INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-03-2010, 01:16 PM   #541
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by scb84sca View Post
Salutare! Pentru cei ce se ocupa de patch, as vrea sa stiu daca FC FARUL are si kitul albastru
Daca ai fi citit in posturile din urma ai fi vazut ca s-a spus '' Kiturile au fost actualizate''. Deci nu inteleg rostul acestei intrebari.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 01:35 PM   #542
Ovidash
Member
 
Join Date: Oct 2009
Ovidash is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Dinamovistu19911991 View Post
io m'ndoiesc...nush de ce?:::
Nu ai dc sa te indoiesti pt ca stefan a zis 2 pagini anterioare ca va aparea luna asta, sper sa nu apar chiar in ultimile zile ale luni , stiu ca esti munca foarte grea dar sunt nerabdator sa joc rlsp v2 cu echipe din ligiile inferioare , asa ca sa asteptam o data de la baieti
Ovidash is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 01:39 PM   #543
Valy22
Member
 
Valy22's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Arad
Valy22 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Ovidash View Post
Nu ai dc sa te indoiesti pt ca stefan a zis 2 pagini anterioare ca va aparea luna asta, sper sa nu apar chiar in ultimile zile ale luni , stiu ca esti munca foarte grea dar sunt nerabdator sa joc rlsp v2 cu echipe din ligiile inferioare , asa ca sa asteptam o data de la baieti
Eu unul astept cat trebuie, banuiesc ca nu mai au mult de munca.Oricum dupa ce vom avea pathcul ne vom juca cat vrem.Asteptam cu nerabdare patchul!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Valy22 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 04:12 PM   #544
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by sebseb View Post
1) Patch-ul rlsp 2010 v2 va trebui instalat peste versiunea 1 sau se va putea instala si pe curat.
2) Minifetele vor fi ca cele din fifa? Fetele din addon-uri vor fi introduse direct, nu?
Someone?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 04:16 PM   #545
Ovidash
Member
 
Join Date: Oct 2009
Ovidash is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sebseb View Post
Someone?
iti pot raspunde la 1- Nu, totdeauna patchul v2 il instalezi curat peste fifa 2010
si la 2 - cele din addonuri e si normal sa fie introduse direct in v2
Ovidash is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 04:21 PM   #546
cicipan
Member
 
cicipan's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
cicipan is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by TeKa87 View Post
Am o rugaminte mare de tot,nu stiu daca s-a mai discutat.

Aviz celor ce se ocupa de RLSP v2.

Va rog sa faceti cumva ca la echipele romanesti la manager mode, sponsorii sa fie mai darnici,bugetul sa fie mai marisor,iar contractele mai mici,ceva de genul...pentru ca se ajunge la un moment dat in care ai contractele jucatorilor foarte mari si nu-ti permiti sa-i tii la echipa, la fiecare meci o sa iesi pe minus si astfel ramai cu datorii.

Mi s-a intamplat asta la fiecare RLSP,pana si la v1 din 2010. Sper ca la v2 sa fi remediat problema,pana la urma o consider una esentiala...nu e doar ceva de efect.

O rezolvare a problemei o consider a fi primele sponsorilor mai consistente.Voi stiti mai bine in continuare...

Multumesc! Astept raspuns!
Exact ai pus punctu pe i . Dar lucrul asta l-am observat si la varianta curata de fifa. Contractele nu se maresc cu inaintarea in timp ci raman la fel. Daca sa poate sa le dea o funcite la contracte si sa se mareasca maxim pana la 1,5 mil pe meci sa zicem pana in anul 2015-2016 ar fi extraordinar , ca parca imi si imaginez ca o sa folosesc veniturile din sponsorizari sa-l platesc doar pe un singur jucator . V-ati depasi pe voi daca ati reusi sa faceti treaba asta. Cu respect!!
cicipan is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 04:30 PM   #547
Valy22
Member
 
Valy22's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Arad
Valy22 is on a distinguished road
Default

Da, de acord cu treaba asta.As avea si eu o rugaminte, nu stiu daca se poate, dar ar fi mai real daca atunci cand joci cu o echipa romaneasca in cupele europene sa nu fi arbitrat de un arbitru care sa aiba pe el kitul unui arbitru de liga1.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Valy22 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 04:42 PM   #548
stefan
Guest
 
Default

Contractele nu le setam noi, le seteaza jocul in functie de valoarea jucatorului, probabil si varsta, nu stiu sigur. In Romania echipele se bazeaza pe oameni de afaceri care investesc bani proveniti din niste afaceri mai mult sau mai putin legale. Sponsorii platesc sume mici si in realitate, o echipa de top de la noi nu cred ca a primit mai mult de 1.500.000 euro pe an pentru a purta logoul unei companii pe piept.

E indicat sa instalati patchul pe curat, nu peste alte patchuri facute de noi sau de altii. Fetele care au aparut in addon vor fi incluse in patch, la fel si ultimele fete facute de Alex iar minifetele vor fi in genul celor din acest patch: http://www.fifaromania.net/download/...-2010/#ref=fiu

Patchul va fi lansat in luna martie spre sfarsit, poate chiar in ultima zi, poate cu cateva zile inainte. Inca avem destul de lucrat, au mai aparut echipamente noi prin ligile inferioare, inca se lucreaza la stadioane pentru ca s-au mai schimbat banci, au mai aparut anexe sau tribune/peluze noi. Si noi vrem sa-l terminam cat mai repede si stim ca am prelungit cam mult asteptarea.
  Reply With Quote
Old 10-03-2010, 05:11 PM   #549
Valy22
Member
 
Valy22's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Arad
Valy22 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Valy22 View Post
Da, de acord cu treaba asta.As avea si eu o rugaminte, nu stiu daca se poate, dar ar fi mai real daca atunci cand joci cu o echipa romaneasca in cupele europene sa nu fi arbitrat de un arbitru care sa aiba pe el kitul unui arbitru de liga1.
Multumim ca ne-ai lamurit Stefan, chiar ne-a fost de folos raspunsul tau.Cu privire la ce am intrebat eu ma poti ajuta?multumesc
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Valy22 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2010, 05:30 PM   #550
Ovidash
Member
 
Join Date: Oct 2009
Ovidash is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Contractele nu le setam noi, le seteaza jocul in functie de valoarea jucatorului, probabil si varsta, nu stiu sigur. In Romania echipele se bazeaza pe oameni de afaceri care investesc bani proveniti din niste afaceri mai mult sau mai putin legale. Sponsorii platesc sume mici si in realitate, o echipa de top de la noi nu cred ca a primit mai mult de 1.500.000 euro pe an pentru a purta logoul unei companii pe piept.

E indicat sa instalati patchul pe curat, nu peste alte patchuri facute de noi sau de altii. Fetele care au aparut in addon vor fi incluse in patch, la fel si ultimele fete facute de Alex iar minifetele vor fi in genul celor din acest patch: http://www.fifaromania.net/download/...-2010/#ref=fiu

Patchul va fi lansat in luna martie spre sfarsit, poate chiar in ultima zi, poate cu cateva zile inainte. Inca avem destul de lucrat, au mai aparut echipamente noi prin ligile inferioare, inca se lucreaza la stadioane pentru ca s-au mai schimbat banci, au mai aparut anexe sau tribune/peluze noi. Si noi vrem sa-l terminam cat mai repede si stim ca am prelungit cam mult asteptarea.
Multumim pentru raspuns Stefan, o sa asteptam nerabdatori toti acest patch care va da o noua fata jocului si multumim pentru munca depusa, daca va aparea in ultima zi a luni asta e, daca mai repede cu atat mai bine oricum patchul cu siguranta se va ridica la nivelul asteptarile tuturor fanilor adevarati fifaromania bafta in continuare si sa finisati patchul cu pretul lansari in ultimei zile din luna!

Last edited by Ovidash; 10-03-2010 at 05:36 PM.
Ovidash is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL