INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

View Poll Results: Ce mod de joc preferati?
Vizionarea Meciului 3D 48 48.00%
Be A Pro Mode 7 7.00%
Easy Fusion 8 8.00%
Text Mode 15 15.00%
Instant Results 22 22.00%
Voters: 100. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 18-02-2008, 10:31 AM   #11
marianbotosanim
Member
 
marianbotosanim's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
marianbotosanim is on a distinguished road
Default

A jucat cineva EasyFusion?Se folosesc aceleasi taste ca la Fifa?Eu unu am incercat anu trecut sa joc la FM07 easyfusion dar era execrabil,odata ce foloseai tastele de directie se misca si camera..nu putaei juca nimic..
Anul acesta ceva imbunatatiri?
marianbotosanim is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 12:52 PM   #12
Andutzu
Member
 
Andutzu's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Pitesti
Andutzu is on a distinguished road
Default

Mie nu-mi merge sa joc EasyFusion.am instalat si patch-ul si degeaba nu pot controla jucatorii.cand folosesc tastele de directie se misca camera.ce trebuie facut?
Andutzu is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 01:02 PM   #13
marianbotosanim
Member
 
marianbotosanim's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
marianbotosanim is on a distinguished road
Default

ASA mi se intampla si mie la FM07..la FM08 nu am icercat dar ma gandesc ca sunt aceleasi probleme cu camera si controlul jucatorilor..ce dor imi este de TCM2004..aveam saptamani intregi de joc efectiv..imi place sa joc fifa mult..dar in aceeasi masura imi place f mult si manageru'..nu vad dc nu ar reveni acel faimos fotbal fusion..eu unul as cumpara fara ezitare ambele jocuri in original daca ar face acest lucru..
Acum sincer joc mai mult fifa08,am inceput o cariera cu Yovil,Liga 1 in anglia,i-am luat pe pulhac,ochirosii,si inca un fundas argentinian de 17 ani..mi-ar fi placut sa am toate optiunile de la FM08..dar..
marianbotosanim is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 02:21 PM   #14
Agy23
Member
 
Agy23's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Constanta , Romania
Agy23 is on a distinguished road
Default

De obicei folosesc Instant result(70%) , dar in meciuri importante cum ar fi finale de cupa sau derbyuri , folosesc si 3D(sau Be A Pro) dar la 3D nu imi place ca nu pot sa controlez decat un singur jucator ceea ce mi se pare o mare tampenie. Am luat si eu patchul acela cu EasyFusion sa vedem ce se intampla. Daca ar merge perfect , probabil ca acel raport de 70% cu 30% s`ar inversa in favoarea EasyFusion. Multumesc Astristule pentru patch. Sa vad daca imi merge.
__________________
Zeci de mii de suporteri vin in Ghencea sa va vada,
Dupa marile victorii scoateti toata lumea-n strada.
Rosu si albastru ale noastre dragi culori,
Faceti cinste unui neam, faceti cinste unei tari.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Agy23 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 02:37 PM   #15
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Eu mai mereu folosesc Text Mode(80%) iar cand joc cu echipe mai bune joc la 3D ca fundas si incerc sa ajut echipa.Dar parca mai mult incurc echipa

p.s.Il asteptam pe Astristul sa se lamureasca cu Easy Mode.
__________________
suveran din subteran

Last edited by Maryusake; 18-02-2008 at 02:42 PM.
Maryusake is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 03:54 PM   #16
Agy23
Member
 
Agy23's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Constanta , Romania
Agy23 is on a distinguished road
Default

Am luat si eu acel patch cu EasyFusion. Va sfatuiesc sa nu il instalati. Nu va va ajuta cu nimic. Am aceeasi problema ca si cei care au postat mai sus. Daca nu selectez nici un jucator , cand apas pe tastele pentru directie , se misca camera(scuze pt. cacofonie) , dar chiar si asa nu controlez nici un jucator. Tot ei dau pase , suteaza samd. Daca selectez un jucator, este ca si pana acum , il controlez doar pe acela. Si mai am o problema , dupa ce am instalat patchul , jucatorul nu mai sprinteaza. Daca apas pe tasta E (am schimbat`o cu W sa fie ca la FIFA) nu se intampla nimic. Sunt curios daca Astristul a instalat acest patch si ii merge.
__________________
Zeci de mii de suporteri vin in Ghencea sa va vada,
Dupa marile victorii scoateti toata lumea-n strada.
Rosu si albastru ale noastre dragi culori,
Faceti cinste unui neam, faceti cinste unei tari.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Agy23 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 05:21 PM   #17
Kahn
Member
 
Kahn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Braila
Kahn will become famous soon enough
Default

Eu joc 90%3dDoar cand joc in cupe cu echipe mai slabe si cu cele pe care sunt sigur ca le bat dau instant result.
__________________
Timpul este imaginea mobila a eternitatii imobile-Platon
Cunoaste-te pe tine insuti-Socrate
Nu de vorba celor multi trebuie sa tinem seama,ci de judecata celui care cunoaste adevarul pur-Platon
Chibzuieste fara graba dar executa repede hotararile ce le-ai luat-Socrate
Dumnezeu nu joaca zaruri cu lumea-Einstein
Kahn is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 05:50 PM   #18
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Agy23 View Post
De obicei folosesc Instant result(70%) , dar in meciuri importante cum ar fi finale de cupa sau derbyuri , folosesc si 3D(sau Be A Pro) dar la 3D nu imi place ca nu pot sa controlez decat un singur jucator ceea ce mi se pare o mare tampenie. Am luat si eu patchul acela cu EasyFusion sa vedem ce se intampla. Daca ar merge perfect , probabil ca acel raport de 70% cu 30% s`ar inversa in favoarea EasyFusion. Multumesc Astristule pentru patch. Sa vad daca imi merge.
Cu placere!

Agy faci o confuzie. "3d mode" nu e acelasi lucru cu "Be a pro mode"
De aia si sunt 5 optiuni de vot in sondaj.

Tastele de joc la Easy Fusion le puteti seta voi in optiunile jocului (ultimul tab din dreapta, 3d visual parca). Camera aleasa trebuie sa fie "custom" parca, nu mai imi aduc aminte.
Tin sa precizez ca eu nu am jucat vreodata "Be a Pro" sau "Easy Fusion". Functiile alea parca-s desprinse din FIFA, si nu mai e manager daca te joci tu!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 06:24 PM   #19
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Cu placere!

Agy faci o confuzie. "3d mode" nu e acelasi lucru cu "Be a pro mode"
De aia si sunt 5 optiuni de vot in sondaj.

Tastele de joc la Easy Fusion le puteti seta voi in optiunile jocului (ultimul tab din dreapta, 3d visual parca). Camera aleasa trebuie sa fie "custom" parca, nu mai imi aduc aminte.
Tin sa precizez ca eu nu am jucat vreodata "Be a Pro" sau "Easy Fusion". Functiile alea parca-s desprinse din FIFA, si nu mai e manager daca te joci tu!

ma bucur ca esti de aceiasi parere cu mine
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 07:17 PM   #20
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Este cineva carea reusit sa seteze tastele la easy mode?Sa-mi dea si mie un p.m.
__________________
suveran din subteran
Maryusake is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL