseaza,puteti sa imi spundeti daca doriti sa vedeti si altceva in afara de scoruri,marcatori de top,clasament,no transferuri...etc!!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:43 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL