INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08 > Cariere

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-01-2010, 11:20 AM   #1
anymal
Member
 
Join Date: Nov 2009
anymal is on a distinguished road
Default Cariera - anymal

Dupa plecarea antrenorului principal de la echipa FC Vaslui, Mariu Lacatus, antrenor la aceasta echipa a ramas secundul, C.Vlad.
Acesta a discutat deja cu conducerea clubului si a stabilit bugetul:
Spoiler for Bugetul pentru noul sezon:

Iata si obiectivele:
Spoiler for Obictivele pentru noul sezon:

Antrenorul C.Vlad a pus deja pe foaie primul unsprezece probabil pentru noul sezon:
Spoiler for Primu 11 probabil:

Jocatorii au plecat deja in cantonament in Franta si vor disputa primul amical contra celor de la FC Nantes, dupa care vor pleca intr-un alt cantonament in Elvetia.

PS: am patch-ul facut de Rabesandratana cu echipele facute ca in prezent.

Last edited by anymal; 18-01-2010 at 11:24 AM.
anymal is offline  
Old 18-01-2010, 11:55 AM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Foarte frumos. Nu ma asteptam sa inceapa cineva o cariera la FIFAM 08!
O intrebare am, de ce ai negociat suma pentru transferuri = 0? N-ai nevoie de asa ceva?

Bafta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 18-01-2010, 06:44 PM   #3
anymal
Member
 
Join Date: Nov 2009
anymal is on a distinguished road
Default

Echia FC Vaslui a disputat deja primul amical, cel impotriva celor de la FC Nantes:
Spoiler for FC Nantes - FC Vaslui:

Iata si rezultatul:
Spoiler for FC Nantes - FC Vaslui:



Dupa terminarea cantonamentului din Franta vasluienii au plecat impreuna cu antrenorul C.Vlad intr-un alt cantonament de 7 zile in Elvetia unde vor disputa un amical impotriva celor de la La Chaux-de-Fonds. Iata rezultatul:
Spoiler for FC Vaslui - FC Chaux-de-Fonds:



Intre timp cei de la Vaslui au vandut 2 jucatori:
Primul: Raul Costin, un mijlocas central de 22 de ani, level 56. Staful tehnic a hotarat ca numai este nevoie de el:
Spoiler for Raul Costin:

Al II-lea: Claudiu Puia, un portar de 20 de ani, level 50, a plecat de la echipa deoarece portarul de la prima echipa este multe peste valoarea sa:
Spoiler for Claudiu Puia:



A sosit clipa mult asteptata ! Campionatul a inceput !!
Primul meci pe care il au vasluienii este impotriva celor de la Poli Iasi de pe stadionul "Municipal" din Vaslui:
Spoiler for FC Vaslui - Poli Iasi:

Iata si rezultatul:
Spoiler for FC Vaslui 1-1 Poli Iasi:

Un meci condus cap-coada de FC Vaslui pe teren, insa pe tabela scorul a fost 1-1 din cauza fundasului dreapta Buhus, care a inscris in propria poarta. Marcator pentru cei de la FC Vaslui este Wesley. Antrenorul a promis ca isi va lua revansa impotriva celor de la FC Dinamo etapa urmatoare.

A sosit deja etapa a II-a. Avem un derby: FC Dinamo - FC Vaslui. Iata rezultatul:
Spoiler for FC Dinamo 2-1 FC Vaslui:

Un meci foarte greu... Am fost condusi tot meciul. Din nou Wesley a condus echipa. Pentru Dinamo au inscris Cristea si Bratu.

PS: am 0 la transferuri deoarece nu am primit nici un ban si nici nu puteam sa mai cer.

Last edited by anymal; 18-01-2010 at 06:47 PM.
anymal is offline  
Old 18-01-2010, 07:28 PM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Aha. Ciudat sa nu-ti aloce ceva pentru transferuri!
O sa-ti fie greu in Liga 1 la cum ai inceput.

PS: Vezi ca la poza stadionului pentru FC Nantes e poza de la Stade Gerland (Olympique Lyon)!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:12 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL